Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nálunk a csávó egy szivattyú és egy fúrógép segítségével kb fél óra alatt lemegy 25 méter felé
Amire kirostáltam egy talicska sódert kb kész is lett mert a sóder a szűrő
Ez faszább mint a fagyi
én is kartam furatni, de miután fent lakom egy dombon a vízrajzi térképejk szerint olyan mélyre kellene furatnom, hogy nem éri meg.. .réadásul vörösagyag talaj van...
Nekem is van cefrém!
De szèp basszus! Már zárom le lassan a hordókat lesz egy 5-6cázz lityi cefre. Nagyobb rèsze mirabella, a többi meg vegyes alma, körte, szőlő.
Nekem épp üzemen kívül van mert valamiért alig jön a víz
Már vettem másik kútfejet de nem lett jobb
Kézzel még lehet vizet felhúzni de a szivattyú nem bírja, de kézzel is bazi nehezen jön
Ha rajta állok a tömlőn még nyomja de utána megáll
Szerintem túl mélyen van a vízszint és megszakad a vízoszlop, plusz a lenti szűrő eldugulhatott némileg
Újat kellene fúrni de nincs aki csinálja
Nekem csak kis lugas van a vidéki háznál, de az összes szóló elfagyott
Gondolom rakattak ra vizorat is, mert az így kinyert ivóvízkészlet állami tulajdon, és ez bizony lopás ...
Boldog napot
Reggelt!
A jobbaknak ilyen van!
Igy igaz. A benzinkutas 400 forintos kávét is megiszom h hincs más de kevés is meg szar is.
ez biztos, de nem most lesz még
lefúrsz az ország minimum felén 20-30 méterre és ott a víz, munkatársamék lefúrtak még egy zárórétegen át kb 40-42 méterre és iható a víz mert bevizsgáltatták
ne csak a bútorboltosok villogjanak már a fagyival
motor nincs, biciklivel voltam-voltunk
már tudok menni 36km/h tempóval is montival amin mérsékelten de bütykös gumi van
Estét!
Menet kozben elhagytam.
Pedig sajnos nemsoká eljön az az idő Magyarországon, kedves Ini bácsi, amikor kőkeményen sokat kell majd fizetni a sima vízért.
Rossz a kompozíció.
Hol van a gördeszka?
Olaj lecserélve, lánc beállíva.
Hétfőig munka, kedden reggel irány Románia. Transalpin, Transfogaras, Gyimesbük stb.
Már úgy várom mint sz... ros gyerek a télapót.
azon agyalok hétfőn lehet beizzítom a ktm motort aztán elugrok vadkertre fagyizni, olyan május óta nem mentem vele
bár még az általános lustaságom ebbe beleszólhat
Fagyi es zold tehen.
A kávé készítés, fogyasztás, szertartás