Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hidd el, Ini esetében kell a BMW
"Tízen haltak meg a hosszú hétvégén az ország közútjain – írta a rendőrség a honlapján szerdán." Ezt természetes kiválasztódásnak hívják, a biológiában!
Valami kapuzárási roham félém van és nem szeretném a potenciális célpontok számát egy-egy beszólás miatt csökkenteni
Ini, mi történt veled? Nem szoktál te arra figyelni, hogy ne sérts meg egy nőt
A vén pöcs meg a ráncos öregasszony az én esetemben stimmel. Már csak az MX-5 hiányzik....
Amúgy a legolcsóbb jól kinéző kocsi az új típusú Ford musztáng
Akárki meg tudja venni ha igazán akarja és annyira nem gáz mint a kis japó vackok
Az az mx5 olyan kibaszott nyugger kocsi vazzeg szerintem full égő
Balaton körül láttam párat aztán mindegyikben vén pöcs ült ráncos öreg asszonnyal
Nekem ingyen se kellene
Próbálok úgy írni hogy ne sértselek meg
Te már nem az a korosztály vagy akit beültettek egy BMW kocsiba orális aktusra
Jó eséllyel már tisztes családanya vagy aztán más kihívások várnak rád

Amúgy meg ha szopkodják a brét teljesen mindegy hogy a BMW miatt vagy azért mert én vagyok az első magyar aki a holdon járt. Az a lényeg hogy a patron ne maradjon a zacsiban
De, lehet, hogy az első egy japó lenne, de 3 hónap múlva bmw, audi vagy merci és félévre rá valami olasz sport miután hazajöttetek az óceániai 3 hónapos hajóútról. Legalább álmodni merj nagyot vazze, mi még álmunkban is kisszerűek vagyunk.
...ha marad még pénzem, akkor esetleg egy Teslát is....
Költenék, persze! De nem Audit meg BMW-t vennék, hanem Mazda MX-5-öt és Toyota GT-86-ot....
Volt pár kőgazdag megrendelőm és ahogy tapasztaltam mert volt amelyiknek 20 éven át dolgoztam kisgazdagtól a kő koráig azt gondolom, ha véletlenül megkövesednél egyik napról a másikra akkor nagy eséllyel max. a 3. napon mennél be a wallishoz vagy hasonló helyekre, nekem ez hamarabb jönne el, vazz akkora baromságokra tudtak költeni ami hihetetlen, de igazából érthető, ha valakinek egy autó, ház annyi mint nekem egy nadrág akkor ott ez természetes. Te is költenél mintha mem lenne holnap.
Hat en tuti nem!
Vegig gondoltad amugy, mekkra szar mar hogy csak azert szopnak le mert bömösöd van tehat nincs BMW nincs oralis elvezet
Az se idén volt
Most már abban a szintben már csak olyanok szopkodnák az embert akire már nem állna fel
18 éves kell neked az még fasza
Az a4 b5 az utolsó horganyzott lemezes
A motorja meg biztos bír 400 ezret
A kuplung most áll ott hogy az utolsó 5 centiben fog szóval az hamarosan cserés lesz
Szeretek sarkítani, na!

- az új egy monumentális, méregdrága valami, amire semmi szükségem nincs. (Ha lenne rá pénzem, akkor sem.)
- a 15 éves (számomra is elérhető...) az ismeretségi körömből vett kis számú minta alapján: FOS.
Engem Trabantban is szoptak le rengetegen...anno
Azért valljuk be hogy egy 5 millás BMW-Ben előbb leszopják az embert mint egy 20 millás Audiban vagy egy 30 millás Merciben
Pedig a másik kettőben is van sunamágnes de valahogy a BMW mégis jobb eredményt hoz
Ennek tükrében tényleg hülyeség a 20-30 millás kategória
Én ültem már egy viszonylag új 320 Merciben kényelem terén semmi extrát nem tapasztaltam
Ráadásul mutatós óra volt a műszerfalon ami tok gáz
Ültél benne és eldöntötted, fos?
És neked nincs ilyen kaliberű autóra szükséges, akkor fos?
Hát erre nem tudok reagálni.
Ültem benne többször, kétszer még vezethettem is (a 3 ajtós A5-öt, de a kombit azt valóban nem, abban csak utas voltam párszor).
Nekem nincs szükségem egy ilyen (kaliberű) autóra, és nem is vágyom rá. Tizenöt évesen (amit esetleg talán meg bírnék fizetni) meg pláne nem kell...
Nekem eddig meg sok gond nem volt az a4 el
Bár nem a kedvencem mert kurva kényelmetlen az ülése
Túl nagy a hátam és nyomja oldalt
Opel ülés nem sportos, full fakad az kényelmesebb
El kell fogadni, hogy nem mindenki ratyi...
Én is ismerek valakit, aki ismer valakit, aki ismeri azt a valakit.
Hagyjuk!
Szép vagyok