Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A HH warm az vagy 5-6 éves,a dry csak 4-5 éves mert az előzőnek ottmaradt a karja szlovéniában.Sajnos a cordura annyit bir mint Dodoron.
Fűnyíróhoz jobb lett volna egy husqvarna...
A Columbia jobb szerintem. Már 4 éve nyúzom és kitart. A HH mondjuk csak 2 éves...de nem annyira meleg szerintem.
Kurvasokan vágynak középkorú sportmotorra?
Lehet jobban jársz ha fűnyíró lesz.
Mondjuk a helly hansen dry-t a premier outletben vettem,jobbára télen,úgy accijós és ilyen 12e környéke.Viszont jó sokáig kitart.
Az active-ot viszont kikezdi a kabátban lévő könyökprotector,és mind érzékeny a tépőzárakra.
Kelt a faszt! Csinálok belőle robikapát
A Kipsta nem rossz. Van H&H és Columbia ,de tavaly kipróbáltam és nem rossz. Az ára meg baráti.
GSXR_el?Menőőőő.
Elkelt már?
nyáron szörfös decathlonodst használok.... az hibátlan...
Egy valamilyet vettem,olyan szinten szúrt hogy bebasztam a szekrény aljára.Valami gyapjú-műszál volt.
A dechatlonos aláöltözőkkel van valakinek tapasztalata?
Gondolom nem egy helly hansen minőség(és ár) az a kérdés mennyire használható ?
Koripályán nyomom...salakmotor stílusban!
Visszatért lulu a ribi.
Szerintem egy többhetes proktológiai kúrán volt annyi hétfői akciót nyomott a capellában hogy ki tudja fizetni a legutóbbi esés alkatrészköltségét a gyennytanyán.
Az már szexuális zaklatás
Usákok azt is komolyan veszik mint a gender ratyiságot.
Amúgy meg a PC kézikönyvben biztos megtalálható a helyes gender semleges üdvözlési forma.
RC 51 nagyon maradi hogy ilyen sértő heteroszexuális köszönéssel üdvözölte a futárt, ezen akadt fenn
Megoldás: "Show me your tits."
Első nagyobb hóban sok évig csapattam
Most nem olyan a gumi higy tudjak menni a hóban
Szerintem idén télen sokat fogunk menni a gyereknek megvan a jogsi aztán eléggé lelkes
Bár én nem annyira
Van pályanap?
Nebassz.
Télen is nyomom...+5 fok alatt már nem.
Itt a néger az testvír, a fehér meg tesó
Vagy azok a kaliforniaiak?
Nem ugy van hogy eljen a transzgender es mindenki ugy teljesedik ki ahogy jonak latja?
Mondjuk az úgy hangzana hogy thaksz brada. De lánynak azt nem mondjuk. Pláne ha fekete akkor nem tesozom le. Haverokat igen.
Fura dolgok vannak nálatok
Mondjuk nem újdonság. Pl egy férfinek nem tanácsos segíteni egy síró kislányon aki mondjuk elveszett a parkban utcán bevásárló központban, hanem kell szólni egy nőnek hogy az menjen oda hozzá
Egy ismerős volt itt bébi sintér aztán az mesélt több meglepő dolgot
Amúgy a te problémádra a köszi tesó pont jó lenne, csak usákiai nyelven az se az igazi
Érdekesség : a UPS kiszállító egy csaj aki fiúnak néz ki. Bár soha nem mertem neki úgy megköszönni hogy "thank you mam" (nőknek illik ezt mondani) vagy "thank you sir". Aztán láttam hogy visel valamit az uniformis alatt ami lehet olyan mell leszorító. Esett egy kicsit és nedves volt az inge. Szal azthiszem csajszi. De fiúnak néz ki. Semmi mell semmi kidudorodás . A kollegam a minap meg: thank you sir....látom a csaj meghökken egy pillanatra de megy tovább. A mekibe is van egy ilyen de az nagyon csúnya úgyhogy nem tudom. Megkérdezni nem mertem meg. De véletlenül én is úgy köszöntem meg hogy thank you sir. Semmi reakció nem volt.
Nos ha úgy öltözik egy lány hogy fiúnak néz ki vagy legalábbis nem megmondható akkor nem baj ha leuramozzuk ugye?
Egész jövőhétre 20fok feletti napsütéses időt jósolnak, bebaszna ha nem motoroznánk... van nèg 0,5mm a gumimon, azt le kell koptatni idèn.