Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az is sztem cikizésből
Azert kapott vagy 3e szavazatot.
Én Berkiben bíztam....
A Borkai ugy vitte el Tarlost.
Viszont tenyleg megerdemlitek .
A fidesz-mszp maffia kezen ez a rendes joraalo varos.
Es orban is megbukott.
Én ernyőzéssel kezdtem 17 évesen ,csak nagyon körülményes manapság. Össze kell várni a csapatot,mert ha kevesen vagyunk baromi drága. Ilyenkor viszont az jön,hogy nem ér rá pár ember,nincs pénze,elutazott stb..stb. Ezek miatt úgy döntöttem hogy siklóernyőből levizsgázok ,veszek egy ernyőt és nem kell senkihez igazodnom. Csak beülök a kocsiba és elmegyek pl Tokajba repülni. Egész nap ingyen...
Ok ott az útiköltség ....de hidd el hogy az semmi egy napos ejtőernyőzéshez képest. Persze ha összejön a csapat ,akkor megyek ugrani is.
Ez az ország Bp-re kozpontosult, ezt be kell látni l (helytelenül sztem, de ez van)..... viszont több vidéki megyei jogú város is nagy bukás a Fidesznek, tehát akkor a vidékiek is hülyék? Nem váltottak le senkit, de ez azért nagy pofon... Tarlós jó főpolgármester volt, a bukása nem öt minősíti....
Én két erkölcsi mélységet látok, ami szúrja a szemem.... az egyik Győr a másik BP X. kerulet... szégyen mindkettő...
Nnnnna akkor ma is mehetek dolgozni és megnéztem, a kenyer sem lett olcsóbb
Óra szerint simán lehetett 250 is így valóban megsértődhetett a "kolléga" , hogy ilyen kevésre értékelték.
Te a lángost szereted.
https://hegylakok.hu/2019/06/g...
Bár azért Busával 220ról kapni fotót, kicsit megalázóan alacsony
Na baker, a pestiek tényleg hülyék.
De legalább leváltották a kormányt
Rendelésre? Simán bementem egy boltba és valami 25-ért megvettem, igaz ez 12 éve volt és már a bolt sincs meg.
Igen, ezt nem tudom, de ezek szerint az egyik messze van és ki tudja milyen a szél, a másik eszi a kötelet, a harmadik meg veszélyes, mert a fejed mellett forog.
Semmisejó...
:-)
A csörlőzes nyírja a kötélzetet...nem szeressem
Én láttam olyant, amikor vagy gyerekkádat vágtak hosszában el és az lett a lábvédő, vagy amikor alulemezből fabrikáltak szélfogót. Nyilván faluról beszélünk.
Én nem értek hozzá, de a fő indok ez volt, hogy ezzel nem kell 100 km távolságra utazni meg vissza, nem kell csörlőzni meg mittumén. Ráteszi a hátára és viszlát.
Persze amikor kezdte, én is kijárogattam vele egy alig pár tucat méter magas dombra, onnan csúszott le amikor tanulta, de olyan alacsonyan, hogy a valaga köszörülte a gazt. Elég nehezkésnek tűnt minden, meg a domb tetején gyakorolta, hogy a szélbe állva felemelje az ernyőt és ott tartsa.
A csörlőzés is nehéz volt, mert egy embernek nem indult a járat. Szóval a kényszer vitte erre. Mostanában nem hallok felőle, márciusban született a gyereke, lehet, le van tiltva a repülésről.
Nemmondod?
Akkor siman.
Megedemlik a pestiek.
Karigeri lesz a befutó pezsgőt bontasz?
Tehulyevagy, az veszelyes. .
Értem...
Én meg motorozni
Sportos...sportos..
Imádom a fagyit.
Csak azert jarok motorral.
Utálom a fagyit!
Szép kis vitorlások
Fagyitúrista.