Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mi majd május vége felé jutunk csak hegyközelbe, mondjuk addigra már szép zöld lesz minden
én már csak soft üzemmódban tudom tolni így nem fog a meleg zavarni
a fejpajzs mire való? át kell kapcsolni a kisebb fokozatokra aztán 3-4 körül lehet ezeket sasolni
Egészségetekre!
Nekem volt benne, nem rossz de nem is olyan mint amivel kitalálták a lámpatestet. Visszaraktam a sima h7est.
Egy lemaradt.
Csak hogy legyen példa is. Tapintóhőmérövel (nem tescos) a h7 kiváltó 30W led 10 perc üzem után a chipen mérve ami kb 5mm 150 foktól nem sokkal több, közvetlenül mellette a fémen már 60 fok sincs, a ventillátor alig langyosat fuj. Ugyanez h7 teljes felületén bárhol mérve majd 350 fok pár perc után. Most meg lófaszt se látok csak fényes karikákat mindenhol.
A talaj nagyon szopós volt.
Iszonyatosan elfáradtam, de azért jó volt.
Ne hidd, nem megy az olyan gyorsan! !
"A lámpatested nem fogja egyáltalán melegíteni, " Még a héten venni fogok egy ilyet, és leellenőrzöm! Használni viszont nem fogom, mert az én édesanyámat meg az erkölcseit, ne emlegessék állandóan a szembejövők, ha este megyek a motorral!
A lámpatested nem fogja egyáltalán melegíteni, ha ez a problémád.
Mindegy. Ha alkalmad nyilik nézd meg. Én tudom higy abban az értelemben nem fog melegedni ls akkora hőt sem ad le mint egy bármilyen izzós lámpa. Gondolom van otthon ledes égőtök. Fogd meg vagy közelitsd a kezed hozzá, meg ahhoz is amire lecserélted.
az kellene, de nemigazán van már egy ép részem se......
szerintem még 10 év és szétesek mint lószar a patakban
Jó egészséget kivánok Neked is!!
műtét után 10 évig hibátlan volt
mostanában néha téveszt, de azért még nem gáz
De akkor a szemed még jó?! Nem jársz úgy mint az a kiránduló aki rövidlátó volt, málnát szedett, és megkérdezte a másik málnázót: Maga mindgi bundában szedi a málnát?
Karambolos sajnos van, halott szerencsére még nincs.
én nem vagyok nagy motoros, de nekem 2 ismerős is kihalt az utakon
ebből az egyik még 20+ éve egy 250es etz-vel
Az még a rettenetes! A többire felesleges szót vesztegetni, mert ahhoz a fajtához tartoznak amelyik Rákosit éljenezte! "esze semmi fogd meg jól típus!
Én speciel nem tudok motoros ismi halálról.
De pl. dohányos tüdőrákos kollégát holnap temetjük. Ebben igazad van, soha, semmiből nem tanulnak emberek.
ilyenkor imádom az erdőt
száraz falevelek zörögnek utánad ezerrel
ha vizes a levél nem szeretem, akkor azért sűrűbben leteszi az arcát az ember közéjük
Én a vétleneket még azoknál is jobban.
Nap mint nap lehet látni barmokat. Az, hogy éppen megússza, vagy éppen még ma megúszta, nem változtat a tényen, hogy rengeteg buta ember van.
Amikor nem képet nézel, hanem a valóságban látod.
ebből senki sem okul
szerintem nincs olyan sportmotoros akinek legalább egy ismerőse ne halt volna meg az utakon balesetben
aztán óvatosabban mennek?
ugyanmár
Egy pompás nap.