Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én most előszobafalat vettem ennyi pénzért....

https://www.butorpiac.hu/Evora...
ezek használtak ha jól látom, mire jók ezek?
Dikk mennyi toffifee!
Mit fogsz velük csinálni? Ponthegesztő nélkül még össze sem tudod kötni őket sorba / párhuzamosan.... (tudtommal nem forrasztható a házuk, de lehet tévedek...)
24600.-
Háromszázötvenezer?
Az Ini profilja
Azon ment most a beszélgetés hogy mivan ha a pénz nem számít. Szóval a benzinkutat ezért nem számoltam
A közönség....maradjunk annyiban, hogy nem vagyok konkurencia Ininek
Az a csaj amelyikre én hajtok, annak a Toyota Prius, meg a villanyautó jön be De hogy ne öljem meg a témát maradtam a benzineseknél.
Ebben az esetben egy élményautó nálam a Porsche 911, MX-5, szóval a pici, fürge mozgékony, célszerű, amivel kimehetek pályázni, meg a golf clubban sem hívják rám az ízlés rendőrséget.
$$$
A Corvette legalább jól néz ki. Camaro ugyan az a kutya.
malájkurvákat.
Azok hoznák a lét.
Pont ezt mondtam. Nem tetszik a stílusa, a karaktere ENNYI!
Arról ment a téma, hogy mit vennél ha pénz nem számítana. Hát ilyet tuti nem, és elmondtam miért.
Simán proli BMW.
Mindig is utáltam a traktorokat
Bár 17 éves koromtól van mg vontató jogsim ha lehet elkerülöm őket
Idén hordtam egy ideig szalmabálákat szerencsere gyorsan vége lett, de kicsit sem hiányzik
Valahogy kurvara nem érzem a 2 pótkocsit aztán elég sok mindent el tapostam
Már más project van, diagnosztika a jelenlegi modul
Titkos info.
Haliho! Érdeklődnék, hogy mi van a versenyzéssel, mert ahoz képest, amekkora felhajtással lett beharangozva, a kaland albumba sincs róla szinte semmi.
Laci pontositanal hogy mire is kell meg hogy nem gond e ha benzinkut van mogotte, milyen kozosseget akarsz meghoditani es persze mennyid van ra. Igy egyszerubb ajanlani ha ezeket tudja az ember
Arba se biztos hogy ez lenne a legolcsobb
Nem nagyobb autó, mint egy VW, BMW, Merci...stb.
Ez az, hogy csak látod..... persze oké, nem tetszik a forma. Akkor mondj CSAK ennyit (ehhez tényleg nem kell vezetni), másról ne alkoss vélemény, mert ugye nem tudod.
Vezették már amcsi autót....és akkor tudod milyen az új Mustang? Ugye ez nem komoly....
Ha vezetek japán autót, akkor minden japánról tudom milyen?
Leegyszerűsíted, hogy gyorsul és az úton marad.... tudod, hogy ez nem csak ennyi.
Jah,és akkor ott vannak a corvette meg a camaró 14-től felfele.
Mind qurvajó.
Tökéletesen látom hogy néz ki, és nem tetszik.
Egy nagyra nőtt matchbox.
Ráadásul értelmetlenül nagy, ami amerikában elfér, de itt csak kivagyiság.
Ezen véleményem egyikéhez sem kell vezetni.
Vezettem már amcsi autót, ja, jól megy. Ennyi. A Toyota Priusom is jól megy, nem esek hasra egy kis gyorsulástól, meg hogy képes az úton maradni.
Viszont így megalapozatlan, tapasztalatmentes a véleményed.
Rendben, de nem is akarta rádtukmálni senki!