Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rendben.
Nem, a hátsót is.
Kell, én letakartam a rendszámot, ha időben olvasod akkor Te is tedd azt.
A matrica olvasó külön kamera rsz
Melyik?
Ke kell venni, vagy letakarnj.... a kamera leolvassa automatikusan....
Azokat nem szoktuk platora tenni. Ja, de mégis.... gixxereknél szokás lapjára fektetve.
Mindenesetre az is érdekelne hogy értelmez két rendszámot egyszerre akkor a rendszer, melxiket ismeri fel, és szkenneli be, ráadásul az egyiken lesz érvénxes matrica.
A suzukisoknak....
Ne legyél már tréleres motoros! Azt hagyd meg a Harley-soknak, BMW-seknek!
Biztosan, engem még sose kerestek meg ezügyben. Egyszer büntettek meg mert mindenkit kivittek a parkolóba azzal nem tudtam mit kezdeni.
ki fog derulni egy par heten belul
De egyébként legközelebb nézd meg higy az utdij fizetö kapuknál hány kamera néz hátrafelé. Véda nem figyeli a matricát.
erről TSanyi tudna mesélni, amikor kiderült hogy még sincs Pest megyei matrica az kölcsön motoron. Mondjuk nem tudom az hogy is volt pontosan.
Felesleges. De akit megnyugtat.
szerinted?
Neked kell annyi eszednek lenni, hogy letakarod a rendszámot, szerintem
Nem fogják.
Ez kb olyan mint a véda ellemörzi a biztonsági övet, telefont stb. Pedig nem.
renelem,mert harc lesz ha kuldik.
Miért kellene. Csak az elsö rendszámot olvassa a rendszer matrica szempontjábol. Az összes matrica figyelöauto kamerája is elöre néz, potkocsinál lennének bajban. Jopárszor felmentem motorral pályára matrica nélkül épp a fentiek okán. A rizikó a kihajtoknál vagy parkolokban lévö matrica kontroll csak.
baszki platon kell matrica a motorra?
vagy mar van annyi eszuk?
Azért ennyire szerintem nem sarkos, és jó példa az elején a rádiós sztori. Kicsit valóban túlgondolják de van jövője és valamerre indulni kell. Az elektromosság kézenfekvő, hatalmas fejlődés van mögötte és vannak még lehetőségek. A napelemet is nagyon tullihegik, tévutra is viszik vele a polgárokat mert totál laikusok, németország konkrétan ebbe döglődik épp, de nem haszontalan dolog.
vot gond a felrakassal.