Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem Facebook accountom sincs... egy igazi professzori kor ez a Facebook de akkor nem is létezem?
Nem vitázom és nem én terelek...a tények makacs dolgok es a hiszti sem ram jellemző. lezártam a témát, az hogy most megy a mosakodas meg általánosítás nem is érdekel....
Jók... a csajok. Amúgy hallgatok én is gépi zenét, pl. Tiesto vagy mondjuk ATB nem csak mindig a vellanygitár&műbűrdzseki kombó.
Nézzé music-ot.Tökjó tuccutuccu.

http://youtu.be/tLhVrBEp-3Y
Nézd meg Dodor oldalát!
Lassan minden topikban eszitek egymást basszus... motorosok összetartóak...
FB-t kerülöm.
Azzal a hozzászólásoddal semmi gond nem volt.
Csak szólok hogy ide is irkáltál, és nem tudtál leállni. Ezért írtam, különben nem teszem.
Ha akarod beidézem neked.

Amúgy kb. ezt vártam, amit most írtál. Nekem momentán új infó hogy te is benne voltál a szervezésbe.
De legalább most jó az észrevétel, meglepő is.
Ne szomorkodj Tesó, majd elmúlik!
Jó nap van megint...
Egybeírandó.
TGM.
Ezzel az üggyel kapcsolatban fb-on semmihez nem írtam hozzá, főleg nem olyat, hogy miért nem utaljunk... Bazki, az egész akciót én találtam ki, Geri és én szerveztük meg, szerinted azért akarok titokban lobbizni, hogy minél kevesebben utaljanak?

Csak macska felesleges kommentje alatt írtam az itt az oldalon megjelent cikknél. Mi is a baj még?
Mi az a "rese"?
MTK 3x2,5 mm2
TTK 300.
BTK 226.
TTK
Az enyémrese? tuti jó helyre megy.
BTK.
Én erről az egyről sem tudok semmit, csak azt hogy hisztiztek rajta.
És nem a Nikit röhögte ki senki. Ez csak egy rosszindulatú terelés, hogy legyen okotok tovább hőbörögni az érvek felfogása nélkül.
Majd ha lehiggadtál és hajlandó vagy érdemben vitázni, nem csak terelsz hülyeségekkel, akkor folytathatjuk a vitát.
A röhögős smile túlzás viszont csak saját kézbe adok jó ideje rossz tapasztalat okán.
Lassan csak rájössz kik az igazi ratyedlik.