Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok,

hátha valak nem ismeri. (Semmi érdekem nem fűződik hozzá csak megosztom.) Ingyenes, nem kell rá pénzt tenni, tankolásnál fizetés előtt be kell mutatni és az alap kedvezményt rögtön levonja az árból. A pontot meg ráteszi a kártyára. Akit érdekel (MOL-nál tankol) rendelje meg. Akit meg nem ugorja át.

https://www.forensis.hu/a-kartya
Ki mondta, hogy motorral kell jönni?
Kijelölnek egy helyet, elmegyek motorral, adományozok és ennyi. Indulj el busszal!
Nem értem a problémádat.
Mindenki várja a motorozást, te gyere autóval!
Nem volt az szar.
Most elővettem amíg vártam a csere kijelzőt és meg kellett állapítani hogy ha szoftveres támogatás nem szűnt volna meg, még mindig jobb teló lenne mint az Androidosok.
Kicsit jobban odafigyeltek a kényelmes használhatóságra és még csak lassú sem volt.
Csak szarul kezelték az üzletet.
ahh,hornet blokk.
A nem,egy muanyag frame van egyik oldalt kijelzo masikon az akksi,es a fem hatlap megy ra a vegen.Jol kitalalt rendszer.Azertfelek a pro-tol picit.
Azt nem értem, hogy miért motorral kell menni. Miért nem lehet simán beülni egy autóba ami 5szemelyes és a maradék 4motor benzinpénzét is odaadni? Ha már ennyire jótékonykodunk ?
Hírverésnek jó az adománytúra.

Mondjuk nem tudom miért rosszabb rákos gyerekeknek adományt gyűjteni, csak mert Cica is benne van.
Ilyen gyűjtésekre nem szoktak jönni olyan felvonulgatós, hangoztatós nyálgépek.
Csak aki segíteni szeretne.
olyan nincs a családban 5-7-10 a 6-8-9 kimaradt
asszony drukkolt egy kicsit hátha elbaszom mert feni a fogát a sziamiau telefonomra
ha beválik az akku lehet el lesz adva az 5s aztán lesz helyette sziamiau
Mikor még kisiskolás voltam akkor nekünk is kellett gyűjteni a kupakokat
Hogy jön ez ide????
Nem kell felvonulgatni, hangoztatni, hogy motoros vagy!!!
Ez egy gesztus, és senki számára nem kötelező!!!
szerintem te egy kínai blokkot raktál a ciberébe, nem Hondát
Első indítás óta, pöci röfi
ezek a dolgok nekem is furák, felénk egy kislánynak gyűjtenek kupakokat, mondtam is az asszonynak inkább vigyél egy 5ezrest a kupak helyett mert a 3 szatyor kupak szerintem 500 ft sincs
bár attól még minden héten körbejárja aszomszédokat kupakért...
Azok azért csödöltek be mert szar volt az egész nem azért mert szerelhető volt
Iphone8 hátlap cserét nèzz meg
Nekem az az érzésem hogy ez a céljuk, hogy csak roncsolással lehessen bontani.
Nokia Lumiám úgy volt csavarokkal szétszedhető probléma mentesen, hogy még kisebb is volt, mint a Samsung....mondjuk csődbe is jutott.
itt szerencsére a hátfalra volt ragasztva az akku, az meg fém így sérülés mentesen kijött a fém pajszerral, nem is finomkodtam vele
ahol a kijelzőre van ragasztva az cumi
Miért kell a motorozással egybekötni ? Komolyan hányingerem van az olyan motorosoktól akik mindenhol reklámozzák hogy ők motorosok. Felvonulgani, motorral adományozni és hasonlók.
Ettől motoros a motoros?! Cica szerint igen, de ő újfent bebízonyította hogy egoja van csak, esze nincs.
Semmi kulonos.
A kocsog honda van hogy nem indul.
Meg sose tudtam kihuzni azokat a ketoldalasokat,pedig atlag 3 honap egy kijelzo.
Hááháááá jöhet a hó, fent az eke
Jahh mi a théémaaaa?
ez tényleg idóta