Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mi volt a tegnapi csevej?
Miért béjbibogyó? Egyem a szép szakállad!
Ez a véleményem a tegnapi csevegésről!
http://youtu.be/EMlWK_XbEw4
Akkor a tiédet igazán törölhetné már valaki.....
Van!
Van a szerelőnél egy ST4S most szervizeli eladó lesz azon filóztam, de nem kell tejfeles doboz pedig ha valakitől akkor Gergőtől érdemes motort venni!
Naugye megmondtam.
csak a ktm buzik
nekem is ktm van (most éppen) de csak azért mert nem volt jobb
semmi ktm ruha bögre és társai
pedig bögrét akartak egyet adni, de elutasítottam hogy nem vagyok ktm buzi, meg is sértődött az ember
Naná
Azt vettem eszre hogy a ktm-esek elegge besertodosek.
Szerintem azért annyira nem bevállalós…..
Akkor még lenne duksid is
Az SSD sokkal nagyobb performancia növekedést ad, mint a ram, úgyhogy biztos örülni fog neki...
na mindegy......beteszem az asszony gépébe, remélem van 2 slot benne......ha nincs eladom a gecibe
mondjuk az asszonynak nem sok értelme van ennyi ramnak, de örüljön valaminek ha már szétszedem akkor az ssd is belemegy aztán villám gép lesz
Így van.
Nem kell ezt a lelkünkre venni!
Laci írta le jól, hogy ha tehetné kb 6-féle motort tartana.
És én is.
Lenne KTM is.
Lenne BMW is.
Lenne .......is
Amúgy meg az osszehasonlitasoknak nincs értelmük, mert ugye az almát almával.... plusz teljesen szubjektív érvek is vannak hogy ne legyen könnycsepp, javítsuk át kerlek BMW-re.... azt is megcsinálja a nagy zizi... így béke van
Nem emlékszem, hogy Tibi bármihez hasonlította volna.... én írtam a ktm-t, de azt nem írhattam ugye, hogy visszaülsz a Hondara... ez nem hasonlítás volt... ne legyel ennyire lelkis... mintha csupa jót írtam volna a ktm-ről...
Tiszta fészbukk
Mint a fingot!
Nincs, de azt szokták, h megváltoztatják egy semmilyenre a nevet, letörlik az adatot és simán lógva hagyják a profilt. NEM ENGED EL AZ SM SENKIT
Van az oldalon profiltörlésre lehetőség?
Vagy nem is megsértődtél hanem magadra vetted. Fura de más nem jött egyböl a ktm-mel, mint ahogy én sem hasonlítottam semmihez.
Mondom én hogy Te vagy az aki megsértődött ezen.
Nem nem... csak ketten mentünk, a lányokat letettünk a szallason
Dehogy.. àllitod , hogy nem jó. Én csak azt ,hogy nem érdekel.