Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ilyen volt nekem a megszorult EGR.Elektromosan semmi baja nem volt,csak dobálta az égékimaradás kódot,és tele volt ba szívóső egr járatai.Hengerfejtől az ECU-ig mindent matattak.
akkor legyen 1200 ezer és kap vissza egy millát
leszarom a mennyisége csak meglegyen a 200 nettó avval én már elpecázgatok itthon
ha adom a zsét még nekem kell jópofizni? beszarás
segget nyalni nem fogok, inkább a trágya hordás, ugyanaz a szag csak más az ember szájíze
Nem. Ilyen kevés pénzért nincs ilyen állás. Csak milliókért

Ehhez viszont vastagon be kell nyalni és visszaosztani, de ez Ininek nem megy mert utálja az embereket.
Most mondja Laci, hogy náluk van ilyen
akkor nem hozzád viszem hanem a sógoromhoz Annak legalább meg van az összes gyári progija fél éves frissítésekkel de a lényeg az,hogy nekem ingyen csinálja
Bár ha nagyon őszinték akarunk lenni talán, ha egyszer kellett ránézni az őskövületemre 10 év alatt az asszony 5 éves autójára már többszőr
ilyen jattos állás kellene nekem is
keresnék nettó 500at leadok 300at aztán ha kell még néha be is megyek a munkahelyre
hol kell jelentkezni?
biztos kevesebbet, mint Rácz Zsófia helyettes államtitkárként
én eddig mindig mindent ingyen csináltam, de most vérszemet kaptam, a keksz nem játék
mondjuk nem keksz volt hanem nápolyi, a citromos szar volt de a kakaós fimom
igazándiból nem az a kérdés mit fogok tudni csinálni és mit nem, hiszen mindent
az opelos biszbasz is csak 2008 ig olvas, meg utána egy kicsit ahol van még az a motorkód
akinek van pénze újabb autóra menjen szervizbe aztán intézze ott a szarját, nincs ebben semmi irigység

evvel a laptoppal vagyok meglőve mert van millió kicsi és olcsó de mindben 0-30 perces akku van és nincs hozzá értelmes akku, zsebtelepeket meg csak nem gumizok rá mint anno a sokol rádióra
van olyan is amiben jó az akku fasza a gép és igazándiból nem is drága (50-70 ezer) de egy ideje w10 van minden kacatban, ezek közül egy csomó már a w7-el nem is szeret működni az xp meg teljes mértékben felejtős
10rugó csak az hogy előveszem a műszert.
Újabb 5t ha be is kapcsolom.
Ha ki is olvasok valamit az megint 5.
Okosan hümmögés és okoskodás még 20.
Nálunk is vannak ilyen kifizető állások.
Igazgatótanács tag, meg irodája van a faszinak (ismert politikus) de szerintem ide sem találna, annyira nem járt itt soha.

Legviccesebb az amikor mégis idejönnek néha ezek. Itt mindenki tegez mindenkit. A takarítónő a vezérigazgatót is. Aztán ezek nem szoktak hozzá, hogy nem esnek előttük hasra a folyosón, csak simán oda köszönnek egy "szervuszt" Komolyan jó nézni azokat a megdöbbent arcokat
Az sem mindig egyszerű, erre példa a régi vivaróm. Már amikor vettem volt hibája amit láthatóan kerestek többen is de nem találták. A rokon ezzel foglalkozik, több profi olvasója van, mind olyan lehetőségeket hozott amik.nem.takarták a a hibát de mindenki előtte abba az irányba keresgélt lehetett látni a megbontási nyomokból. A fórumon említette egy tulaj hogy neki mi volt a baja, és valóban egy tizezer ft-os alapjárati mágnesszelep okozta de azt semmilyen eszköz nem listázta ki.
Aaaaaa csak egy picit bonyolultabb meg negyedévente olyan 1000eur... de hat nem jók, mert tele vannak trojaival
De legalább keksz van
Mar regota van OBD olvaso kütyü, de ez sem mindenhato. Tudni kene kovetkeztetni is hogy miatosz okozza a hibakodot.

Akkor kekszben lesz a fizetség
Ettől azért bonyoltabb a hibakód kiolvasás pláne a mai autókban, de ezek a gagyi programok is sokat segítenek.
Ha valaki lecseréli az olaját, + a szűrőt, és nem tudja nullázni, miért baj az, ha nem kell senkinek fizetni érte??
Most december elejéről, és egy hétről volt szó, nem május közepéről meg arról, hogy mennyire kellett akkor izzadni. És még a Golf-áramlat és a "Napállandó"sem került szóba.
ja, hogy az olajcsere nullázást is meg tudod csinálni Ini te már kész szakember vagy Rakd fel hát a cégtáblát mint a mekk Elek. Addig jó míg le nem veri valaki
? Baszki itt száraz idő van a héten Remek? mert van minusz 10 fok decemberben? és akkor? Majd akkor vakaródzunk ezen amikor júli 20-án lesz ilyen
kb. 5 éve már nincs se egy normális október se november van,hogy épp december közepére ér el némi hideg. hát nehogy már azon kelljen megsértődni, hogy decemberben hideg van 10 évvel ezelőtt ez simán november eleji időjárás volt, mint ahogy gyerek koromban is Mondjuk akkor a március 15-ét már az alakuló téren egy szál fehér ingben és nyakkendőben szenvedtük végig a dögmelegben Most meg van, hogy 13 fok az átlaghömérséklet májusban, mint ahogy idén is volt Végül is neked mi a jobb? "Télen mindíg hideg van, nyáron mindíg meleg van összel esik az eső, soha nincsen jóidő"
Nem olyan bonyolult mit ahogy gondolod
Pl opeles kábel nagyon régóta van előtte egy hoki elm327 volt
Olajcsere nullázás meg ha világít a szerviz lámpa akkor megmondja hol a hiba
99%valami jeladó szarik be ilyenkor
Hát az eredeti programok kb. millió feletti összeg Nem állítom, hogy nem az van neked csak nem gondolnám
Jó,ha valaki ki tud olvasni egy hibakódot de a szakértelem ahhoz kell, hogy a kb. ezer féle dologból mi okozhatja Na ehhez kevés a műszer, mert ehhez kell a sok éves tapasztalat. Egyébként ha értenéd is amit kiolvasol és tudnál hasznos tanácsot adni annak aki erre megkér az kb. kiolvasásonként egy 5 ezret hozna a konyhára.
"Azt mondta az előbb hogy a héten remek száraz idő lesz! ""Nincs abban összefüggés amit írsz " ?? Hát tudod , elég kicsik az elvárásaid, ha neked a -12 C tökig köddel az neked remek idő ??! De mindenki magához szabja az elvárásait.
Már a kérdés is hülyeség
Párt politikai alapú funkciók betöltése nem függ össze a végzettséggel és vagy a hozzáértéssel Ez régen is így volt, most is így van és a jövőben is így lesz. Nézd meg a fideszes haverjaidat. A minisztereknek nincs meg az iskolai végzetségük az adott minisztériumhoz. Ilyen pintér satya félék is beügy és igazságügy miniszter meg épp milyen pozíciót szánnak neki Mondjuk az igazságügyhöz annyi köze volt, hogy Ő legalább behatóan ismerte az alvilági oldalt mondjuk jogász előképzetsége kb. annyi van, mint nekem. Csoda, hogy régebben a VM élére agrár szakembert neveztek ki, mert ez azért nem ilyen egyértelmű ám
Most amíg zabáltam belekapcsolódtam a királyi tv hazzudozásaiba Most nagyon meg vannak sértődve a kormány, hogy "Budapest Gergely" hátán Gyurcsány tölti fel a fővárost a saját holdudvarával. A fidesz ilyet soha nem csinálna és soha nem is csinált Dilettáns az egész bagázs. Az ellenzéket világ életemben útáltam a fideszt csak azóta mióta bicskanyitogató módon nyíltan kilopja a szemünket Te az elsők között voltál akinek kilopták a szemét hiszen politika téren az orrodig nem látsz Igen amíg legalább 3 vevő megfordul a boltban addig ez a rendszer tökéletes számodra Körülbelül a rokkant nyugdíjas haverom jutott eszembe jónéhány évre, amikor beszélgettünk a választásokról annak ideje körmnyékén Kérdesztem, hogy kire fog szavazni, Mondta, hogy az mszp-re Azt mondom neki mi a jó qrva anyádé Azért mert az ő kormányzásuk idején 5 ezer ft-al emelkedett a nyugdíja Hát igen van akinek ennyi is elég
Hogy vágó istván mennyit ért ahhoz amit elvállalt? Azt pontosan nem tudhatom, de úgy gondolom semennyivel nem kevesebbet mint bármelyik funkcionárus miniszter a saját minisztériumában Vágó legalább őszintén megmondta, hogy a vegyészmérnöki diplomájával ehhez egyébként is sokkal több köze van mint tv-s műsorvezetéshez Azt, hogy a bkv és a vegyészmérnöki végzettség között hol lehet az a szoros összefüggés még keresem
Kaptam 2 vödör kekszet mert kiolvastam egy ismerős kocsijának a hibakódját
Úgy látom ebben nagy lehetőség rejlik
Csak az én 17es laptopom túl nagy cipelni
Plusz teli vannak trójai gecikkel ezek az eredeti programok
Na, autódiagnosztikába fogsz?