Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hm, egy ilyen menet után azért jól esik egy hideg sör
Én tavasszal ezért vettem egy nagyobb kabátot...
A ratyedli Zolo32 hogy terel! Azt se tudom ki az a oszi.
A ratyedli oszi vesz 2,3 ert egy yamahat "turazni" feldisziti kinai koppintott dobozzal ey tsnktaskavsl, de se esze se ver a tokeben nincs hogy elinduljon vele barhova, illetve a cofidisest se tudja mar annyiszor ledzopni hogy penzt adjon nek.
Ezert kitolta a gazosba a csori motort es probana eladni, de a kutyanak se kell.
én is
Tavasz óta 6 kilót leadtam, most 90 vagyok, és 92-től már kényelmes a ruhám
Ratyedli Zoli32 nethez szopta magát!
Ezzel el is basztad!
Kivételesen jól beszélsz!
Tudjuk te bárkit leápolnál egy ányócért!
Az automata töltő neki látott, és most - 4órával később - még nem végzett. (14,3V jelenleg)
Hjah, en tudok levegot venni a bőrruhámban.
svajctol ansrettenig 8-13 fok volt es aztato eso.menj arra.
Ezeket nem kell tölteni. Persze baja nem lesz, csak felesleges.
Feltöltöd, kb 1 óra pihentetés után használatra kész.
Ma megjött az új YUASA akksim, felsavaztam és most a töltőn lóg a szerencsétlen.
Két hét múlva talán, ha addigra vége lesz ennek a rohadt kánikulának....
Aszondod?
Én ma is motoroztam, csak neked extra dolog
Motorozni fogtok?
Hát a gyorshajtás számlájára nem lehet írni. Összes mazsola előjött.
Nem gáz, csak iszonyat bazári ordít róla a "rövid a farkam és ízlésem sincs" életérzés, ráadásul ezen kívül semmire nem jó.
A japók legalább jók.
Tüdőrákban meg biztos meghaltak húszan is a héten és mégis tök boldogan cigizik a többi.
Az összes jobb kabrió ilyen
Egy vitorlás yachtot tuti vennék, de BMW, Audi, Mercire soha nem vágytam. Ahogy a Lambó, Ferrari is hidegen hagy.
Valami rendes reszelhető pálya autó kéne. MX5 nekem is tetszik, de ha lehet nagyot álmodni akkor valami combosabb kéne. Pl. egy Porsche 911
Teslából valami használtat vennék, mert villanyautóból még nem jött ki az überales.
Persze jelenlegi igényeimre tökéletes a Model3, de ha korlátlan a pénz akkor kell a fenének egy ilyen népautó
Ha valaki Lienz-ben jar jo szallas a Falken Horst. A würzjoch olyan mint a gavia csak jobb az aszfalt a keleti oldalon, salzburg is szep csak bazi fekete felhok vannak, merano allat forglom baszottnagy esoben.
A postalmstrasse se rossz de szart se lattam a kodben belőle..A timmelsjoch osztrak oldal csak ugy.