Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kb 5-6 éves w7 van nekem és nincs frissítés
A bioson egy pillanat alatt átvágtat a win betöltés ami 2 perc
Tesztnek felteszek egy 64est avval mit csinál
Mondjuk ha a pendrivét bedugom az is egy perc mire észreveszi, ilyen még a w98nál sem volt
A bios itt is felismeri még a gyártót is szóval a gép jó csak a win megmakkant
Persze
Nekem 22másodperc csak a BIOS vacakolás, de onnantól 20másodperc a WIN7
A laptopomon 2másodperc ugyan ez, mert ott ki lehet kapcsolni hogy mindig mindent újra ellenőrizzen.
A RAID is durván be tudja lassítani a bootást. Ha nem muszáj azt is ki kell tiltani.
Esetleg ott nézd meg hátha lehet gyorsítani, illetve lehet a windows is vár valamire, szóval egy driver rendezés ráférhet.
Illetve ne hagyd neki hogy frissítsen. A suttyók kiadtak sumákba egy utolsó frissítő csomagot amit nem lehet elérni a beépített frissítővel, azzal is sokkal jobban működik.
https://pcworld.hu/szoftver/hi...
Ez egy 0 perces w7 telepítés aztán 2 perccel tovább tart a betöltés 23,6 másodperc vs 2,5 perc
Ugyanerről a pendrivéről van az én gépem is telepítve csak azon a 64 bites verzió van a kicsin meg 32 bites
Szóval a vírus kizárva, már ha a win-t nem tekintjük annak
Biztos vagyok benne hogy mát a w7 is egy sunyi dög program, a w10 meg még jobban
Mármint a Windowsra gondolsz
https://librarius.hu/2014/12/0...

Azt írja hogy 10millió éve alakult ki az alkohol lebontó enzim a főemlősöknél.
Szóval én nem alkoholista vagyok csak "paleo" diétára tértem át
Megint baromi okosat szólsz... mutass mar egy tudományt ami kimondja hogy aki iszik az hamarabb hal meg. Pláne hogy nem alkoholistakról beszélünk!
Egyszerűen borzasztó olvasni a sok sületlenségedet.
Vidd olyanokhoz, akik tudják, hol, és mit kell keresni, és kitörölni belőle , mert v.szeg beszedtél, illetve a géped valami "vírusnak" hívott szrt!
Ugye nem leszel felháborodva, ha 15-25 évvel előbb fogsz meghalni, mint az olyan aki keveset, vagy semmit nem iszik az "alkohol"-nak hívott idegméregből?? De tedd nyugodtan, kevesebb ideig kell majd nyugdíjat fizetni neked, most pedig kifizeted előre az adókban azt is bőséggel!
Ha egy olyan telefonnal nem boldogulsz amin “zárt” rendszer van és nem fagy soha ,akkor egy víndózos laptopnál mire számítottál?
A növények is éreznek ,csak nem tudnak üvölteni mikor megöljük őket.
Fényevő....ez a megoldás!
Nem az a lényeg hogy alkeszok vagytok vagy sem hanem az hogy a drága pénzen vett Mini laptopom kb 2 percig agyal hogy elinduljon a frissen telepített vindóz
Pedig SSD van benne meg i5 meg a tököm tudja mi
Az enyém meg kb 20 másodperc alatt betölt kb azonos hw van mindkettőben
Mondjuk a kicsi 32bit w7 a nagy meg 64bit w7
Nagyon felbasz teszek bele egy hdd meg vindóz xp aztán kapja be
Persze, annyi furcsa emberrel lehet találkozni hogy már észben sem tudom tartani. Vannak már minden mentes cukrászdák is és ilyen igazán szimpatikus nevű elvileg természetes szerekkel pótolják a cukrot mint pl xilit.
A kedvencem a glutén, cukor, hús meg laktózmentes lányok (a tejet èn is elkerülöm mert néha futni kell utána) amikor mondják hogy ők áá semmi ilyet aztán a számból kinézi a finom falatokat mert ő csak abonettkenyeret meg a tököm tudja miket eszik. Mert az az egészséges
Cukormentesség is irányzat? Nem csak arról van szó hogy cukorbetegségre való hajlam miatt van letiltva?

Az alkohol az szokás kérdése. Gyerek koromban szarnak találtam mindet. Ha nincsenek haverok akkor valószínű soha nem kezdem el inni, és szeretem meg. Meg ugye ez alapvetően egy drog, noha a többség képes úgy használni hogy ne legyen problémája vele, de megértem azt is aki inkább kerüli...csak engem hagyjon békén a hülyeségével
Ugyan ez vonatkozik a vegánokra is. Azt eszik amit akar, csak ne agitájon engem, hogy a "hús=gyilkosság"
AZ, leszarom. Én húsevő vagyok, ez a természet rendje.
Ez így van mondjuk itt elég sokan voltunk....
Azt szoktam mondani, hogy lehet engem bohócnak nézni, de enyém a cirkusz
Ökör iszik magába' - meg az egyéni vállalkozó a céges bulin.
Vedd már észre, hogy te vagy csak normális!
Most vertem be egy üveg Irsai szőlőpálinkát.... céges rendezvényen.... nem vagyok normális
Persze, hogy ott vagyunk.
Ugye.
Megint az elején vagyunk.
Ja nem.
Én írtam volna ilyent?
(Ez a rébuszos válasz?)
Te azt mondtad hogy normális vagy mert soha sem iszol. Tehát aki iszik az mind nem normális?!
Tudom neked most megint lesz egy ilyen elvont nagy rébuszos válaszod amivel kitérsz.
Látod, hogy nem érted.
Te sem.
Senki nem mondta, hogy baj, máris magyarázkodsz, pont erről beszélek, ki van csavarodva a világ.