Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

"Ifjú koromban egy sörgyárban szerettem volna minőségellenőr lenni...." Az éhes makkal álmodó disznó esete van fennforgásban!
"Én űrhajos,vadakat terelo juhasz akarok lenni" .Erre mondta a püspök úr az apácának: Hát a fszom nem kéne??!"
Benne van a nevêben
Hol és kik találkoznak?
Akkor motoros találkozó lesz...oda gyertek
Akkor pénteken bulizik és attól még szombat reggel indulhatunk.
juni 10.
Hétfőre.
Én is arrafelé agyalok, épp ma beszéltem erről Anitával erre mondja, hogy 7-re már van valami programja, de majd meglátjuk. Pünkösd mikorra is esik?
Én horvátba,semmi extra.
Pünkösdkor valamerre?
alli tolag doki debrecenbol.
...és még a képminőség is egész jó - főleg a drónról!
no ez tenyleg jo video
http://youtu.be/ixij7obxSlY
Kell a kotlafészkekre...
Mindegyik kocsi így jár, amelyiket hideg motorral és olajcsere nélkül hajtják. Ignis benzin, Octavia benzin és 7-es Bmw dízel, amiről tudok, hogy kb. 170 ezer km-t mentek el velük olajcsere nélkül és csak utána vitték vissza a szervizbe, hogy fura hangja van. A Mazda sem kivétel, az is megkotlik ettől. Gondolom vagy összeállt ennek már a motorolaja egy méz szerű masszává, vagy olyan híg fos lett, mint a víz, de hogy kenési teljesítménye már nincs, az is biztos.
Annak a motornak vége, hiába gyűrűzik, szelepszár szimeringezik meg, az össze csapágy is kuka már.
Ifjú koromban egy sörgyárban szerettem volna minőségellenőr lenni....
Én űrhajos,vadakat terelo juhasz akarok lenni.
Amikor szóltam erről neki hogy lazítson ne egy partvisnyéllel a seggében üljön berágott.
Alapvető karbantartás nélkül mindegyik meghal.... Csak ez még megy, egy német már valószínűleg el se indulna.
Neked is csak így megy...
Neked ez újdonság? Nem csak egy szokott ott állni...
Hajrá, meg minden!
Fenemód na.