Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én mindig ezt tettem a következményekkel nem törődve, nem vertem egyiket sem hanem inkább leléptem és elváltunk, volt, hogy a saját házamból egy szatyorral ágybérletbe mentem (ha valaki egyáltalán tudja mi az) munka nélkül, vitatkozom egy darabig oszt ha nem jó lelépek otthagyva mindent.
Ez az ő létvalósága, majd ő rendezi, akikkel kell..... vagy nem.... de az egyik holtbiztos ha az ő feleségének, a saját és/vagy a felesége szüleinek így megfelel, mást nem kell aggasszon ez a történet...
Neki fáj az élet, el kell engedni.
Ennyi. Nem is értem a problémáját
Após anyós magánügye mit csinál az egy élet alatt felhalmozott dolgaikkal.
Természetesen értem, a vagyonuk jól jönne, de az öregekkel ne legyen probléma, patkoljanak el gyorsan, meg rendezzék el magukat, hogy ne kelljen sokat pakolni az ingyen pénzért.
Persze ahhoz nem elég tökös hogy megmondja asszonynak, nem akar ott semmit csinálni, inkább itt nyavalyog hogy utálja a kutyákat, meg hogy képzeli hogy van hobbija.
Az elmondottak alapján nekem tök szimpatikusak az öregek, sajnálom a lányukat hogy ilyen faszt fogott ki magának
Lehet rosszul értelmezem, de te akkor az anyóséknál lax a munkanélküli feleségeddel?
Mert ha így van, akkor inkább legyél csendben és ne azt várd majd ha meghalnak mit örökölsz vagy mit nem
Ha meg rosszul értelmeztem meg sztornó, csak úgy írsz itt sétátaltni meg eltartani való ölebről, mintha a saját háztartásodban lenne közben meg anyósod kutyája. Viszont akkor nem értem,hogy mi közöd, hozzá, ha Ők nem képesek kivinni szarni meg sétáltatni akkor ott van a ráérő lányuk vagy nem?
Az én nagymamámnál dettó ugyanez volt a helyzet
Te is leszel öreg. Ezt a hozzáállást kapd vissza a "szeretteidől"
A szőlőnek nézz utánna. Szerintem egy csomó támogatás fel lehet venni rá
Ez nagy igazsag.
Ez viszont barkit is kotelez valamire? Vagy elvarhato mastol barmi is?
Nem, tobb ertheto ok kozott van az is, hogy mi kerekedik a tortenetbol, erdekel.
Na, most mondtal egyet a millionyi nyuggerbol. Ez lenne mervado szerinted?
Amúgy meg a hülyékkel az a gond hogy nem tudják ám magukról hogy hülyék hiszen hülyék
A hülyeség szintje mindegy....
Elvannak a maguk kis világában és minden úgy a jó ahogy gondolják. Hiába mondja neki ezer ember is hogy ki lenne a jó nekik csak az a jó amit az agyuk kiad
Vagy egyszerűen szard le hiszen van neki lánya is
Ne szenvedj apóssal-anyóssal: időben válj el!
öreganyám se ivott se nem dohányzott drog se volt, aztán a végén mégis 24 órás felügyelet volt nála úgy hogy saját gyerekeit sem ismerte meg
szóval bukó az elméleted
tolnád a heroint ezerrel akkor tuti nem kell a gyereked segítsége idős korodra
Elbeszélünk egymás mellett.
Én az öregkori elbutulást nem vitatom.
Én azt mondtam, vagyis írtam, hogy régóta mondom, hogy ahogy az ember megy kifelé az aktív életkorból, hallgasson a fiatalabbra, vagy a rokonjaira, és felesleges szarságokat hagyja el. Ahogy írtam, a fater felmérte a lehetőségeket és eladta, nem ragaszkodott görcsösen a régi, idejétmúlt dolgaihoz. Az após nem. Ez nem egy egyik napról a másikra történő, vagy baleset okozta változás. Állítom, hogy döntően nagy részben életében nem volt önfejű, hallgatott a a másikra, elgondolkodott a dolgain, az idős korban is megtartja ezt a szokását.
Amit nem írtam le, mert nem gondoltam fontosnak, az após egy baszom cégnek volt az igazgató-helyettese. Megszokta a parancsolgatást. Na, ez nálam nem jött be, simán elhajtottam egy idő után, de ezt nem is tudja feldolgozni azóta sem. Én meg az ő elbaszott szocializációja miatt - nevezzük ezt most így - nem fogom magamat megerőszakolni. Ebben a történetben, és sok-sok máik családban ugyanígy, valakinek szopnia kell. Az enyémben BIZTOSAN nem én fogok csak azért, mert "így szokták", "leszel még te is öreg". Én, a saját életemért biztosan faszulni fogok, de abban biztosan nem lesz olyan, hogy "így szokták".
Tehát az ember öregségét gondozzák, ne az elmúlt mondjuk 80 év hibáit.
Ez jo, pont raillik a minap tortentekre,.
Allok a raktar elott az ajtoban, jon egy mindennapos tag, ranezesre 70 felett, bog az auto, kiporog, fordul, tolat, es majdnem eluti hatramenetbe az egyik gyalogot, epp elugrott,
en mar elore kalimpalok neki mert lattam mit fog csinalni.
No a gyalog meltatlankodik, tovabb megy.
A hosunk meg tol egy rukit le az ablak es kiabal hogy mit mutogatok neki?
Mondom majdnem elutotte a gyalogost, nem latta?
Erre, mondja hogy nem.
Hijnye akkor a faszé vezet?
Mert szereti, imadja, es ne beszeljek igy vele.
A pofam leszakad.
Mind ezt szeretnénk. Én is, meg sokan mások. Aztán.majd meglátjuk mi jut. Előny, hogy a férfiak korábban halnak. Nem mindig van idejük.meghülyülni teljesen, bár itt is van ellenpélda, bár a kiindulási.állapot sem tisztázott. Na mindegy is, a lényeg az amit tapasztalok nap mint nap, hogy nincs tudatában az ember hogy meghülyül szép lassan, tehát mindegy mit mondasz most akkor nem fogod észre venni, sőt ugyanilyen magabiztosan fogod mondani a saját álláspontod és még ennyire sem fogod türni az ellentmondást. Aztán van az a pont amikor teljesen fonalat vesztesz ha olyan szerencsétlen módon öregszel hogy agylágyulást kapsz. Na az nagyon tré állapot. Egyik pillanatban még itt vagy aztán kiesik vagy ötven év és ott teremsz agyban. És azt is teszed mint ötven éve, és oda is mész ahová akkor indultál.
Nabaszki annak a tejfölösdobozodnak olaj nelkuli femes hangja van, ezzel is tudlak basztatni nem csak azzal hogy ronda.
Nagybátyám mondogatta mikor a nagyanyám ilyen 85 évesen már kezdet elhülyülni, hogy ha ő ilyen lesz lőjük le.
Na most már kezd hasonló hülye lenni, mondtuk neki hogy lassan esedékes lenne
Minden változást elfogadok, amit nem akarnak rám erőltetni, és pláne nem leszek a változás miatt a fasz rosszabbik végén.
Mindent, mindent, mindent.
Az életemben nem kértem senkitől, extra kaját, mindig azt ettem, amit elém raktak. Nem kértem kölcsön egészen rendkívüli eseteket leszámítva szerszámot, inkább megvettem. Pénzt soha nem kértem. Magam vasalom a ruháimat. Amit én ültettem növényt, én metszem, és söpröm a leveleit. Autómat soha nem mosta le más. Ha a hó miatt nem mentem saját autóval, akkor hívtam taxit, soha nem kértem erre senkit.
Nem dohányzom, hogy a belőle kialakuló betegség miatt más gondozására szoruljak. Nem is iszom alkoholt, hogy más gondoskodására kényszerüljek. Nem drogozom.
Azért én odafigyelek, hogy a lehető legkevésbé szoruljak másra, hogy ne az legyen öregkoromra a gyerekeimnél, hogy már addig is velem kelljen foglalkozniuk.
Rettenetesen figyelek, hogy minden szarság belém rögzüljön, hogy ha meghülyülnék, akkor is tudjam, hova kell nyúlnom a kulcsokért.
Buszon volt még a középsulis koromban.
Lehuppan mellém a mamika, nyöszörögve, hogy "jaj fiatalember soha ne öregedjen meg"
Aztán mondom neki hogy "Csókolom, nem szeretnék fiatalon meghalni"
Én 60ért vettem 6 szekrényt 5 polcal újonnan gyártva.
A vasanyag 40 lett volna és még dolgozni is kell vele.
Azért a 20ezer forintért nekem megérte hogy ne kelljen vele foglalkozni több heteken át.
már most nem vagy hajlandó a változást elfogadni, akkor nyuggerként milyen fogsz lenni?
Szerintem elég lenne, ésszel élni és nem a zsigereknek engedelmeskedni.
Lényegében az a megoldás, h meg kell halni fiatalon, így nem jönnek el az időskori problémák.