Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Meg sem merném fogni azokat a halakat basszus
A puncikat igen...
Na szoval akkor pecázzunk.Mennyivel jobb mar ez az elektromos orsokkal mint pipi lepukkant koszlott ladikja?
A latvany is jobb.
Mar nem a halak,azok brrrrrr.
http://youtu.be/16ucPpjV510
Az Indexesek objektívek mindig. Soha nem zavarják össze őket a tények és a valóság
csökkenhet
Motorozni mehetsz, a blokk hűtése nem romlik
Azt mondta az előbb hogy a héten remek száraz idő lesz! No én meg most néztem az udvari hőmérőn, -10,5 C, most , ez még reggeli nőhet, lesz akár-12C is . Pedig reggel mentem volna a motorral, mert most remek a blokk hűtése! No ebből sem lesz semmi!!
Kifogtad?
A nagytóba vannak aranyhalak
Kár hogy horgászni nem lehet mi?
Egyébként, hogy mihez képest nincsenek sokan az nézőpont kérdése. A 10 milliárdokért felépített stadionokban még annyian sincsenek Azt szerintem annak 3 napos fenntartási költségével egy ilyen botanikus kert elkaristolna egy évet
Általában nincsenek sokan bár már futottunk bele egy-egy szervezett csoportba nincs nagy reklámja az biztos. 3-4 órás családi kikapcsolódásra teljesen alkalmas Nem beszélve, hogy 2 kilóméter a nádas étterem ott általában birkát eszem
Tényleg szép,igényesen kialakított környezet,de feltűnően kevesen voltak akkor.
az Mi 4 éve járunk. Látom a kilátós nagyfát ti is megmásztátok
Ez az Pipi?
8éve voltunk ott.
na az kikerestem az obis honlapról qrva annyát múlt héten vettem a soroksári obiban akkor még 200 ft-al drágább volt
a dispute-t akkor is azonnal kezelte az ali, amikor mar reg kifutottam a 15 napból..... gyorsan meg is oldották. Mondjuk a diamond partnerség sok elojoggal is jár. Pl a dispute rögtön úgy kezdődik, hogy igazam van
Hát végig néztem a faszinak a videóját tényleg humoros meg minden de ez pont nem az a fajta állami elsíbolás amit itt Ő be szeretett volna mutatni Ez nem a tyukodi kilátók 12 millió ft-ért 5 méter magasan szántóföld szélén a semmiben, nem az 5 méter magas panoráma kilátó 40 milló ft-ért vagy nem a 2000 lelkű faluban állami 200 millióból felhúzott kutyakozmetika Ezt a helyet valóban üzemeltetik és sok ovis, iskolás akár felnőtt örömére. A belépjegy gyakorlatilag szimbólikus jellegű. A csaj meg ott van minden nap nyitvatartási időben ha van vendég, ha nincs és lelkesen szervezi a programokat. Van kb. millió dolog az országban ami kamu pénzsíbolós dolog ezt nem gondolnám annak. Szerintem az ürge itt árnyékra vetődött. Még annak ellenére is pocskondiázta, hogy végül is mégis bejutott ráadásul ingyen
Érdekes.... én diamond partner vagyok az ali-n, egy-egy termek, ami késve jön..., egy kezemen meg tudom számolni mennyi nem ért ide az évek alatt
Minden évben szoktunk járni itt van 30 km-re Nem rossz hely Ez igazából magyarország kicsinyítettt mása Főleg vízrajz és domborzat. Ami ott egy méter az a valóságban 1 km-er. nagyjából 5-600 méter hosszú. Szépen gondozva van. Gyerek nagyon szereti, mert mindíg megy a locsoló meg teli van zöld tetejű földbe ásott csapszekrénnyel. Én meg szeretm az ilyen miniatűr dolgokat, ahol lábon bejárom egész magyarországot. Van játszótér állatsimogató. A domb nem tudom, hogy eredetileg szánkódomb-e ugyanis az időjárás függvényében lekésőbb nov közepén be szokott zárni. mi általában nyáron járunk oda. A csaj aki ott vanTündi Kőrösi származású kedves hölgy. Azt, hogy miből épült meg miből nem azt én nem tudom, tény, hogy nincs szerintem akkora látogatottsága amiből eltartaná magát, szerintem állami támogatásból van a működés kiegészítve. De halkan jegyzem meg zoty le ne b.sszon ( bár ő már engem úgysem olvas ha meg mégis eddig nem jutna el mert diszleksziás )akkor inkább ez mint a stadionok, nagyjából ugyanennyi látogatottsággal és 10 ezer szeres fenntartási költséggel Tavaly előtti képeket találtam, az idei még az asszony telefonján van szerintem augusztusban voltunk idén
Nekem egy kamera tartó tört el út közben.
Le sem start a kis geci rizsevő
Hiába írtunk az alinak az se
Hozzá tenném semmire se kellett mert rendeltünk vagy 4 félét aztán a legjobb ( tényleg nagyon tuti cucc) is a dobozában van mert rájöttünk hogy mégsem kell
De szeretném félg kilapátolni a szomszéd ugyanolyan színű autóját, mire rájönnék, hogy nem az enyém
cmi?
Na én éppen a napokban vettem egy rezgőcsiszolót. Megkerestem a legolcsobbat 5000 ft volt valami crm nevezetű 150 wattos. Egy munkára vettem, de már kettőt is megcsináltam vele Ha akár holnap tönkremegy akkor is pozitív a mérleg
rosszlányok
Azért az nem kevés km-er Vennem kéne ilyen gumit az én autómra is azt nem kéne sűrűn b.szakodni a cserével