Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A bukósisakon van a kamera, és kiül. Ezért van ez a szédelgés érzés.
Teljesen jól megy, kihasználja a sávot....persze biztos vagyok benne hogy egy supermotost feltartana ez is
Nagyon tudnak a supermotosok Kakucson, meg Kecskeméten, de ezen a pályán inkább az a VTR250 az optimális szerintem.
Na ez már tényleg tud. Elismerésem a pilótának, hogy ezzel a tehénnel így megy.
Nálunk igen.
Én Simsonnal jártam a motoros képzésre, így nem nagyon volt gondom a rutinpályával.
Marhára untam, meg az oktató is, így amíg a többiek pötyögtek, mi versenyeztünk egymással időre, ki tudja gyorsabban megcsinálni a szabvány rutinpályát a GPZ400-al.
Azt csak Hondából lehet
Suzukiból kapát kell
Ilyen fiatal faszoknak való mint te. Gyere vigyed..
Ez az alak be van bszva, miért szédeleg a sávjában az egyik szélétől a másikig folyamatosan??!!
Azért egy ügyes supermotós fenegyerek simán ráverne 10 másodpercet
Megy ez cb1300-al is.

http://youtu.be/-uDmyZ3sF7Q
Én se vagy egy éve.
az fasza
nem voltam biatorbágyon 93 óta
Nya szóval minőségi honda nem szutyóki.

http://youtu.be/IzvkLku5CRs
A japok mindent túltolnak.
Minek adnád el a fasz üsse ki a szemedet. Jo az!
Premier outlet biatorbágyon.
hol van ennyiért? körbenéztem aztán 18500 a legjobb ár a felsőnek

persze lehet ennyit is megérne de nem lenne sokat használva aztán zsugori az ember
Nálunk a rutinpálya nem volt ennyire durva....
12e környékén szoktam venni,20 ezer a nadrággal együtt szokott leni.
Csak az valami huszonezer volt régen is
A dekatlonos cuccok meg lényegesebben olcsóbbak.
Aztán hátha van hasonló anyag
HH warm.Egyértelműen.
De attól még fázni fogsz minuszokban ha nincs megfelelő felsőruha.Csak elvezeti az izzadságot.
Télre kellene amikor megizzad az ember a homok bányában aztán a gazaút mindig elég hideg
Nekem anno Ez a hansen volt az nagyon jól elvezette a vizet a testtől csak egy gyors póló Csere volt és lehetett húzni haza
Volt hogy 2 póló is rongy víz volt de az aláoltozoben meg ha fújt egy kis szél akkor sem fáztam
...
Van, egy időben vettem és sokkal szarabb volt mint a motoros igaz nekem hideg ellen kellett, de arra nekem ne, volt jó viszont qrva jól állt.