Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Érdemes megnézni pl HD sentinellel. Ha 100%-os meg lehet venni... ha ugyanaz a széria lehet különböző tárkapacitású a hdd, RAID1- ben csak a kisebb tárhelyet tudod kihasználni. Ha különböző a széria az esetlegesen különböző fej sebességek miatt nem fog raid1 be működni a két hdd
Nas hdd: érdemes használt wd red-be gondolkodni, esetleg a NAS teszt listájában szereplö, uj de nem NAS hdd-t beletenni? Nézegetve akár a red akár az ironwolf uj árakat, elég húzósak, pláne hogy kettő kellene. Esetleg különböző méretek alkalmazása? Azt tudom, hogy a másodiknak kellene a nagyobbnak lenni.
Meg amúgy is mi a fasznak mennénk földutakra
Én tegnap voltam délután a hóesésben.
Te viszont motorozni sem szoktál.
süt a nap ezerrel aztán egy vinnyogó tejfölös doboz sincs az utakon
Biztos ártéri asztalos.
a fix már tartana annyit hogy elbírna....
pl a franciaágyunk is egy natúr fenyő keret igaz nem ikeás, de vagy 15 éve bírja harcot
amúgy ha 3 személyes akkor manökenekkel kitöltve is megvan a 150 kiló....
Nemigen.
A kissebbek mind agyazhatok,es senki nem gyart 150 kilora.Ontsd ki betonnal.
valami ilyesmi létezik fix verzióban? https://www.titanbutor.hu/prod...
nem kell kihúzható-felemelő baszás csak kibírjon egy 150 kilós ember fetrengését
Egy meretosztallyal alatta 2,6*2-240-esek kisebb aggyal.

https://interdeco.hu/palermo-s...
nekünk ilyen esetre van 10 centis habszivacs rendes vastag kárpittal bevonva 90*200centis
olyan fasza hogy a gyerek kidobta az ágyát aztán ilyenen alszik inkább
nekem nem az igazi mert tohonya dög vagyok és nehezen állok fel a padlóról
pont elfér kettő db a szekrény mögött és nincs útban, mondjuk most épp a padláson van mert úgyse alszik nálunk senki plusz egy ideig
Figyelmetlen voltam.
Ez nagy Nekem olyan kellene ami kinyithatós, nem kell külön hozzá egy kis valami amivel 2személyes ágy lehet belőle csak szar a hely, 290fér el max
Amit lentebb beraktal kép, a szétrepedt az mekkora ? Olyan stílusú kellene. Évente 5-6éjszakát aludna rajta talán vendég de azért kellene az ággyá alakítható
Ez 3x2,5-es.Relativ nagy agy,de csak vendegnek jo,a kenyelem miatt.
A szabadparnasak amiknek nagy agya van.Pl a malaga.De itt draga.

https://butorbox.hu/termek/mal...
Max 290 hosszú oldalú jó nagy ággyá alakítható L alakúd nincs ? Keskeny háttámlával vagy hogy mondjam
És ha reklamálnál neki akkor még lehet, hogy kikérné magának, mert ő "asztalos" a félkegyelmű !
ne is mond ezeket kb az első 2 hónapban szét kellett szedni a mostani kanapénkat mert a hátsó tartó lécek szanaszét voltak csattogtatva a nem megfelelő csavarok-ékelések miatt
amúgy kíváncsi lennék jóhogy mennyit lehet spórolni ha nem egy 5x5ös léc a tartó hanem egy 3x3as, szerintem egy 80-100 ezres cuccnál ez lehet 1000ft vagy még annyi sem kb ennyi lehet egy 4 méteres szál
Ez egy közepes kategória,fix hát racsnis fejtámla.Relatíve sok elmegy belőle.De kicsomagolva a szőröstalpú csak lusta volt előfúrni annak a baszott csavarnak.
Ez úgy első ránézésre valamelyik lengyel csoda lehet.Az árát tekintve is.
Picit kemény nekem a full szivacsos megoldásai.
A legtöbbnek először a szövete nyúlik meg,meg a hátfal molinos része omlik szét.Azt kritikán aluliból gyártják.
De belül a váz is érdekes fenyőből van legtöbbször.
Főleg a most 200-ezresek.
Van helyigénye az biztos.
Meglátjuk.
Én raktam össze, nem tü t nagyon gagyi AK, de te vagy a szakember.
Ha ez is tudja a 6-8 évet már jó.
Ennyi idő alatt az asszony úgyis megunja.
Én is ilyesmiről álmodoztam, de egyszerűen nem fért bele abba a picike szobába.....
Ezek egyik sem a minőség szinonímái.
Legjobb esetben az alsó közepes kategória.
A legtöbb szivacsos,esetleg hullámrugóval.
Ilyet vettünk a möbelixben csak sötétebb.
Brutál kényelmes, imádunk rajta fetrengeni.
Valami 200 volt.