Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mar tukmálod.
Megbízhatóak nagyon...oda érsz vele bárhová. Viszont nem egyenesen ülsz ez tény,bár szerintem nem annyira kényelmetlen. A sebbesség meg csuklófüggő
Kéthengerest kerestem mindenáron.
Meg amin relatíve felegyenesedve tudok ülni.
És én papásan vezetek, arra jó lenne az? Nekem az odaérés több pontot kap, mint a gyorsan.
Ezt teszi az emberrel a kor.
Nemhogy a Gixeremet vetted volna meg teee
A felnicsík engem is zavar. Meg még egy-két apróság, de kényszerítenem kell magam, hogy ne úgy nézzek rá, mint amikor a GS-t 4000 km-el átvettem.
Eléggé fura zöld színe van
Egyszer hánytam ehhez nagyon hasonlót
Köszönöm mindenkinek a jókívánságot. A Suzukis életemnek a mai nappal vége, én csak és kizárólag jó emlékeket őrzök róla.
Soha, de soha ne okozzon több csalódást semmi, mint amit a GS500F okozott.
És reménykedem, hogy legalább olyan jó (kizárt) gazdája legyen, mint én voltam.
Széles utat hozzá!
Gratula
Egészségedre.
Jó napot.
Meg is szereztem.
A gally a káros rezgéseket leviszi az aszfaltba, és ettől a kaszni (amit meglehet aszni) remekül elcsendesül! Remélem, minimum a műszaki Nobel díjat megkapod érte!!
Mint a szánkó talpa
Most hogy raszerelted a gallyat jó lett a csapagy?
Meg is javítottam az Opel hibáját
Egész egyszerű volt
Ok !!!
Gyorsan kellett sietni hogy előbb ideérjek minthogy a kerek csapágy feladja az opelban
Eléggé gáz a hangja, körforgalomban meg nagyon gáz
Fasz kivan a nőkkel ilyet bezzeg nem hallanak meg bezzeg egy elsuttogott akció szó belemászik a fülükbe 3 km távolról is
Miskolc a cél tolni kellett ezerrel
Huseg nelkul mindent kurvadragan arulnak,nem is erdemes naluk a nelkul egereszni.
Pedig hűség nélkül qrva drágán adták....
Nah,a telekom most kezdte forgalazni a mi9se-t.El is fogyott mind.
Meglátogathattál volna !
Van egy ilyen mondás hogy a kurvából lesz a legjobb feleség , ezt sosem hittem el mert úgy gondoltam csodák nincsenek
Ma olyan dolog történt ami miatt kezdek hinni a csodákban:
Úgy át jöttem Szolnokon kocsival hogy minden lámpa zöld volt. 40 alá még le sem kellett
Hihetetlen hogy te már akkor versenyző voltál.