Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nehéz úgy “élet tapasztalatot” írni, hogy kicsi a merítés
A Kia e-Nero-ról már jobbakat írtak.
Csak nálad elkéstek vele.
asszonyak is jó az 5s, bár fogalmam sincs milyen verzió van rajta
annyira nem érdekelt hogy meg is nézzem
Akkor balfasz.... nekem is megvan az alap 5s, simán megy
Bp....
épp ma beszéltem egy emberrel akinek egy régi 5s van, nem tud ájóeszt frissíteni mert mindig azt írja nincs elég hely a telefonon, aztán kb 50 kép van rajta összesen, meg 3 alkalmazás
azt mondja a következő nem ájfón lesz, csak azért nem veri falhoz mert nemrég tetetett bele akkut nagy pénzért, montam is neki az asszonyéba 1300 ft volt az aliról az új akku ingyen postával, láttam rajta majd széjjel baszta az ideg, mert tuti abba is valami hasonló került 6x annyiért
mondjuk az igaz hogy egész macerás akkut cserélni benne, az ujjlenyomat olvasó szalagkábele nem az én remegős virsli ujjaimhoz lettek tervezve
Mordorba nem megyek.Csak sajat elettapasztalatot tudok mondani.
Amugy itt is inkabb melosok,alsokozeposztaly van kevesebb szazalekban ceges kozepreteg, vannak es sok a nyugger.
Az epulet nem a felsobb reteg igenyei szerint csillivilli,es a portfolio is inkabb kozepszint.
Ha szegénységet akarsz látni menj picit arrébb.... ne itt bő mellett hisztizz pl nógrádban sosincs dugó ott lenne jó neked
épp egyik nap hívott az ember hogy kellenék fél napra, mondtam neki sajnos most pár hétig nem tudok menni
bassz meg az ezer forintosait
Mondjuk kaptam izelitot digoban,baszottnagy esoben kurvanagy dugo.
Hurra.
Mindkettot,delutan 4 tol itt eszi oket a fene,ebben a kibaszottnagy szegenysegben lepni se lehet a kurvasok autotol.
Nem ennyi emberre teveztek ezt a varost.
most őket, vagy pestet?

mert a pestiek nagyrésze már vidéken lakik.... itt meg már többségben vannak a vidékiek... én alig ismerek olyan pesti lakost, aki itt született volna....
hogy elkerulom oket?
Remelem is.
mondjuk itt ezért senki nem reklamált.....
vegulis vanazapenz.
En inkabb elkerulom messzire pestet.
olyan bmw saját biztosítás van rá, hogy ha bármi sérül a gyárban kicserélik, nincs mókolás.... igen a karbonvázat is...
Azert ne tord meg mert ezt Arthur Tussik se tudja kikalapalni.
ne vállad be, nem neked való... a telefont se tudod kezelni....
hát, nem nevezném szépnek, az biztos.....
Bohocautó.Mint egy szines krumplibogar.
Kevesebb papírpénzzel betudod takarni ha kisebb.
és ez az első olyan autó vásárlásom, aminél nincs szív a vásárlásban... nincs hurráérzet.... lehet megkedvelem majd, de itt most csak a matek számított...
cégre érdemes megvenni, csakis lízingre... magánszemélyként nem ezt vettem volna...
teszem hozzá, hogy az ioniq kurva jó..... igazi autó feeling, nagyon kultúrált belsővel.... tényleg szuper autó...
Nekem valami rendes laptop kellene mert 5 indításból kettő kék halál lesz, igaz újraindul aztán megjavul de akkor is idegesítő
A Bios teszt programjai mindig meg akadnak szóval tuti valami hw hiba van
Gyerek tukmálja rám az almás laptopját ( mert rájött hogy kb szarra se jó) de olyan kis fos a 17” után hogy nem látok rajta semmit olvasni