Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tőlem 800LE is lehet, ettől, még változatlan a véleményem róla.
Előbb veszek MX5-öst mint ilyet.
..... és még a drága autók is mind mögötted sorakoznak az úton
Ini nekem sose volt penzem, soha nem voltam gazdag! A valasztas lehetosege viszont mindig ott van es nekem nem a tarca vastagsaga vagy az auto a mervado. Amugy meg en ezzel feltunobb vagyok mint barmi massal
Nem tudom mennyit mentél már az új Mustang GT-vel..... Bizonyára kimaradt, mert akkor nem ez lenne a véleményed.
Nálunk van 1-2 hetente. Sokkal finomabb és vezethetőbb a korábbiaknál és teljes értékű autó is tud lenni, persze a coupe kategóriában.
Nem sportautó. De ki mondta, hogy az? Kár oda hasonlítani. inkább izom. 460LE az alap és 580 Nm. Azért az elég szépen szedi a lábát és kezelhető....hidd el, rendes is már.
Jó reggelt! Ratyedli még szoph az netért.
Persze, mert hangszóróból nyomják a V8-at
A mostani Mustáng szerintem túl böszme. Egy tank. Nem sportautó.
Felénk elég sok mászkál, és egyetlen előnye hogy feltűnő.
Persze egy kopasz vén pöcs vezeti általában, aki ezzel kompenzálja hogy már nem áll fel
A klasszikus Musztáng az még dögös volt meg szexi, de ez csak arra jó, főleg itt Európában, hogy az is ki tudja fejezni magát, akinek a BMW már nem elég suttyó
Ha már amcsi izomautó, akkor meg valami rendes izomautó legyen már. Bár ez is milyen kategória. Igaz hogy szar, de legalább beleraktunk egy nagy erős motort

Na szóval én ezért vagyok Porsche rajongó. AZ sportautó, áramvonalas, ráragasztották az útra, kicsi, mozgékony, jó vezetni és esztétikus, és el lehet vele menni a Tescoba is bevásárolni, mert autónak is jó.
4 bar?
~4 bar....de alapvetően olyan nincs, csak kellő fordulat kell és bármi beindul.
Olcso villantós kocsi volt a cél
Hétvégén Füreden volt egy pár Ferrari meg. Egy Lamborghini valamelyik kúton. Nekem egyik se jött be formailag
Szerintem a musztáng viszonylag jól el lett találva hasonlít is a régire egy kicsit de modern is
Pl a vw bogár reinkarnációja sokkal siralmasabb lett anno
Az hogy gagyi motor van-e benne nem tudom hallottam néhányat menni de egyiknek se volt ezerkettes Zsiguli hangja, de annyira sosem érdekelt hogy utána nézzek a dolgoknak
Most már értem
Teli voltál lével így megengedhetted az a luxust hogy avval menj el aki tetszik
Vaskos bankszámlával könnyebb tartani magunkat az elveinkhez
Ini en 15 evvel ezelot se ultem volna at az Integrambol
Én mértem már 4-es kompressziót motorban sokat kellett köszörülni de még beindult
Szerintetek mi az a minimum kompresszió ami alatt a motor nem indul be?
Bár ha már ez a kategória, akkor inkább a dodge jön be
Ezt én is elég gagyinak találom. Nem abba való és siralmas a hangja.
Az eredeti tetszik, de a mostani tankok már nem.
A vicc csúcsa amikor a sor4-es motort beleteszik
Nekem volt barátnőm, akibe sokkal szerelmesebb lettem, mikor jött az apja sofőrje a 750-es BMW-vel és vitt minket oda ahova mondtuk (ez a 90-es évek elején).
Érdekes a felvetés, mert még egy pasitól se hallottam, hogy azért dugott meg egy csajt vagy nyalt ki mert milyen jó autó van a segge alatt :)))) Ellenben az ellenkezője napi szinten többször felmerül :))
Ilyenkor szokott kicsusszanni az ember száján(leginkább ittasan) az a mondat, hogy minden nő kurva
Na de most mi józanok vagyunk és nem is gondolunk ilyenre
Ajj
felsavazod pezseg egy ideig aktívan aztán amikor kihűlt mert egy kicsit melegszik mehet rá a kupak és be a motorba
Az meg még szarabb a másik oldalról, hogy egy bömösért vagy más csodáért azonnal leszopják a tulajt
Ellenben az USA modell azért nem annyira gáz, mint az eu modell amit bárhol megvehetsz.
lófaszt...... Megint bölcselkedsz, de nem gondolod végig. Bár abban igazat adok Neked, hogy volt benne saját magának kereste a bajt kategória is.
Automata töltővel semmilyen új akkut nem lehet és szabad beüzemelni. De egyébként jól mondja Kéri, ezekkel már nem kell foglalkozni, szárazon töltöttek, felsavazod, bele a motorba pihentetés után, aztán majd összekaparja magát a jármű töltőrendszerén.