Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köztük még több az olyanabb!!
Ilyenkor kellene egy méretes lapátnyél, és köztük rendet tenni vele, hogy fogyjanak az elmebetegek.
Volt olyan is, hogy látta jövök 2-vel mögötte, lassan haladt a sor, behúzta a kormányt középre hogy ne férjek el mellette, és nő volt!
DE LEGALÁBB AZ ÉRTELMES EMBEREK születnének ilyen sokan!!! De mindig csak bunkóból van sok!!! A két sor autó között simán elfér egy motoros . Csak van olyan köcsög , akinek ez assza a csőrét! De szerintem meg assza az anyját, hogy finom legyek !
...... Ugyan nincs mit.... Sőt én kérek bocsánatot hogy nem két tonnás autót választottam a közlekedéshez és nem toldottam meg a sort négy méterrel.
nem lesz majd a jövőben kiadó?
gyereknek kellene valami lakást nézni pesten ha felveszik a suliba, aztán valami olcsóbb (kisebb)valami kellene ami nem havi 150 ezer mert vagy 2-3 évre kellene
Ezt a lábjelzést amugy van olyan hülye gyenge értelmű akik fenyegetőzésnek veszi!
Nem csak az alkalmiak......lassan csorogtam sor mellett a Kőér utcában mire előttem egy kamionos kivágta az ajtót és öklét rázva onnan ordibált mint állat, hogy álljam ki a soromat, kissé meglepődtem ahogy elmentem mellette oszt a büfében kollégáknak ezt előadom mire néhányan a védelmükbe vették mondván a köcsög motorosoknak sem lenne szabad előremenni ha már ők ott állnak na meg a szemetek (motorosok) ha jót tesznek velük elengedik meg ilyenek akkor állandóan a lábukkal integetnek jelezve, hogy lerúgják a tükrüket.......lett ebből ki hangoskodás főleg ahogy azon csodálkoztam mennyire félreértik a lábjelzést, erre nem is gondoltam, azóta autósnak nem jelzek lábbal semmit.
Még mindig itt tartunk? Hétköznap soha nincs ebből gond, le is húzódnak, de ezek szerint az alkalmi sofőrök ilyen idegbajosak.
ujjeeee.
Eszemben sincs, a végén itt maradnak, tiszta mázli, hogy Bp.-n is van egy lakás és ott el tudnak lenni.
Mond meg nekik, hogy nincs itt semmi amiért érdemes lenne idejönni, nem véletlenül menekülnek a pestiek minden hétvégén kifelé a városból
"Tegnap én is hasonló helyzetben voltam, az fáj nekik hogy előre megy a Motoros,ők meg araszolnak! Szerintem! " Azt hiszem én is , hogy ez a helyes meglátás!
Beszéltem vele, nem zárkózik el a dologtól.
Facen tolom alájvot, akit érdekel jöjjöün!
RedBull ring!
Nem vette fel, majd később.
Van aki egy órát dolgozik érte. Az se én vagyok!
Nem tudom, felhívom.
Egy éjszakás kaland.
Laci nem er ra?
Jó, hét közepére kiderül a biztos. Most már tényleg jó lenne valahová menni, tavaly sem voltam sehol.
de megnezhetjuk azt a turnitz-i szallast is,az boven belefer.
kecskemet-liezen pont a fajdalomhatar 520 km