Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sokat elmond már az is, hogy Dodor eddig vèdte “semmi bajom nem volt vele” most meg már odáig jutott hogy szar de legalább olcsó.

Végig kell próbálni több márkát, shoxban felpróbálod egymás után a márkákat, a végére hagyva a Macnát, érezni fogod hogy mi a minőségbeli különbség ugyanazért a pénzért.
Nagyon boldog új évet mindenkinek, mindig szerencsésen, egyben érkezzetek haza a motorozásból!
Tavaly minden járművömbe kifingott az aksi.
A motorba a kocsiba.
Motorba kinai jp 2 évet bírt. Kapott egy vartát.
Kocsiba is valami kínai volt azt azzal vettem. 3 éve. Most kapott Bosch Gigawatt aksit.
Mennyibe veszik le a méhbe az aksikat mert van már ithon egy csomó!
Múlthéten leptem meg magam ezzel.
Az van ráírva használatfüggően 2,5- 3 év a szavatossága.
Versagucci,1 napos bébifókabőrből,az a tuti.
Azért a pénzért persze jók, de ha figyelsz jobbat is kaphatsz ennyi pénzért.
Én tervezek egy Ls2-es bör rucit tavaszra beújítani + egy sport csizmát....
Egyelőre HIBÁTLANUL teljesít a mugen csizma 5éves(bal csizmát 1x meg kellet erősíteni), nadrág 5éves"cordura", kabát 5éves "textil"(belsö része bolyhosodik naa bummm), kesztyű 2éves(1x be kellet áztatni meleg vízbe, azóta kényelmes)

Aztán lehet azért nem jött még szét mert nincsenek "napi" használatban, de ár/érték arányban szerintem nagyon jó!!!
A legjobb!
Itt van tőlem 20 km-re.
Köszi mindenkinek a válaszát mégegyszer!! További szép estét!
ha közelben van neked érdemes lehet felpróbálni egyet
Igen, főleg, hogy pinkmotorsnál csak 55, még olcsóbb is mint a sixgear
Ezzel már sikerült többet is regenerálni, de nem mindegyiket sikerül! Csak azt ami még nem halt meg teljesen!
Most is csepptöltőn figyel az akku nem nagyon kapcsl be szèpen tartja a feszt.
Bizomány Stefi, de ez a mai valóság!
Akito desert-et használok sok éve, hibátlan..... sztem az is belefér most ennyiért
faxa...
Na most jól összezavartatok!!!
Majd jön Levi.
Vard meg.
Ugyanaz....
És a Mugen Raceről esetleg véleményetek, tapasztalatok?
SuperZoneon most látom, hogy raktak fel számomra megfelelő(/hető) cuccokat.
Ennyi Fater! Csere! Faccér kell túl agonizálni?!
Van cordurajuk is,de nekem a polo motorrados FLM jobbnak tunt.
Igen a hulladéktelepen mikor szétszedik és ártalmatlanítják! Annak idején amikor még a tetejük szurokkal (bitumen)-el volt kiöntve, meg lehetett próbálni, hogy helyrehozzuk, és akkor még jó esetben 1 év körül vagy addig, amíg a pénzszűke megszűnik lehetett használni. A mostaniakat, ahogy a savat kiöntöd belőle, az ólomiszap a lemezek közé kerül és álló helyzetben remekül kisüti . Sajnos új állja a helyét .
Az a kisebbik baj, mindegyik az, de ez a hulladék kínai változat.
Scott 600-as cordura amit használok de ez nem az a kat. amit keresel, viszont nyáriban Fastway amit kapsz protektorokkal vagy anélkül de ugye akkor is veszel bele...
nem bizony, középkategóriás ár, egyik legrosszabb minőség