Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez bazári puska volt csak meglepően jól sikerült
simán csinálta a kék foltot az asszony seggén
Mint mindig.....
Amúgy vannak egész jó kézi rádiók CB-ből is. 4W kimenővel, meg rövidített antennával.

Persze azért azt érdemes tudni hogy 1W felett már nem érdemes a fejedhez tartani az antennát.
Ilyen teljesítményen vagy külső antennával szabad csak, vagy külső mikrofonnal, headsetel.
Erre felénk van azért élet Zalaegerszeg Keszthely Molnaszecsőd minden hétvégén van játék még válogatni is lehet
Hát... az "igazi" airsoft fegyverek 30-50 méterre szedték ki a bokorból az ellent.
De a golyókkal való történet igaz, nekem is mindig előjönnek innét-onnét.
Akkor nekem is megmarad az a három.
Felénk feladták a játékot, pár nagyon fiatalról hallok néha, hogy játszanak, de amúgy teljesen elhalt a játék.
Ha háborúznak csinálják rendesen, hát nem?
Meg jól mutatna a 2 méteres ostorantenna a hátán - tiszta katonai fíling.
A motorolák amúgy elég jó rádiók.
Leginkább a vevő érzékenységen múlik meddig visz el, mert az adó teljesítmény fix, és ebben a motorola elég jó volt régebben.
Akármilyen jó cucc a betonfalon nem fog átmenni a rádióhullám.
A megadott távolság egy üres mezőn akadály nélkül igaz.
Aztán ha van a két állomás között valami, akkor csak a szerencse kérdése hogy szóródik.
A szóródás meg mindig nagy csillapítást jelent. Azt csak a teljesítmény növelésével lehetne kompenzálni, de a PMR szabványban limitálva van a teljesítmény.

20W URH-val nekem már megvolt az Írottkő-Hármashatár-hegy távolság is.

Esetleg vegyél CB-t. Az nagyobb hullámhossz jobban szóródik, meg kikerüli az akadályokat, illetve alapból nagyobb az engedélyezett teljesítmény.
Persze az sem olcsóbb, de legalább nagyobb is a készülék
Épületharcban is meg erdőben is tükör tiszta a vétel meg a hatótáv is szerintem erdőben simán tudja azt a 7 km-t mivel városban épületek tereptárgyak között is tudta az 5 km-t a teszt alatt a füles amit adnak hozzá elég béna én e-bay-ról vettem hozzá normálisabbat a másik amit használunk csapaton belül az a Baofeng csak hát abból egy kerül annyiba mint ebből kettő meg ennek masszív az antennája Baofeng-ről már törött le viszont a Baofeng-nek állítható a teljesítménye azt is teszteltük 20-25 km volt a hasznos hatótáv max teljesítményre állítva igaz a Baofeng nem teljesen legális mivel azt hiszem a PMR rádió max teljesítménye 500mw lehet a Baofeng-nek meg 4 vagy 5w a plafon
Ezek az airsoft fegyverek azoknál a sárga golyós felhúzós búcsús cuccoknál azért kicsit komolyabbak az M16-om speciel 15-20 méterről átviszi 0,25-ös lőszerrel a sörös dobozt, a dmr meg a mesterlövész fegyver meg még 50 méterről is fájdalmas ha eltalál
Épületben,erdős-bozótos terepen is jól teljesített?
És elolvastam,jár hozzá füles is.
Engem érdekelhet.Az adatlapomon ott a telszámom,csörögj meg légyszíves,visszahívlak!
Köszönöm!
Hi!
Nekünk is airsofthoz kellene!
De a drága motorolákról is azt írják a vélemények,hogy a hatótáv 10-20 %-át tudják.
Mikrofonos fülhallgató is van hozzá,(neked),ha igen,milyen.
Köszönöm!
egyszer a gyerek kapott ilyesmi cuccot, (sok kis sárga golyók mindenhol)
de valami jobb minőségűt mert 8-10 méterre a sörösdoboz szinte mindig koppant
aztán a dédöreganyja szülinapján is előkerült aztán versenyt lőttünk célba, tök jó buli volt
nincs már meg neki minimum 15éve de a sárga golyók még mindig előkerülnek a földből......
Nem kösz egyenlőre beérem azzal a 5-el ami van így is az asszony lassan ki..sz itthonról motorozás airsoft Rc modellek
Na, nekem van pár eladó fegyverem.
Érdekel?
Én ezt használom airsoft rendezvényeken rendkívül jól bírja az akkuja két akár három játékhétvégét is kibír ja és azt hiszem 7 km hatótáv van megadva városban épületek között teszteltük 5 km-ről még tükör tisztán működött és az ára se vészes szóval bátran ajánlom
https://www.metroman.hu/termek...
Tapasztalat gagyival van, amire 3 vagy 5 km volt ráírva aztán 500 méterre nem vitt el
Egy ilyesmi szerintem nagyságrendekkel jobb lehet, de nem próbáltam még sosem
https://www.motorolashop.hu/mo...
Hi!
Walki-talki-t kellene vennem.
Van-e valakinek tapasztalata,bármely típussal kapcsolatban.Elég a max 2 km-es VALÓS hatótáv.Inkább erdős-bozótos területre,néha nem bonyolult épületbe.
Köszönettel:Pityke
Egyik vw progi nem megy csak 32esen
Ráadásul van aki csak xp- kompatibilis
Ezek a kocsi gyártók nem kicsit béna progikat tesznek ám a kocsiba, a 20+ éves Linux is sokkal fejlettebb
Amúgy nem értem miért nem jó neked a 64-es.
Még win95 alatt használt programot is tudok futtatni a 64 bitesen.