Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ért hozzá.
Van egy csomó autós kábelem persze jogtiszta mind de ezt ugye mondanom se kell
Kellene hozzá valami laptop 12"-14" körüli kis kacat
Legjobb lenne ha win xp is menne rajta a w7-el karöltve és nem virtuális gépen mert itt valamiért nem mennek ezek a szarok
Ami a legfontosabb hogy bírjon legalább 2 órát az akku, de ha több az sem baj és ne seggeljen le akkor sem ha 3hónapig áll a szekrényben
Nézegettem a hardver aprót de egyik sem fogott meg.
Pénz nem számít de 30 tól nem szívesen adnék többet egy ilyen ért
Szerintem ezek a programok egy Pentium kettesen is elmennének szóval nem kell erőgép meg hd kijelző.
Ellenben ha a nap rásüt azért lehessen látni mit mutat
Baszki, mondja mar meg nekem valaki, miahalált keres a Vágó István a BKV vasutjavító bizottságában?
ne is mond. Elmentem a nyaralót vízteleníteni, meg leszaladtam a csónakhoz levennia nyái ponyvát és feltenni a télit. Azért volt eddig rajta a nyári met a szerelő faszi mondta, hogy megy azt leveszi róla a hengerfejet. Minden héten hívtam mindíg a következő héten jön Most már a 4-ik héten. Mondtam neki akkor hasalva szerel mert én leveszem a nyári ponyvát. A fasz gondolta volna, hogy ott minusz 5 fok van napközben meg térdig érő hó Úgy meg volt merevedve a ponyva mint a fagyott macskaláb. A patentokat vízpumpafogóval tudtam kikapcsolni a czipszárakat szintén Végén már swzikével vágtam le a maradékot Mondjuk annyira egészben hagytam, hogy le tudja a ponyvás másolni Szar napom volt Persze ezekkel a bigékkel elhetyegnék én is amíg a hajókonyhában sütöd nekünk a halakat
Nincs abban összefüggés amit írsz A héten remek száraz idő, de hideg száraz idő.
És még a mögötte haladónak sem dobálja fel a havat ami a mintázatból szokott kirepülni!
A h100 nak pont a kulseje kopik.
A legjobban.... nincs rajta minta, ami amúgy is csak megvezetné össze-vissza
Arra ott van a TV2 Tények című bohózata.....
Biztos hogy jól tapad majd a hóban!
Téged átvertek. Ez egy pirelli zero nero. Szívesen megvágom neked, úgy h kpm vizsgára is ok lesz.
Futóművet állítsad be, nagyon kopik a belső rész
Téli gumi pipa! Yosima, japán márka!
És egyre zsiványabbak, magasan fent a villanyoszlopon van, szinte észre sem lehet venni. De ami érdekes hogy 70-es táblánál 70-nel megyek ahol tudom hogy van kamera és a kamion megelőz. Lehet, hogy nem is működnek ?
Mert addig nem kellett elmenni, hamarabb lefordultunk a part felé.
De,viszont plitvicére nem emlékszem.
Nem többször voltunk együtt a horvátoknál? A traffilra kell vigyázni egyre aktívabbak.
Szerintem Horvátországban ki lehet mondani hogy jobbak az utak mint nálunk, szinte mindenhol teljesen jó minőségen tudok menni. Igaz, beletévedtünk olyanba is, hogy jól jött a 20centi feletti rugóút de most a googlemapson nem is látom mi a száma annak az útnak 1-gyes és 218-ast köti össze egy nemzetiparkon keresztül
Lehet,bár szerintem nem,mi asszem másmerről mentünk,bosznián át.
Mi arra járunk egészen Knínig és végig jó plitvicér kivébe ahogy Levi is írta, de amúgy veled is jártuuk rajta csak nem olyam messzire.
Jó, forgalmas de jó. Most már pontosan nem emlékszem de ha minden igaz akkor végig újszerű, néhol foltozva.
Szluintól felfelé a 6-os út kereszteződésig biztosan zsírúj az út de szerintem még sokáig jó felfelé mert elfelejtettem elkanyarodni jobbra, hazafelé és az 1-esen jöttünk sokat mire észbe kaptam, 150-es tempós kanyarok vannak végig, természetesen nagy forgalommal szezonban a Plitvicei-tavak miatt.
Ezt meg kéne nézni,karlobag fele útban még nem is sok.
Az 1-es károlyvárostól milyen?

http://youtu.be/l1MBBry5SlE
Ja, azokban legalább nincsenek fogak....