Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezt soha nem értettem hogy tudjátok keresztbe rakni a blokkot az ETZ-ben
Én gyepálom rendesen, de soha nem történt ilyen.
A híd nekem is szeret elcsavarodni, már a harmadik vázat használom
Cihopata száguldozó!
Ha OEM akkor igen. Ha pénzért vetted, akkor lazán átírják.
Bár asszem az OEM-et is bizonyos feltételekkel. De ezt szerntem célszerűbb az MS-el megbeszélni. Van magyar ügyfélszolgálatuk.
Valami "autós" most ment az ablak alatt a házak között kb.100-al! A fogyatékkal élő!
Az tényleg nagyon menő volt, ahogy sztereóban nyomta a hangot
A csepptankos meg még szép is. Szóval megértem aki oda van érte, de én már ráuntam a vele járó kalandokra.
ilyenem van
az office 2003, céges mennyiségi kód
szerintem már csak én használom

egy gagyi számlával is seggbekúr a hatóság, vállalkozóként nem éri meg szarakodni ilyen dolgokkal
A bölcsőt én is irigyeltem, nekem az ETZ-ben állandóan keresztben állt a blokk.
Volt ágy ETS Sportom, abba akartam bele tenni az ETZ blokkot, de nem volt papírom róla, aztán elkótyavetyéltem.
Ma papír nélkül is egy valag pénzt adnának érte.
Sötét van, mert este van.
Vállalati környezetből (külföldi nagyvállalatok) lenyúlt mennyiségi liszensz darabjai lehetnek....
ez szerintem nem kóser
Az én linkemen lévő ad számlát is!
Amikor valamelyik gépen újra kell telepítenem és nem akarok a századik azóta kijött frissítéssel egy egész napot elbafni, akkor letöltöm a legfrissebbet, a kulcs meg a BIOS alapján aktiválódik magától (azon az alaplapon, amin már egyszer hivatalosan fenn volt).
Nahhh...már csak számla kell
Így tudod
Torrenten? A Microsoft oldaláról letöltheted hivatalosan! (Csak nem tudod regisztrálni kód nélkül..)
van ingyen vindóz is a torrenten, de nekem számlás jogtiszta kell
Na, ez meg a másik lehetőség - kizárólag otthonra. Gondolom névre szóló számlát nem tudsz adni róla!
az a lényeg be kell állítani egy másik pc-t itthon
elég bénácska a "rendeshez" de most nem akarunk sok pénzt beletenni mert 50-50% hogy kelleni fog hosszútávon
de ha mégis kell akkor kell majd kicsit fejleszteni rajta és akkor ne kelljen már ismét 50 ezret kiadni egy szaros windózért
Nem sok...3 ezer forintért tudok. Meg csomó mindent még...
Elvileg igen - de olvasd el a jelenleg érvényes szerződési feltételeket.
Megjegyzem: szerintem nem ér annyit a dolog, egy mai, újonnan vett alaplap nem nagyon szokott meghibásodni sok-sok évig, addigra meg már ki tudja milyen lesz az akkori Windows, és épen milyen feltételeket kell elfogadnod a telepítéséhez.

Itt ír a különbségekről: https://computerworld.hu/tech/...
akkor ha elbaktatok a boltba és egy dobozos w10 veszek akkor azt 1 gépre bármikor fel lehet tenni? és ha alaplap csere van akkor is működni fog?
Ha nem dobozos verziód van hanem OEM, akkor sajnos igen.
Telepítéskor, regisztációkor az alaplaphoz kötődik. Viszont van előnye is: újratelepítéskor (ugyanarra az alaplapra persze) nem kell kódokat beírkálni, felismeri magától.

Ha Win 7-ről lett anno 10-re frissítve, akkor az eredeti Win7 CD kódját viszont el szokta fogadni a Win10 is. De psszt, mert ez nem egészen legális.... ...viszont többnyire működik.
Ja, de ha beszámíttatni akarod, akkor koppansz sajnos.
De abban igazad van, valamiért tényleg sokat drágultak a motorok.