Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én 14 évesen jöttem el otthonról... azóta kaptam is pár pofont és adtam is, vertek is meg, orrom is tört már be.... egyszer még meg is akartak késelni, na az pl. nem jött össze. úgyhogy, hagy ne ijedjek meg kérlek ma már a nagyon erős emberektől.... de persze tőled engedélyt kérek hunyászkodni
Majd 15 fok felett
Mivan, mivan, mivan?
Vigyázzá me' ...úgyhogy!!
Csúsznak az utak, hideg van
A kezet ilyenkor a zsebbe kell tartani, nem a mésik arcát lefagyasztani
Majd eljön annak is a szezonja
Hideg van mint a szombat delutani forradalomkor.
Vagy csak akcios volt a farhát.
voltak anno többen, akik beígértek neked vmi verést, de természetesen senki nem jelentkezett érte...
Mondjuk a 226 ot meg mindig varom mint a Zokniházy a Papp Dánielt.
amióta láttam az argot és az élet ilyen nagyon erős emberekkel sodor szembe, mindig elröhögöm magam, mert ez jut eszembe....
Zolinál úgy emlékszem, már többen bejelentkeztek pofonért, csak még senki nem ment el érte....
Hatalmas
Egyetértek veled, egy felkészült ember megoldotta volna, de idézem: "első ijedségben, ha nem gyakorlott az ember"
Én nem vagyok felkészült. Az agyam elborul ilyen esetben és bárkinek nekimegyek az első kezem ügyébe eső vastárggyal, mert ahogy Fülig Jimmy mondta, a kocsmai verekedésben meg kell ragadni a kezdeményezést meg a szék lábát, de túlerővel szemben erre nem lehet stratégiát építeni.
Ilyenkor nem kell mérlegelni.
Az első kettőt kell kivenni a divatból, a másik kettő azt se tudja merre meneküljön.
Az ilyesfajta tevékenységet jó eséllyel fegyverrel rendelkezők követik el és mindegy mekkora és milyen ügyes vagy a golyó lehet, hogy gyorsabb.......
3 ember összehangolt reakcióját mar nem lehet követni, hacsak valaki nem tv-s akcióhős, ott mar a profik is hátrébb lépnek egyet.... kettőt be lehet vállalni, de 3-at csak akkor ha mind a 3 nagyon balfasz, Persze majd jönnek a nagyon okosok akik 10 embert is lenyomnak egyszerre, de nem....
" hármat csak lőfegyverrel, vagy csapatostul lehet lenyomni. " Vagy azonnal olyat odacsapni, hogy amelyik kapott az fekve maradjon!
De ez van, tartsatok ki Katona bácsik! !
egy nundzsakuval le lehet verni a hármat 15 másodperc alatt, de ehhez gyakorolni kell pár évig
amúgy nincs olyan hogy mennyi ellen lehet "védekezni" mert hiába vannak 25en nem fér oda több 4-6 embernél, szóval csak ennyit kell tudni leverni
ilyen esetben az állóképesség a gyenge pont ha a tudás meg is van a "többszereplős tánchoz"
Gondolom a szlovénok ettől biztonságban érzik magukat!
12darab Grippenünk van. Ebből 10 hadra fogható.
Jó gépek ezek. Erdélyt nem ezekkel foglaljuk vissza az igaz, de erre a légtérre elég.
A gond inkább az hogy majomra volt pénz, de a banánra már nem futja.
A szállítógépek azért jók, mert azok hozzák a pénzt. Egy csomó katonai bérszállítási feladatot ellátnak.
Aztakurva, azért ezek nagyon pofátlanok.
Ezzel a 3 rohadékkal, így első ijedségben, ha nem gyakorlott az ember nem lehet mit kezdeni azon kívül hogy kamerázza.
1-2 ellen még jó a vascső, de hármat csak lőfegyverrel, vagy csapatostul lehet lenyomni.
Nem azt írtam, hogy nincsenek, hanem teljes mértékben elégtelenek egy bármilyen hadi eseményhez, mert kevés. A 2. vh-ban is volt vagy 22 db Me-109-es lekoszlott szériás masinánk, sajnos csak a pilótáink elszántságán múlott, hogy a bombázó kötelékekben egyáltalán kárt tudtak tenni.
A világ sokat változott, de a számok azok számok maradtak, semmire nem elég egy pár darab svéd sárkány.
Ez nem pont így van,a grippenek már régóta,a fogószárnyasokból a MI24 most ért vissza nagyjavításról,szállítókra most kötöttek üzletet az eurokoptertől stb.
A légierőnk névleges, az ország névleges szuverenitásának névleges biztosítására elég. A valóságban nagyon kevés a hadra fogható hadászati repülőnk, annak is java része szállító, nem harci.