Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

van egy axiómám: az emberiség legalább 90%-a szellemi fogyatékos..... még nem sikerült megdönteni
jó abból a mostani is, csak rendeset kell venni..... nekem ada van otthon, relax, fejtámla stb... kifogástalan. ha a bőr ápolva van, a szövet meg sem ugatja....
A régi vastag bőrök voltak jók csak nyikorgott
Anyóseknak volt bőr kanapé, de nekem a nyöszörgő hang nem jött be
Lehet kezeltetni kellett volna valami szerrel
Áhá...értem
Mert pár cég csinálja,bonyolult a gyártás.Nomeg "exklizív" meg könnyű tisztítani ergo +30%.
Amúgy egyszerűen olyan sűrű a szálszerkezet hogy nem jut be nedvesség közé,a felületről meg letörölhető.
Ügyelve hogy a csapvíz azért hagy foltot maga körül,tehát nem elég csak a szennyeződést eltávolítani,az egészet át kéne törölni hogy a vízfoltot elkerüljük.
De akkor miért került annyiba,mint a bőr majdnem?
Jóval vastagabb,sprődebb,mervebb az a szövet,szögletes modern tipusokra szépen el lehet dolgozni,egy klasszikus ívesebb tipuson meg rancolódik és szarul áll,és van olyan tapasztalat hogy szarul beállított varrógépnél simán elvágta a szövetet.
Nameg miden szövet műszálas,ezek kifejezetten azok.Minden hátrányával együtt.
Egy félig fedett bőr kb olyan mintha bőrruhában lennél.rádsimul és pihepuha.
Ez nem biztos. Van egy ből 3-2-és garnitúránk,meg vettünk 2 éve egy 3-as szövetet. De direkt úgy kértem,hogy takarítható is legyen és strapabíró.
Picivel volt olcsóbb mint bőrbe . Viszont bármi rãmegy ,csak simán letörlöm...lepereg róla.
Vicceltem...te fasz
Lenyegesen tartosabb es kenyelmesebb.
Nem,egy teljesen uj csak nem bor hanem szovet.Kb 6 het es itt van.
Csak kene kepzeloero.A fazon ugyanaz.
És most akkor ha ráhúzzák a szövetet a bőrre , nem lesz sokkal drágább?
Tegyél rá egy másik árcédulát is: szövet borítással meg ennyibe kerülne. Ja, és tegyél mellé választható szövetmintákat is.
(Bőr garnitúrát én sem néznék meg - alapból utálom, mint kocsiban is a bőr huzatot.)
Normális ember ezt nem csinálná, meg sem lepődöm rajta, hogy te igen...
Gyors kérdés.
Van kinn garnitúránk bőr bevonóval.
Tényleg ennyire korlátolt képzeletszegény az emberek többsége hogy fel sem fogja azt a tényt hogy szövettel is megrendelhető vagy csak mostanára korcsosultak el?
Hiába mondom hogy lehet rendelni olyan mintha a mellettem lévő narancsszínű vasoszlopnak mondanám.
Régen mennyivel egyszerűbb volt
Egy csomó két pálcás rokker muffot meg lehetett dugni pár boroskola után
Most ezeknek meg a bor nem kell csak a kóla
Nálatok is az ügyvéd hibája mert szorgalmazni kellett volna ezt az eljárást
Ha már felveszi a nagy zsetont akkor csináljon is valamit

Amúgy mindenhol béna segglyukak vannak
Pl most megy nálunk is a szopás amiatt hogy a földhivatal elkúrta az ingatlan bejegyzést aztán egy dupla porta egy része el lett adva és átírt mindent a vevőnek
Házastól portástól mindenestül. Pedig a szerződésben jó volt minden megírva
Aztán hagyatéki előtt valahogy vissza kell állítani az eredeti állapotot de mivel a tulaj meghalt az sem egyszerű
És ismét az ügyvéd jár jól.....
Nem...
Elég ha ilyen szép és jóvágású vagy mint én
Használd rendszám nélkül, "ötvenesként".
Nem kell pénz virítani a yacht-ot meg a high life-ot a kis kurváknak, hogy szóljon a furulya szó?
Mert valószínűleg közvetlen a közjegyzőnél az örökösödési szerződés keretén be4lül lemondtak a többi örökösök ról.
De ezt megírtam az elején hogy itt a bibi.
Nálunk asszony nevére ment a Corsa kocsi
Pedig ott is 3 örökös volt
Nem kellett szarolni vele sehol sem meg az átírást is az ügyvéd intézte