Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hàt még amikor célegyenesben ..igaz én le voltam terhelve alaposan
értem, hogy több helyen állítják ezt, de ez nem igaz... általában 1,5V memória sloton egy minimális tuningot enged, ami +- 5%, ez 0,075V könnyen kiszámolható, hogy nem lesz jó. Vannak alaplapok, amelyek tudják, ekkor le kell venni a biosban 1,35V-ra a ram feszt. ha a biosban ezt meg tudod tenni, akkor nyertél, ha nem ilyen a géped akkor nem...
Ugyanaz a foglalat
A BIOS látja hogy ott van a 8 GB de a test nem indul
Csomó oldalon azt írták hogy ami pcl3 az tudja kezelni a pcl3l cuccot
De ez nem.....
Az öcsém talalkozott mar forditva berakott memoriaval.

A bestoff az volt mikor a juzer addig emlekezett hogy a cpu hutot zsirral kenik meg,arra mar nem hogy ez spec hovezeto szilikon kene legyen.
Ezert kacsazsir lett a befuto.Ami szetfolyt es zarlatos lett az egesz.
Úgy kanyarodik, mint a zx 10....csak nem fogy el...
van olyan alaplap, ami tudja mindkettőt, de akkor a bios-ban át kell állítani
nem a standard 1.5V memóriák nem kompatibilisek az 1.35V os memóriákkal és a slottal sem...
első körben nem sikerült a ram bővítés...... a leírások szerint az 1.5 voltos rendszerek kompatibilisek az 1.35 voltosokkal de nekem mégsem
szerencsére elég olcsón vettem a 2x4gb így jó eséllyel el tudom passzolni bukó nélkül
látja a bios a 8 gigát de a mem test el sem indul, mint ahogy a win sem.....
az enyémnek most is qrva jó hangja van a sor 6 sem kutya
Lehúzol...., ..,faxomat a tabletbe.
Háromgyertyapipát lehúzok, és a tiednek is jó hangja lesz!
Kibebaszott jo hangja van a sor3-nak
Pedig van.
Sztem én is.... tavaly csak 2x volam...
Tavasszal megnezem.
ilyen is, olyan is van....
én mentem vele, brutálisan jó motor a nagy zizi.... de azért, mikor az x11-l kergetőztünk, az se volt kutya az erdei szerpentinen... sokan elvéreztek volna ott vhol megvan a felvétel...
Ott pont nem az egyenletes nyujtott ivu kanyarok vannak emlekeim szerint.
nem ismered testvérem, Levi ilyen... nem vesszük bántónak tőle.... itt mindenki tudja a tutit, csak senki véleménye nem egyezik a másikéval
Egyébként jó az egyenletes nyújtott ívű kanyarokban is, horváth tengerpart mellett végig jól kitalált kanyarok vannak.
Egyenesben biztos nagyon jó lehet hogy Te mégis sértésnek vetted
En birom a csávót.
Nem hinném,hogy bárki véleménye miatt sértődés lenne. Én sem sértésnek szántam amit írtam... Én elhiszem,hogy fürge a géped, csak pont annyira érdekel,mint téged a Zzr 1400 ereje.
Kedves, antipatikus fiatalember!
nagy tévedésbe vagy.. óra szerint 3 kilót elég sok masina tud menni... de azt az érzést amikor gyorsul ,soha el nem fogy , ennek is megvan a varázsa..
Azt,hogy te ezt még ki se próbáltad és úgy mondod a tutit ...... ..
Nem hosszútávú túrázó,hiszen csutkakormányos motor, nem egy kanyarvadász .. Ez egy erőgép és egyben a Kawasaki egyik csúcstechnikája. Minden körülmények között bármilyen terhelés mellett megold mindent... Vfr is jol ment 230ig ,aztán elfogyott a bátorsága. Zzrnél ott szúrtam a negyediket .. Vannak kalandjaink F2-vel :)