Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bárki bármit mondhat, de 2 gyerek után még mindig olyan alakja van hogy
Kata vagy Timi?
Az igen, mostánaban sajnos leállt instán a csöcsös képekkel
Egy időben én is ilyesmi lázadozó voltam
De rájöttem hogy semmi értelme
Van elit és van pórnép, sajnos én parasztnak születtem és ez ellen nem tehetek semmit sem
Mivel a pórnép ostoba és képtelen bármi olyat tenni ami másnak(is) jó lenne így az összefogásra alkalmatlan, így örökké szopni fog
Mint a viccben:
A paraszt össze fut a jótündérrel
Azt mondja neki a Tünde hogy bármit kívánhat megkapja de a szomszédja dupláját fogja kapni
Gondolkodik erősen az őstermelő a csökött agyával aztán mondja a tutit:
Vágják le fele farkam
Gáááz, de rá kellet guugliznom
Annyira követem ezt a libát
Hmmm 1lövést megérne, de valahogy inkább a Sarka Katikát molesztálnám
Az jóbban begyün
Valamint nem fütyül a víz alatt, és nem eszi meg a kúpcserepet sem. Állítólag....
Meg még korrekt is a faszi!
"Hasonló" packot használók, nincs baj a torx készlettel se (pedig azt napi szinten használom a 15-20-25-30 fejet....
Értem köszi! Extol, Erba?
Inkabb a tegnapi volt gyasznap.A mindent elsöprő lazadas es a 4. koztarsasag szuletese helyett a tedzkoban tobben voltak.
Pedig mar vartam hogy a kiraly fut putyinhoz a lyukas zoknik lattan remuleteben.
Engem pl. zavar Ez addig nem zavart amíg nem lehetett tudni róla De a mai informatikai világban nincs olyan amiről ne lehetne tudni
Ini jó srác szeretm olvasni az írásait szerintám kár tiltanod
Engem sosem zavart hogy ki rabolja le az országot
Hiszen teljesen mindegy ki viszi el a javakat ha nekem nem sikerül
A dolgokat meg mindig többféle szempontból lehet nézni
Ini is tiltva van nálam, az buta ember ír olyan hülyeségeket
Egy 6-os csigafuro yato van,valahogy ideieveredett,meg mindig rles,a tobbi szar,szoval nem lehet rossz.
Én nem, mert kitudja milyen redvás farkak jártak már benne.
ki nem
De timmykét dugnád azért nem?
de jó
rambót néztem gyerekkoromban a terminátor filmeket imádtam, de Ini belőlled egy picit többet néztem ki
Az meg egy picit se zavarjon, hogy állami pénzből 15 tv, rádió és napilapot vett meg a kormány szócsövének az eximbankon keresztül. Az se zavarjon, hogy az egész orszában betiltották a kaszinózást kivéve vajnának, amit szintén állami forrásból épített ki. Az meg már tényleg ne foglalkoztasson, hogy már a fodrásznak is kell a navos pénztárgép vajna úrnak nem volt kötelező. és ez mind a pórnép szeme látára. Filmipari főbiztosként a filmekre, fordítható állami támogatások kizárólag az Ő álltal megnevezett kiváltságos személyek kapták. Na jó nem mindet mondjuk 90-95%-át Sirasd el menj el a temetésre, hátha lesz ingyen fánk Kifizettük azt mi már busássan
Én attól félek, hogy mindezt nem kapja meg, hiszen mint mondták sokat tett az országért!
Szerintem mikor orálisan kellett neki játszani rajta, akkor is sírt, de valamit valamiért.
Bit készletet nézek 6lap & torx
Melóba azt használók, nincs vele gond!
Olaj nem nyírta még ki a csavarhúzókat...
Csak kicsit már hiányos, mert elhagytam már ezt azt
Ki nem használja annak mindene megvan
Vettem már ilyet de meg nem használtam
Pl Nyertünk egy csomó díjat
Igaz számomra nézhetetlen filmekkel