Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egy könnyű, fürge, hosszúrugóúttal rendelkező motor nem való ide a kanyargos hegyi utakra, bezzed egy nehéz hosszú bálna az igen
Hülye vagy? Egy azaz 1 db müanyag fos amit kifröccsöntenek két felmosóvederböl félmilla? Annyié motort lehet venni, de lealábbis egy komplett jobbminöségü rendszert komplett.
ezer Ft
nekem sem tetszik...
Euro?
alapárban a gt-n csak oldaldoboz van... a hátsó doboz felára kb 500, a pótféklámpa ledsor felára kb 70
az angol tudosok idiotak.

karfa............megafa...m.
Na a bagger az egy ocsmány szarság pfff...
Csak oldaldobo van az árban?
az angol tudósok bebizonyították, hogy a kályhaezüstöt viszi a legjobban, sötét este
zöld nincs, kék-fehér, bordó és fekete van még... meg a baggerből talán sárga is
ööö nem... alapból jár hozzá a hátsó doboz és a kulcsnélküli indítás és a hátramenet... de nem állítható az ülése, mert egyben van. ráadásul vmiért ilyen csúszós bőr. az ülés lejjebb van, a lábtartó is és előrébb. a kipufogó pedig halkabb, sokkal gyengébb hangja van. ráadásul elbaszták a karfát, mert ha lent van nem tud a sofőr felszállni, ha meg fel van hajtva, akkor szélesebb, mint a motor meg pár takaró elem krómszínű... ez a nagy luxus a gt-be is mindent bele lehet már kérni, de a gtl-nek ezek a szarságai számomra rosszabbá teszik... úgyhogy gt
nekem bejon a kalyhaezust,bar fantaziadus a szinpaletta,van feher es fekete.
tuti igy olcsobb a beszerzes
Zöldbe, kékbe, pirosba se láttam még
Pl. De amugy én bordóba venném. Candy red vagy ilyesmi
zoldre gondolsz?
Mivel? A gtl a fullosabb, nem? Az ujba má rückwerc is dukál, lehet hátrafelé száguldozni vele.
van belőle sokféle, de a fehér a legszebb
hát, ha tucatmotor nem is lett belőle, de van pár... mondjuk inkább gtl, de a gt jobb
Tényleg, rendes szinben nm gyártották? Szinte mind fehér vagy valami hasonló világos szin.
Spec ilyen feher mamut vasarnap is jotg szembe a 11 esen valahol.
Pedig sok van belöle, az is tucatmotor lett. Pedig azt gondoltam annyira nem veszi boldog boldogalan.
drága sem lesz.... persze, attól függ mi a drága, mert ebbe nem xado kerül
Dehogy,csak lusta is vagyok nemcsak dagadt.
Ako az nem lesz olcsó mulaccság. De hát ha tényleg makulátlan lesz akkor én is rászánnám, persze nem a te bmwdre