Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem, én eleve úgy próbálom már most az életemet élni, hogy soha ne szoruljak másra.
és most is csak azt tudom írni, hogy ami szükséges és az élettel együtt jár, az nem probléma, de visszautalva a saját példámra és a már megírt esetre, egy , a világ végén lévő 1,5 hektáros földet nem hagyok másra, pláne ha tudom róla, hogy nem tud és nem akar vele foglalkozni. Egy 1,5 hektáros balatoni partszakasz már más probléma lenne. Az én anyámnak is megvannak a bajai, de nála megáll, hogy azt a hülye tévéjét mindig elbassza és azt kell járnom mindig visszaállítani, hogy nézhesse.
Megint az előző példa, éjszaka elviszik az anyóst a mentők vagy az ördög, mert tuti az jön érte, mit teszek éjszaka meg holnaptól kezdve a nyüves dögjével? Nem rakhatom ki - de ki fogom - mert életében mindig a lakásban élt, most meg -5 fokban mi lesz vele? Mondjuk egy nap alatt megoldódik a probléma, de amúgy mi lenne vele? Vagy én vigyem ki napjában ötször még éjszaka is, vagy mondjam fel a munkahelyemet, hogy a kutyát meg azt a rohadt szőlőt igazgassam?
Dehogyis. Nekem ott vannak az anyámék, biztosan egyre több gond lesz velük is, anyósék meg majd ahogy alakították az életüket úgy fogják a gyümölcsét is élvezni. Persze, a feleségem, de annak nincs munkahelye, meg vezetni sem tud, éjszaka pláne nem, hídról kiállni pláne, télen pláne-pláne-pláne.
Mindenki amit ültetett.
Ez jó ötlet, sajnos én annyira utálom és rühellem a cigányokat, hogy ha ők fizetnének, akkor sem adnék nekik semmit. Szerencsére és sajnos pár esetből megtanultam, hogy cigánynak adni, tőle venni soha, semmit. Köszönni is akkor, ha nagyon muszáj.
nekem az a kedvenc agymenésem hogy "erre a kis időre már......."
mondogatom is ilyenkor is anyámnak az ilyen öregasszonyokat agyon se lehet verni nem hogy maguktól elpatkoljanak
Megnyugtatlak, neked más rigolyád lesz, ami legalább annyira problémás lesz a körülötted lévőknek, mint neked a mostani állapot.
Nagyjából látom a környezetemben lévő embereken, de akár a saját anyámon is. Úgyhogy lassan ideje tovább látni magunkon, bár nekem se megy annyira.
nekünk nagyon nagy szerencsénk volt a kipakolással amikor öreganyám meghalt
jöttek a cigók hogy megvennék, mondtam is apámnak hogy ezeknek kilóg a seggük a gatyából lófasz van ezeknek nem pénz
ravaszkodtak össze vissza (én meg alig bírtam ki röhögés nélkül) hogy itt rendet kell tenni mert jön az értékbecslő meg a fényképész meg a babámfasza
lett nekik mondva akkor tegyenek rendet, de el kell vinni mindent, volt ott lyukas 200 literes olajoshordótól a szarrá rohadt kézi prés vas részéig minden többszáz méter rozsdás felszedett drótkerítés hordó dongák,
aztán elvittek mindent, még a kiégett belű sparheltet is, az egész udvart felgereblyézték, egy vas szög nem maradt sehol sem, még a fagycsap elzárót is feszegették de nem tudták felszedni az maradt a kerti csap mellett
egy értékes holmi volt egy horganyzott lemezből készült fürdőkád, gyerekkoromban abban lubickoltam naphosszat, csak eléggé rohadt már az alja azért hagytuk ott
aztán csak nem jött az értékbecslő a cigók is úgy eltűntek hogy azóta se láttam őket
de a lényeg hogy ingyen eltakarítottak minden fost, előtte azt számolgattuk hogy ha szerzünk egy teherautót nagyon olcsón akkor esetleg kijönnék nullásan ha leadjuk a vasakat, utánfutóval fordulhattam volna vagy 10x
Anyós?
A fateromék pl. eladták a hétvégijüket amikor már teher lett. Megkérdezték, hogy kell-e nekem, nemet mondtam, már el is adták. Kaptam belőle egy kis lét és ennyi. Nem tartanak kutyát a lakásban, nem tartva azt, ha valami történik velük, akkor a kutyát vagy én járok szaratni éjszaka, vagy elaltatom, vagy egy tök idegen helyre viszem.
A hagyatékot meg rosszul tudod, javaslom nézz utána, vagy MINDENT viszel, vagy SEMMIT.
Ja, és még gey. Amikor én gyerek voltam, velem a gyerekségemből fakadó dolgokon kívül semmi extrával nem terheltem őket, az öregségükből fakadóért nem is szólnék. Nekem az extrákkal van bajom.
azért azt gondolom nem felejtetted el hogy téged is felnevelt valaki
nem a kutya nyalogatta a szalmás fészerben a szaros segged hanem a szüleid tettek rendet a gatyában minden beszarás után
most hogy anyós-vagy szülő teljesen mindegy mert ha nem téged akkor a feleséged intézték

a területről meg mindenről simán le lehet mondani a hagyatéki tárgyaláson és semmi gondod nem lesz, szóval no para
pl ez itt van mellettünk: https://www.jofogas.hu/bacs_kiskun/Salgo_polc_rendszer_99106083.htm
4 polc kb 50 ezer aztán egy rozsdahalmaz az egész
Én tudom, mire gondoltál, de mivel azt is tudom, hogy ha életében nem pakol vagyis nekem kell mégis pakolnom, akkor mérges vagyok/leszek, és ilyenkor szopjon az is, aki a baj okozója, ne csak én.
Após a másik hülye, elmúlt 80 éves, de még mindig a 1,5-2 hektáros szőlőjével akar baszogatni, ami irdatlan szarul közelíthető meg, minden évben a cigányok szüretelnek, a világ legbalfaszabb embere, az a haciendán semmi nem működik úgy ahogy kéne, semmi nincs ami érdekelne, nem iszom SOHA alkoholt, messze van, szar út, cigányok, és még leszarni sem lehet, mert ha felveri a gaz, az önkormányos engem, pontosabban az örököseit, a feleségemet baszogatja majd. Hiába mondtam neki, számoljon már le azzal, hogy örökké élni fog, ráadásul ereje teljében, de ő csak a mantrát ismételgette, hogy a hegyet még a "papa vette".
Szóval ami kell a nyugodt öregséghez az kell, de egy rendkívül költséges, időrabló, undorító (kutya a lakásban) dolgot ne kényszerítsem rám senki, hogy az öreget a fiatal tartsa el, gondozza meg minden.
(Ha valaki azt írná, hogy én is leszek öreg, az ne fáradjon.)
Arra gondoltam, ha meghall, úgy is neked kell kipakolni a sok szart, az meg neki nem fog fájni.
A trendekhez képest kell nézni.
Még sokáig befelé ballagunk mint a CSIGA.
Én is csináltam ilyen polcot.
25-ös szögvas az egész, bőven elbír az is mindent. De mire beleraktam a polcokat is ugyan annyiba került mint a Salgó és jóval macerásabb.
Szóval a következőre vettem Salgót
a nemzeti öntudatunk az 1848as szabadságharc után elég meredek esésbe kezdett
mostanra szinte a nullával egyenlő
és semmivel sem lett jobb a helyzet a rendszerváltás óta
Lehet, hogy így gondolta, és mivel én olyan szar szemét vagyok, hogy ha látom, hogy valaki az enyémmel próbálja verni a csalánt, akkor én nem vagyok tekintettel sem korra, sem nemre, ezért én meg is mondtam a nyanyának, hogy úgy haljon meg amikor itt lesz az ideje, hogy pikk-pakk, mert ha úgy, hogy nem tud felkelni de még lát, kitolom az udvarra és a szeme láttára baszkodok szét mindent, amiket ő a kitolás szándékával gyűjt össze.
Megneveztem itt a lakásában nevelt pinanyaló kutyáját is, mert mondtam neki, hogy ha rajtam múlik, én akkor sem adok neki enni és nem fogom kivinni szaratni sem, ha a dög éhségében már a nyanya lábát rágja, mert az én kontómra senki ne tartson kutyát úgy, hogy nem tudja ellátni.
Egyre nehezebb lesz.
Még mindig befelé ballagunk.
Én meg simán vittem valami deszkát és az is elbírta
A villanyszerelő nem esik messze a póznától szokták volt mondani.
De én erre céloztam, hogy a komcsik irdatlan időre eltolták az egész nemzetet. Igen erős öntudat, és a jó értelemben vett öntudat kell, hogy ebből a csapdából kikeveredjen az ország.
Vagy csak okos. Minek fáradjon vele arra a kis időre. Majd ti megoldjátok
nem tankot kell kibírnia
nálunk a mérnökemberek kiszámolták hogy mennyit bír a 4 es alu lemez annyi hajlítással ami belefér de már nem emlékszem, de jó sok kilót
arra emlékszem hogy mondtam nekik sose lesz ilyen nehéz motorom

nekem szerencsém van mert munkadíjat nem kell számolni mert amúgy is unatkozom heti 5-6 napokat mostanában
egy garázs építés lett volna még az idei terv de a tulaj úgy döntött inkább elmegy egy wellness hétre a garázs helyett, mondtam is neki nagyon helyes mert kurva hideg van mostanában
most épp egy polcon agyalok mert a salgó utánzat 60ezer+ szállítás pestről, itthon szerintem kevesebből összehozom 30as zártszelvény&szögvas+18as osb
Vette. 50 est,.
Ez viselhető sulyú mert lemezből van, de a szögvasból készült nagyon nehéz lett volna, ráadásul a 30-as már vékony lenne, tehát kell bele az anyag.
Nekem a terv a 35 os szögvasbol hegesztett letranal surubb cucc lett volna, kb 15 centinkent 30 szelesen behegesztve, de nem osszecsukhato es gecinehéz lett volna kb anyagarban meg ugyanott vagyok csak meg dolgozom is vele.
mindenki mókol aztán amikor meglett volna a tuti lemez árban senkinek sem kellett

de most már csak azért se csináltatok mert úgy kibasztam magam hogy a 160 kilós motort simán felteszem egyedül
mondjuk a 200 kilóst is lazán felgurítottam
Ha merevited nem. eddig mindig közel 300 kilós motorjaim voltak, egyik alatt sem hajlott meg, kivéve mikor legelső alkalommal próbáltam ki gyári valójában.
De persze akkor még ritkaság számba mentek a neked lévő csodák, ma már én is vennék ilyet. De mivel meg van az összefolyó bizbasz (egyébként nem az) igy marad ez.