Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A vén szottyadt seggem már nem bírja úgy mint ifjún és feszesen így a túlélés nekem már a 4-500-nál is bizonytalan.....viszont a vacsoránál a hullám keveset fogyaszt és rendesen hallgat majd.
Jo a 2 es vegzes is csak akkor inkabb mariazell kornyeke lehet realis cel.Vagy ha mehet a tulelotura tovabb is.
Mint irtam minden motoromnal voltam.Nem akarom megszakitani a hagyomanyt.Gyarlo motoros turiszt vagyok,nepszeru celokkal nem nörd.
Nincs kobe vesve.Halsltadt-bertechgaden hitlerbunker-villa is johet.
Nekem mint írtam függ a nap attól, hogy szombat meló vagy sem, ha nem akkor indulhatok szombaton is ha igen mondjuk akkor is indulhatok mert 2-kor végzek és onnan azonnal tudok menni.
Drága a belépő és voltam kb 4X, de ha van aki arra menne akkor elkísérem, 20€-ón már nem sok minden múlik.
Ez a glockner... megéri azt a 20euros belepot ? Mindenki egyből huuuu glockner, hat ha fizetnének akkor felmennék. Zsivanyok az osztrákok, drága belépők...
Alaphelyzetben movaron van ágyam,ha birja a vallam a hosszut ugy terveztem szombaton foglalok vasarnap estére egy éjszakáz zell am see környkén,igy koran indulva ránézek a hochkarra majd kényelmesen elérem a szallast,vasarnap.Hétfőn glokner majd villach felöl movar kedden haza.
Ez az egyszemélyes terv és birnia kéne a vállamnak.
Ha többen jönnek ujra kell tervezni liezen környékén lehetne szallast foglalni,szombat ki,vasarnap környék,hétfőn haza.Két éjszaka.Csak tudni kéne ki jönne.Biztosra.
Akkor nem is foglaltál? Végülis csak 1 éjszakában gondolkodsz?
Már rég egyedül tervezek alaphelyzetben.Ha jön társaság az jó.
Tegnap én is hasonló helyzetben voltam, az fáj nekik hogy előre megy a Motoros,ők meg araszolnak! Szerintem!
Legalább nem kell olaszul tanulni.
Pálinkás szép napot az Uraknak ! Tökig vannak az utak Keszthelytől Szépkilátóig, és keményen (vagy 25-el) száguldanak két sorban. Alig tudtameljönni motorral középen a két sor között! Volt is aki a dudát nyomkodta, igaz , én tudtam volna neki javasolni, hogy mit kellene nyomkodnia!! És nem láttam, hogy miért cammognak!!?? Mert ahogy láttam, "csak" !
Télleg? Kikkel, egyedül vagy társaság?
Van annyi hago arra mint kutyan bolha,majd masmerre tervezek utvonalat.
Mi még pont megusztuk ezt a faszságot. Szerintem csak idéglenes. Megcsappan az idegenforgalmuk. Aki ott ezekből él az rappelni fog. Más tura utvonalakat fognak választani.... nem fog ez jo lenni. Majd rájönnek...
neten latott olyat,az nem eleg trollkodni?
Őt meg felesleges kitiltani - soha nem ült még motoron.
Akár,fasze akarnak kitiltani barkit clamon kivul a dolomitokbol?
A Kawasakisok?
A zöldek szopjanak le egy beteg szamarat.
Aki olasz túrára menne, de gondolom sokan olvastátok már.

https://hegylakok.hu/2018/07/d...
Na ez fasza, de hát valahogy muszáj lesz menni! Kocsival már voltam, de mint tudjuk az amolyan doboz-érzés, na meg a menetdinamika is hagy némi kívánnivalót...
jah es asszem 3x.
A teso most van ott,aszongya olyan meleg van hogy nyakig vizbrn lehet kibirni,az meg motorral nem olyan buli.
Legutoljara a sveti juret neztem meg.Huhh, kibaszott meleg volt.
tan 2x.De minden motorommal egy jelenes volt eddig,most se kene kihagyni.