Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Embernek? Sanyibácsi sajnos nagyon rosszul látja a dolgokat.
Félre ne érts nem ítélkezek hisz mindenki azt tesz amit akar csak eccerűen tényleg érdekel, hogy miért? Szeretek megérteni dolgokat.
Ez csak a tény! Volt egy ilyenhez, mint te szerencsém, integettet, hogy versenyezzünk, mondom oké. Az első kanyarban kifékeztem féltávon, majd pedig a fagyizónál vártam rá, már a 10 gombócnál jártam mire odaért és akkor kérte, hogy mondjam el, ezt hogy sikerült. Itt elmagyaráztam a motoranatómiáját, hogy ezt erre fejlesztették és GP-ből is vettek hozzá alkatrészeket és személyesen a súlyomhoz állítottá be a kormányszöget és a lengőkarhosszát.
Ja, barom bejelentkezéseit figyelmenkivül hagyom. Néha kiváncsivá tesz hátha van komoly gondolata is. De sajnos neked van igazad, értelmetlen.
Neked is gyilok!
Mar ebbe is belefaradtam.
Nem kene de etetik.
Engem meg csak annak a kérdésnek a miértje, hogy....miért eteted? ........és ez komolyan érdekel, Téged így fórumról embernek ismerlek
Akkor egészség rátok elvtársak!
Ez ugy van ahogy Kérilaci mondja. A darázsirtó dezodor célzott kezelésre van kitalálva. Vagy a fészekre vagy a darázsra irányitottan kell fujni. Ez nem müködik ugy mint a légyirtó, hogy zárt térben egy adott koncentráció mellett automatikusan ledöglenek a repülö eszközök.
Melyik miért. Engem csak az anatomia érdekel, de szerintem az is csak lózung.
Miért?
Most pityókázok a barátommal és a sógorommal. Ilyenkor békésebb vagyok az átlagnál. De ilyenkor se torelálom a nadrágokat.
Értse úgy mindenki, akire vonatkozik!
Igen nagy arccal adod elö magad. Nem tudsz te semmit. Mutasd meg ne itt arcoskodj. Milyen anatomiája van egy motornak? Magyarázd el. A siro arcok meg inkább a röhögéstöl lehettek, ha egyáltalán látott valaki is a libafos szin k5 tel motorozni.
Folyton? Ez alapból megfoghatatlan kijelentés, fejtsd ki! Motorozni én a valóságban tudok, nem is rosszul! Eddig a síró arcok min ezt mutatták, miután megmutattam nekik, hogy kell kihasználni a motor anatómiáját!

Teeee? A valóságban???? Ráadásul itt baszakodsz folyton. Még motorozni is csak virtuálisan tudsz. Elméleti rossi
Itt? Ja itt nincs, nekem nem kellenek netesbarikák. Tudod a valóságban élek!
amúgy ismerős azt mondja hogy a gyári fény is gödrös és ki van mind polírozva a lakk rajta
ehhez nem értek gyári új kocsit sosem nézegettem még
Szégyen is lenne, ha ilyen jó, manapság kapható cuccokkal ne tudna egy profi szép fényezést, de ennek ellenére elég sok szemét munkát látok. Persze a lehúzás megy arra hivatkozva hogy "hőkamra" de az csak annyit csinál hogy gyorsítja a kötést, nem attól lesz szép és jó, csak nem foglalja a helyet annyi ideig egy autó.
A darázsirtó nem olyan mint a chemotox, telibe kell kapni vele a darazsat aztán már fordul is le.
Éppen ezért nem a levegőbe kell fújkálni, mert úgy nehéz eltalálni, hanem a fészken végigsöpörni a sugárral, úgy hatásos.
Ha erre nincs lehetőség akkor egér ragasztó csapdát kell oda tenni ahol látod hogy leszállnak és bemásznak, aztán két nap alatt beleragad az egész fészek és kipusztul.
végülis a papíron gyakoroltam amivel körbetekertem
azt mondta a nej nem adjuk le azt a mosógépet mert a rongy futószőnyeget avval kell mosni hogy ne bassza szét a súly a "rendes" mosógépet
még jó hogy nem agyaltam sokat mert nem maradt még fél deci festék sem, lakkból kimaradt kb 2 deci
A mosógép milyen lett?
na
megnézte egy ismerősöm a kocsit aki látott már sok fényezést, azt mondja az idegen entitásokat leszámítva(ami egy normális környezetben kiküszöbölhető házilag is) egyész jó lett a festék
a színt kicsit gyorsabban kellett volna fújni mert ehhez a tempóhoz túl meleg van, a lakk a motorháztetőn sűrű volt( egybe kevertem mindkét réteget és már dolgozott az edző) és több helyen ahol az oldószer kipárolgott nem tudta rendesen összefolyatni magát a lakk (vagy valami ilyesmit mondott)
de ezt egy polírozással el lehetne tüntetni akkor tükör lenne
szóval ehhez is értek..... még a végén lefestem az egész kocsit
na most már festés off, mert már én is kezdem unni
Dr ha itt egysincs akkor értelmetlen a beköszönésed
De az a több oldal is gyanus. Max a betegtársaid listája a kezelöorvosotoknál.
Persze! Csak több oldal lenne! Ne magadból indulj ki kis betyárkörte.
Gazdaboltban kapsz jó sprèt hullanak tőle rendesen.