Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kell egy illesztőfűrész.
Ja! A (rá-)baszás napja!
Ma valentin van nem kéne ezt!
Szerelmesek....
Szerintem ez volt már.
Egyéb iránt a nárcizmusa hidegen hagy, csak ebbe nem kellett volna beleütni az orrát.
Dehogy voltam vak,csak elfer itt ahogy re,en meg a clam is.
Más ember bazmeg a teljes nyaralása árát utalta nekik, ez meg abba köt bele, hogy biztos az alapítvány lenyúlja a pénzt...
Figyelj csak ide kiscsillag, ez a számlaszám közvetlenül, ismétlem közvetlenül Niki szüleihez megy, akik meghalnának azért, hogy a lányuk újra járhasson! Egyetlen dolog miatt szerveztem meg látatlanban is ezt az akciót, mert nekem nem lenne erőm Niki elé állni és szükségtelen is ott lennem, az ápolás közben csak korlátozottan van idejük külsős látogatókkal foglalkozni.
Ebben az esetben jobb lett volna, ha nem írsz semmit, a család forintra mindent megkap, ami oda érkezik és egy kurva forint sem lesz másra fordítva, mint a kislányuk felépülésére.

Befejeztem veled, hogy ebben is hibát, kifogást találtál!
Szedd össze magad és utalj, akár egy szaros cicafüles kínai haszontalan bizbasznak az árát is. Vagy ne írj semmit!
Nem vetted még észre, hogy ha más jótékonykodik az mind hazugság és csak az az igazi amit ő csinál?
Mindig is gusztustalan volt a viselkedése csak vakok vagytok
https://totalbike.hu/sebessegoltara/2018/06/17/a_sebesseg_oltara_megint_ducatival_a_megint_dolomitokban/ Csikós úrnak is a Gergő szervizeli a motorját.
Recseg-ropog alsó polc alatti.
Te csak leltározzál, vaze!
Biztos?
A sisak,csak a cikk szerint fejteton nem szellozik,zajos mint allat,gagyi a beles anyag,es nehezen nyilik az allresz.
De qurvajo vetel.
Fizetnek az indexnek ezekert az objektiv cikkekert?Mint a kfc-s reszeg csavonak amikor lenyomtak a biztonsagiak?

https://totalbike.hu/sebessegoltara/2019/02/14/ar-ertek_aranyban_verhetetlen_a_lidl_sisakja/
Valakinek értesítenie kéne Zolit, hogy újra megy az oldal, nehogy mély depresszióba zuhanjon, hogy nincs hol töltenie a napjait
Nem 15%-a "szivárog el", hanem a legtöbb alapítványnál inkább az 50 - 90% megy el a saját működésükre. Megélhetési alapítványok, TISZTELET A KIVÉTELNEK. Jó autókat vesznek belőle az alapítvány kezelői maguknak, jó fizetést is biztosítanak hozzá. Volt egy "jó" ötletük, amikből leginkább ők maguk élnek jól...
Az a baj hogy sajnos ez igaz!Pár éve még per is volt belöle!Egy rákos kisgyereknek gyüjtötek oénzt egy alapitványon át.Igen ám,de a adományok ugy 15-20%-a elszivárgott üzemanyagköltség,telefonszámla stb cimen.Tehát sajnos az észrevétel nem alaptalan.Ez nem minden alapitványra igaz!!!!Amiröl halottam lehet hogy az ezerböl egy!De van ilyen..
Meglestem a lidlis kesztyűt hát... annyit ér, hogy van valami a kezeden. Amúgy a 10-es feljött az ujjaimra tovább nem lilputiaknak való.


Bezony mások is feltüntették teljesen jogosan, nézd ma már mindenből pénzt húznak le, ebből IS. Ha valaki adakoznia akar, neki adakozik, nem az alapítványnak, aztán majd kap belőle x-et. Meg lehet keresni egyénileg és odaadni neki.

De nem vitatkozom, felesleges.
Macska, csak szólok, hogy ritka suttyó megnyilvánulás volt Niki cikke alatt azt firtatni, hogy az alapítványából mennyi fog hozzá érkezni a befolyt összegből. Végig nyomon tudják követni, hogy mikor és mennyi érkezik!
Ha erre hivatkozva nem akarsz segíteni az csak rád tartozik, de ne írj valótlant, vagy olyat, ami hátráltathat egy jótékonysági ügyet egy olyan lány esetében, akinek jelenleg az élete a tét.
Nagyon szállj magadba...