Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sargat fess ra,vagy legalabb egy szigszalag csikot.
Bordót szerettem volna
Ma van!
Tul lassuak vagy gyorsak?
Konkrétan semmi csak sokasodik a napi tapasztalat......
Mi tortent?
2 éve élek úgy, hogy vidéki közepes városban közlekedek.....és egyre jobban érik bennem annak kimondása, hogy, de jó lenne ha mindenkinek kötelező lenne Bp.-n tanulni a vezetést és legalább 5 évente 2 hónapot ott vezetni.
Jó a színe!
Ilyen lett
Mindenesetre köszönöm az eddigi információkat mindkettötöknek.
valóban egyszerű grafikus felülete van, sztem simán menni fog....
Kíváncsian várom, de biztos lesz még pár hülye kérdésem.
Ezeknél nem nagy varázslat. Nagyon egyszerű grafikus felület a kezelése.
Ja csak az duplázza a költségeket.
van JBOD, annál így működik, hogy csak az adott HDD tartalma veszik el, cserébe nem lesz gyorsabb.
Lényeg hogy egy nagy tároló kényelmesebb.
Nem izgat ha elszállnak ezek az adatok.
senki nem mondta, hogy olcsó mondjuk már rég volt, hogy én pénzt adtam informatikai eszközért...
Az fasza is lenne, csak kisebb vagyon mire van 4 red meg a 4 lemezes nas
Na ezt kell majd megtanulnom
vagy 4 lemezes raid5
326-os már megvan, csak helyet kell bele rakni
Akkor két részre szeded a HDD-ket. Csinálsz egy kicsi tükrözött partíciót, a maradékot meg összefűzöd.
Nálam mondjuk úgy van, hogy a Synology csak összefűzött teljes egészében, és a fontos mappákat napi szinten backupolom egy ingyen hozzámvágott D-ling D320-as NAS-ra ami tükrözve van.
Akkor már ezt is tudom köszi !

Bár én átáltam az SSD meghajtót a aztán ha 80% alá esik dobok ki a fenébe szűk fel évesen 99%-os gondolom a sok torrent kinyírja 2-3 év alatt
Fene se gondolta volna az elöbb néztem F2 linkjét, ott is meg van. Érdekes, eddig ezt se tudtam, hogy ennyifélét csináltak. Annyira nem nagyon merültem el a meghajtók világában, ha kellett valami jobb minőségűt vettem a gépbe, meg mostmár lehetöleg ssd-t.
igen....