Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sok pofon van már....leszarja...Király
Érvényes hagyatéki végzés van,mindenki lemondott a dologról,az a faszom törzskönyvben logikusan 3 név kell és csókolom?
Logikusan,de hol itt a logika?
Mint a TAJ kártya igénylés neve Egyedi Közhatalmi Aktusok fül alatt van a kormányablak időpont kérési felületén.
Kiafasz bök rá elsőre ilyenre?
Miafaszé nem lehet Társadalombiztosítás kárta igénylés az a kurva neve?
Ezért nem helyeztük forgalomba az astrát mert 2 tulajos volt és az egyik meghalt és nem ért annyit amennyi utánajárásba került volna.
Közben dagad az utánfutó gate is.
Adott egy 1985-ös egyedi csomagszálító.
Édesapám 2007-es halá után megörököltük kő kemény 10e forintos értékben a hagyatéki szerint.
Nos a hiba az volt hogy a tonnányi ügyintézni való mellett nem mondtunk le egy tulaj nevére erről a kórságról közjegyző előtt azonnal.
Hanem mikor lejárt a vizsga öcsém levizsgáztatta,fizettük a biztosítást és mindenki nagyon boldog volt.
2015-ig,mikor szigorítottak a vizsgán nem ment át mer há nem él a tulaj paper szerint.
Bebasztam a kert végébe,bizti fizetve azóta is.Majd lesz vele valami felkiáltással.
Most nekiálltam kibogozni,bár ne tettem vlna mert hamar agyfaszt kaptam.
Első körben jó polgárként bemegyek a kormányablakba hogy na ehhez mi kell hogy tisztázva minden elvágolag legyen ez a szar.
Hagyatéki megvan,csak 3 tulaj nevére lehet az új forgalmi,jó,de egy ember intézi arra kell egy meghatalmazás a két másik tulajtól hogy intézheti,jó,kell egy nyilatkozat hogy ki szerepeljen a forgalmiban mint felelős...............hmmmmíííííííííííí?..................legyen egy üzembentartó,jóóó,de kell érvényes biztosítás is a leendő üzembentartó nevére is mert hát anélkül nem,OK.
Na lemondtam a biztosítást,a posta nem köti ujra mert nem,jó internet,megkötöm,meghatalmazás,nyilatkozat,eredeti hagyatéki mind ok.
Sorszám húz,hívnak.
Papírok mind jók DE(bazmeggrrrrrXCLL!!!!!!!!!! mivaaaan) forgalmit nem kaphatok csak ha levizsgázott szóval ha ki is töltik a tulajdont jöhetek mégegyszer,viszont a törzskönyvről hiányzik a nyilatkozat miszerint a két másik tulaj beleegyezik abba hogy csak egy tulaj neve szerepeljen a törzskönyvön.
Ez vicces bürokrata dolog.A törzskönyv a tulajdonjogot igazolja,ami 3 tulajdonos,forgalmi szerint,de ezen az igazoló lapon csak egy tulajdonos szerepelhet.
Ha valaki ezt érti jelentkezzen.
Nomeg ötletelt az ügyintéző kisasszony hogy gyorsítson,vigyem el vizsgára a futót hogy már meglegyen az új vizgaidőpont és ki tudják adni a forgalmit.
Persze azt a futót le fogják vizgáztatni ami a halott édesapám nevén van a biztosítása fel van mondva és kötve van az én nevemre?
Úgy hogy ő amiatt dobta vissza az egész ügyet hogy két nyilatkozatból hiányzik két sor arról külön hogy a törzskönyvön csak az én nevem szerepelhet.
Nóóóórmális?
amúgy azt nem értem, hogy Viktor ennyire még sosem volt ostoba taktikailag.... Azt értem, hogy nem mondatta le, hiszen akkor Győr Fideszes jelölt nélkül maradt volna.... de ha csak látványosan kizáratta volna lemondatás nélkül, nem adott volna lehetőséget ekkora pofonra....
ez nem pénz kérdés.....
Még pénz nélkül is...
De megááááám! A helyében mindenki azt csinálná annyi pénzzel, így hamar elült a harag.
Ja..kis pénz
Nem tud már mélyebbre süllyedni a hazai football, de tuti meg fogják próbálni. Soha egyetlen meccset se nézek meg, 1,5-2 óra időpazarlás lenne, de a haverok elmesélik a sztorikat, annyi bőven elég a röhögéshez.
Tudod.... kis pénz kis foci
1:1 volt az...
Azért az azeri falábúakkal sikerült egy kemény 1:0 összehozni protekciósan
Azok is hallod...
Csak sikerült egyet bekapni a végén az utolsó 1 percben,de a bíró nem adta meg. Pedig aztán a lassításban kiderült hogy nem volt kezezés. Majd fellebbeznek . Jaaaa....tudod kik voltak a szúrkolók? 6-10 éves gyerekek csak!
Nem engedték be a szurkolókat a meccsre mert bünti van és gyerekekkel töltötték fel a stadiont
A Magyar válogatott brilliáns meccsét néztem tegnap este. Gondoltam valami vígjátékot megnézek....hát sikerült
Azt nem.... igazi erkölcsös konzervatív keresztény
Legalább nem mondhatják rá hogy töketlen
De meg ám.... mondjuk épphogy egy hangyafasznyival... korábban fölényesen....
A kurvázós megnyerte?
Senki miatt nem gyalogolok
Annyira primitív ,hogy hátha csinált volna valami jót is. Persze tudtán kívűl!
Nemcsak a Borkai úgy volt az....de az igaz, hogy ez is benne volt... ha azonnal kizárták volna, a Fidesz valószínűleg nem rúgta volna tokon saját magát
Mondjuk en a puzsernak tobbet szantam volna.
Siman megneztem volna ahogy F2 gyalogol a meloba.
De most is muri lesz ahogy a klimaveszhelyzet miatt kerulgeti a cserepes fakat a blahan az ut kozepen.
Rólad el is hiszem