Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mindig mondom,proba kerdese.
Es szo sincs rola hogy meg akarjak barkit gyozni.
Nem veletlen hogy masodik a tipusbol,az sem hogy barki aki ment vele egy rossz szava sincs.
Dodor megmondta a tutit 13:30 nal. Nem az enyem.Fotelmotoros vagyok.Nincs motorom.
http://youtu.be/Qcc5VlwdOfw
újabb Zzr még combosabb
Nem igaz,mentél is vele
Nem hát... :)
Ne ess túlzásokba...
de szabad szemmel? gondolom nagyon távolról, egyik szem csukva, másikkal erősen hunyorítva...
én sem vagyok egy matyó hímzés, de csak ezért nem ülök vissza pitbike-ra... jövőre csere, de a következő is k1600 lesz...
Csak hasonlo.
En is hasonlitom Brad Pittre.
az... de a tömeg, meg méret hasonló...
Jah,es en motor nelkul is hulyen nezek ki ugyhogy dosztmindegy.
A gsr hoki ehhez kepest. Minden tekintetben.Es ez nem bántas.
A 160 kg-os motort a honom alatt vinnem.... volt gsr, na az nagyon kanyarvadasz volt, csak úgy néztem ki rajta mint majom a koszoru kövön
Sose erzed a 160 kilos motor elonyeit.
áááá
Cavington?
Azt "még" nem szedek
Lent van a súlypontja, menet közben nem érzed a tömegét. Nyilván vesztettem a kanyarsebessegből, de azért át kellett szabatnom a bukocsovet, mert mindkét oldalon le tudtam gyalulni, pedig a heed szerint ez nem lehetséges biztos hogy pl a ktm megeszik a kanyarban, de hat vmit vmiert... tapasztalatom szerint az enduroknak nincs párjuk kanyarban.... idén meg nem tologattam, de mar fogytam 10kg-t, még 8 kg mínusz a cél , aztán majd meglátjuk marad e erő a BMW-hez tologatni
Tul fiatal vagy.
Nem tudom mit szedtél be, de én is kérek
Na ez ide kivankozik.
http://youtu.be/z-2jArNPad8
Na ez a jó megfogalmazás.
Én is tartanék vagy 5-6 félét ha azon múlna.
Majd ha kiütöm a telitalálatot a lottón
Súly ide vagy óda F2-t még nem hallotam panaszkodni, hogy menet közbe de nehéz a K1600
Asszem 330kg környékén van

Naaa de majd MOST

UGYE milyen k.. nehéz a Mobidick

Nem mint ha nagy tapasztalatom lenne a nagy vasakkal, Hayabusán már ültem de nem mentem vele.
Amivel mentem és relative érezhető volt a súlya az a VFR800 vtec, de az meg állandóan felegyenesedett kanyarba (valószínűleg én voltam a béne) naa meg azt se tologatnám a garázsban
Természetesen. Volt 1100 zzr is, szerettem de küzdeni kellett vele ehhez képest. Az XX volt még ilyen vezezhetőség szempontjából.
Mondjuk ilyen ktm-én nem ültem, de biztos megvan a feelingje
Na en viszont tartanék, egy HD-t sportstert
Az a jó a hosszú tengelytávban hogy nem akar kerékre állni mindenhol és ha hosszú a villa is akkor lehet tekerni neki a gazt kanyarból kifelé.
Kizárt hogy emiatt haragudnék. Kell a sokféle motor. Én is tartanék vagy 5-6 félét ha azon múlna. Nem, csoppert azt nem