Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A kesztyum szar,egy eves sincs es kezd doglodni.
modeka-nak vannak még ilyen szettjei....
Igen, pont ezért gondoltam én is!!
@Zoli
Nekem mindenképpen codura kellene. :)
Biztos, hogy kínai !
És ahhoz képest még csak nem is olcsó, tehát joggal gondolná az ember hogy használható a minősége.
A louisos probiker 50ezres cuccot dicsertek nagyon.
Nah ez fasza... Ma majdnem megvettem a szettet 110.000-ert. Akkor tudnátok ajánlani max ennyiért valamit?
Ja,a csinosabbat vedd.
Kár vele kínlódni druszám vegyél neki banánt mert megérdemli.
vagy az anyag, vagy a varrás engedett el több helyen is egy-két hónap után, volt olyan, ami 2 hetet nem bírt ki... olyan 7-8 ember vett a környezetemben többféle sixgear kabátot és /vagy nadrágot, de mindegyikkel baj volt...
Hulladék és drága.
Nekem már az összes zipzár amit használok tönkrement rajta egyetlen nagyon gyenge szezon alatt.
Tavaszt varrásgyakorlattal kezdem és cserélgetem ezeket valami normálisra.

Nem sokkal olcsóbb Berik speedes bőrkombim meg már jó pár éve kifogástalanul működik úgy hogy párszor már estem is benne.
Köszi a választ!
Jézusom. Igen ez a saját márkás dolog nekem is kicsit fura... Megkérdezhetem, hogy mi bajuk lett a ruháknak?

@Zoli32.01
Ha nem szarkazmus akkor : Motoros kabátok
van állitólag vmi töltő, ami helyrehozza az ilyen döglőfélben lévő akkut
Ó Te szegény!
a sixgear ruházatból több haver is vett, csak annyit kellett visszavinni, amennyit vettek, szinte mindet többször is és volt amelyiket már kicserélték rendes ruhára....
Ezek mik?
Nem is neked kell.Te gépészkedsz.
Sziasztok!
Sixgear hybridről véleménye valakinek?
Ez és a Sixgear bandit között vacilálok.. Volt már nektek valamelyik?
biztos, hogy egy métert sem tolom
Ha tologatjatok videozz.
kössssssz még ez is indított, de már egyre nehezebben forgatott ezekben a hidegekben, még jó hogy dízel, a 3 fordulatnál indult napközben nem volt vele gond, de hideg reggelekben már érezhető volt, hogy gyengébb. nem vártam meg, hogy megadja magát....
a K1600-ban már több mint 5 éves a gyári akksi, de még jól bírja, én attól tartok, nehogy egyik pillanatról a másikra megadja magát, mondjuk egy jó külföldi túrán, de feleslegesen sem akarom cserélni, túl drága játék...
Csak savazlak....
Én 10 év után cseréltem az eredeti, első gyári akku-t a Mondeo-ban. Még működött jól, de úgy gondoltam 10 év elég volt neki.
.....sima....
-c
abból a 95Ah csak 740A indítóáramú.... amúgy is maradok az excide akksinál, abből meg a soma 2e Ft-al volt olcsóbb csak