Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A távirányító tartóasztal sem kell...
Egyesben többet tud mint a tied összesben
Na de üzlet!
Kell egy ilyen Januárban...van? A szín nem ez ,meg a sarok elem nem kell.
Na szóval...2-es ágyazható, 1-es lábtartós komfort szövettel.
Az én mosogatógépem 36 éves és semmi baja.....csak pofázik állandóan
mosogatógép még csak 4 éves tehát meg vannak számlálva a napjai
akkor ti nagyon szerencsések vagytok 4 évesen a plazmatv-m egyik napról a másikra keresztbe repedt a képernyője kuka. A hűtőmet 6 évesen a mosógépemet 7 évesen a porszívókat 5 évente cserélem mert megdöglik és nem érdemes rá költeni egy fillért sem Egyedül a gáztűzhely ami bírja már 15 ik éve
nem 1-2-3 év minden évben kihoz egy újat. Nekem nem érné meg az évi 700 ezer ft mint ahogy neked sem. kb. 10-ed részét kell rá költenem évente az autómra a két olajcsere a 0,5 műszaki vizsga és a gumi Mi a fasznak pompáskodnék én egy slampos mercibe amibe 3 részbe darabolva sem férne be egy pecabot Hol jön az egy 5,5 köbméterhez.
Havi 55 ezerért egy 30+ millás új kocsi nem éri meg ?
Minden szervizel együtt?
Főleg úgy ha akarja 1-2-3-stb év múlva kap egy másikat?
Nem mondom hogy nekem kellene de ez egy nagyon jó ár
Ne legyél már fogyatékos
Arra ott a szóda
Háttt,ne vedd a szivedre de szerény meglátásom szerint egy új turbo hajszárító is izgibb mint egy fekete 750-es.
De lécci ne szívd fel magad,csak szivatlak.
Ez egy nagyon rendes motor Zolika hidd el
Csak kíváncsi vagyok pár motorra még...de már ezt mondtam
Mikor cserélsz már egy rendes motorra?
Panasonic plazma tv 8 évesen lett leselejtezve ,de mai napig használják haver szülei. Mosógépünk 14 éves soha nem volt baja. Az előző hűtőnk is működik még a garázsban...kb 20 éves. Samsung 3D tv régen a nappaliban volt,most a gyerek nyúzza...6 éves...éjjel-nappal ment mikor kicsi volt a gyerek. Jaaa...a kocsim most lett 10 éves . 2 első teló és fékbetét csere volt,más semmi. A telónak még nem volt baja,csak az éves szervízen megjegyezte a szerelő hogy a szar utak miatt MAJD az következik. Kicseréltettem...
Kocsimat nem cserélem le ,mert nincs értelme. Tökéletes állapotnak örvend és imádom. Persze sokan kérdezik hogy miért nem veszek újat , de azért mert nincs értelme....illetve soha nem érdekelt a “szomszéd”. Hűtőt meg TV-t is csak azért cseréltem,mert a mostani energiatakarékosabb és nagyobb...
De ki a fasznak kell egy ilyen unalmas auto
Amúgy nem tudom miről beszélsz, minden háztartási gépem 10 éves miért dobnam ki, mind makulátlan
Azt érezzük, hogy ezért az összegért lizingelni nem reális hacsak nem ott dolgozol és ez egy plusz juttatás.... de szólj a cégednek, adjon neked lízingbe egyet
hát pont ma futottam össze egy óvodatársammal a teszkó előtt, váltottunk néhány szót. 10 éve a mercinél dolgozik. Aztán Ő úgy kap autót, hogy magától a gyártól(munkahelyétől) lízingeli. A lényeg az, hogy kicsenget havi 55 ezer ft-ot. Ezért kap egy zsír új mercit. Most valami cla vagy mi a tököm van neki. Semmilyen szervíz költsége nincsen. Téli nyári gumit cserélik, olajcserék stb karbantartások benne vannak azh árban. A cascót a kötelezőt és az üzemanyagot fizetnie kell. Tehát havi 55 ezerért minden évben van egy új autója.
Hát nem is tudom Az évi 7 kila. Az én régi szaromra 10 év alatt nem költöttem ennyit gumicseréstől, olajcseréstől műszakivizsgától eggyütt összességében sem Viszont nekem nincs is minden évben új merci alattam. Mindenki el tudja dönteni, hogy mi a jó és a fontos és hogy hogy éri meg.
hát nem kerülne csiliárdokba egy hosszú étizedeken keresztül elpöfögő járgány. Éppen sokkal olcsóbb lenne az előállítása mint a mostani autóké. Csak a sok szar elektronikát ki kéne baszni belőle a picsába, nagyköbcenti, kis lóerő hosszú löket azt a holdig el lehetne vele menni heti kétszer meg vissza Mint már lentebb írtam ez egyáltalán nem cél és nem is lehet az Persze amikor 5-6 év alatt bedöglik a mosógép a mosogatógép a szárítógép meg a drága porszívó akkor előkerülnek a régi terméknevek, hogy hát azok meddig bírták Ezek meg milyen szarok. meg szarul is esik megvenni darabját 100-150 ezer ft-ért. De hát ez van. El kell fogadni, hogy így működik a gazdaság. ebből van munkahely és pénz. ugyan ez van az autóknál is csak ott más a volumen. Egy keleteurópai átlag család azért kiráz magából egy háztartási gép árát amikor szükség van rá, egy autót azért nem cserél le ilyen könnyen. Azért is van az, hogy heftelgetjük amíg lehet. A tölünk nyugatabbra élők akik jobb gazdasági helyzetben vannak és családonként nagyobb anyagi erőforrással rendelkeznek nem is rugóznak az autócserén sokat. 3-5 év azt mén a kukába a régi azt majd viszi a lengyel, szlovén magyar, román, ukrán stb. Ő meg vesz egy újat. Aki kint gazdagabb az prémium márkát vesz aki egy átlag melós az meg egy átlag autót vesz de újat.
Fene tudja ini Nekem például semmi kedvem nem volna egy 19 literes ballont félkézzel a pofám elé emelni vezetés közben
Az első évadot láttam pár éve
Utána valahogy elmaradtam vele

Gyerek a netflixet nézi, neki könnyű mert tud idegenül...
A feliratos filmek nem jók!
Az expanse full evad megvan, amazonos, ha nem lattad az elozo 3 evadot azis tuti fenn lessz, a 4. hez nincs felirat, magyarul meg nincs.. Jah es a watchmen HBO GO-n van fenn, lassan teljes evad, mintha lenne magyarul.
Az expanse full evad megvan, amazonos, ha nem lattad az elozo 3 evadot azis tuti fenn lessz, a 4. hez nincs felirat, magyarul meg nincs.
majd ha az enkóron meglesz egy-egy teljes évadnyi sorozat akkor szóljatok, utálok heteket várni egy-egy epizódra
A warchmen kifejezett jó,érdekes és furcsa.
Egyenlőre a 8" is tablettel nezelodom.
Nekem spec bejön.
Mindenre kíváncsi vagyok.