Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kapsz egy Triumph-ot
Ezt a nyikhaj kassai kedveltem mert nagyon könnyű volt lőni vele. Nem baszta szét ujjaim
Nyomtattam a4 méretben nyulat meg ilyeneket aztán arra lövöldöztünk
Vessző fogó egy kb 150x70x15 centis doboz volt újság papírral megtömve
Olcsó volt de kurva nehéz de ezt meg a csigas se ütötte át
Nekem reflux van - de nem szeretem....
mennyi az előny és mik a díjak?
volt még egy reflex ilyunk is azt annyira nem szerettem, viszont azt nem volt nehéz kihúzni a csigáshoz képest
Biztos nem szar mert az első héten elvitték
Home defendert dicsérik....
A Kassai nem rossz
Persze hogy emberre!
14-en kezdtük nyáron,mostanra négyen maradtunk. Ha van kedved gyere!
De elsőnek nem kapsz fegyvert ,mert ez a beavatás
Engem túl könnyű "felidegelni" - ezért nem íjászkodtam sohasem.
nekem egy barnett panzer2 nyílpuskám volt, képes volt métereket elmenni a vessző a föld alatt
csigás íjból valami black bear volt gyártót nem tudom már(lehet ez volt a gyártó név??), az se volt gyenge cucc, aztán eltört a vállam és nem tudtam kihúzni mert fájt
hiába vettem egy női 20as tradi íjjat (kassai agár) edzeni de nem múlt el a fájdalom ahol forrt ott lett egy kis csont taréj aztán dörzsölődik a lágy szövet
emberre? pulykavadászat? azt nem próbáltam, de szerintem az első etapban dögre esnék.
Valamikor érintőlegesen egy kicsit ijjaztam, meg nyílpuskáztam is Annó a bratyó a faterral vett egy 60 fontos csigás ijjat, meg egy 160 fontos nyílpuskát Elég durva cucc volt mind a kettő. Akkoriban ez olcsónak sem volt nevezhető Valami Barnett cuccok voltak. Lehet anyámnál a padláson megvannak még de az is leeht, hogy bratyóm elvitte magához. 400 ft volt akkor egy alu nyílvessző. Gyakran meg sem találtuk, mert úgy elnyelte a föld szó szerint, Volt, hogy a hosszú nyílvesszőből épp csak a piros vége látszott ki a földből Tanyán lövöldözgettünk ezekkel az eszközökkel. Elég nehéz volt ezeket az eszközöket felidegelni is. Adtak, hozzá egy külön ideget ami egy kicsit hosszabb volt mint amivel lőni kellett. Ez előfeszítette a cucc ot, majd rá kellett erőltetni a gyárit és alóla kipiszkálni ami előfeszít. Mondjuk ezt a műveletet nem csináltuk túl gyakran mert macerás volt Valamire való versenyző használat után leszedi pedig róla
hát ilyenekkel tértem én is mindíg haza csak sokkal többel Aztán ez másnapra szépen sárga és fekete színben pompázott Úgy néztem ki mint akit megtámadott a bubó pestis
Aztán idővel rájöttem, hogy nem hiányzik ez nekem annyira
Én nyílpuskával nyomom....
Egy épületben beugrott elém haverom, megijedtem ès combon lőttem, max 1méterről. Pfuu az nagyon csúnya volt hetekig, vérzett, lila-sárga-zöld...
Gumi lövedék az igazi
Nem csak ilyesmi kisgyerekes karcok
Legalább a borda törjön,legyen tétje a harcnak
Ettől vadabb sérülésein voltak általános iskolásként amikor redőny lécekkel kardoztunk
Ha ugyes vagy akkor csak párszor találnak el, de a többit szutává lötted.

Én is paintballozok.
én valamikor régen paintball-oztam Viszonylag hamar rájöttem, hogy ez inkább PAIN ball Egy meccs után mindíg úgy érkeztem haza mint akit agyba főbe vertek
qrva nagyot üt és nagy plakkokat hagy maga után. Általában nyáron nyomtuk. Nem szívesen öltözött be az ember azért volt rajtunk hosszú gúnya. Hát átütött rajta mint a sz.r
Mindíg ilyen 20-25 monoklival távoztam a nap végén Egyszer sikerült az ellenfélnek a maszkomat úgy eltalálni, hogy a számnál lévő rácsozásnál befröccsent a cucc Másnapra kisebesedett a pofám mindkét oldalt Tiszta sebb varr volt ahová jutot a cucc. aztán az is jó volt, mikor fejtetőn találtak el kb. 10 méterről A következő etapot úgy kezdtem, hogy egy polót csavartam a fejemre, mert már féltem a fájdalomtól Persze a poló fehér volt kb. 10 km-ről kiszúrtak, hogy hol gubbasztok Aztán minél többet játszottam annál jobban kezdtem félni tőle, mert már volt tapasztalatom, hogy mire számítsak. Abban az időben olcsó mulatságnak sem volt mondható 13 Ft volt egy festékgolyó, egy nap kb. ötszáz és ezrer darab között elpufogtatott egy fő A 2000-es évek elején még nem kkis pénz volt+ pályabérlet, fegyverbérlet utazás stb.
azt egyszer csak abbamaradt szépen kikoptam
Figyelni kell a gyerekekre, de nagyon. A baj pikk-pakk megvan.
Nekem pl. egyszer belelőttek a számba, a faszom egyből felállt. Volt amikor épületben úgy gondoltam, hogy a haver előtt átfutni egy méterre az kivitelezhető. Nem volt az, és ráadásul kimondhatatlanul fájt. Akkor gondolkodtam el, hogy ez kell-e nekem?
Nálunk lassan koptak az emberek, volt a vége felé olyan is - télen - hogy hatan voltunk. Az már nem volt az igazi. Átjártunk néha a tesókhoz a másik megyébe is, volt ott olyan szervező srác is, a saját erdejét engedte használ úgy, hogy a játék előtt kijött traktorral, ráakasztott valami ködgépet, aminek a füstjébe valami szúnyogriasztó adalékot tett és körbejárta a pályát. Még most is megemelem előtte a kalapom, pedig aztán csinált olyant, amikor ők jöttek hozzánk, hogy a hátára felrakott egy robogó akkut, volt egy több ezres motoros tára az AR-15 fegyverében, amikor kiszorítottuk a szántóföldre, akkor egyszerűen egyik kezében cigi, a másikban ez a fosadék, egyszerűen nem tudtunk hozzá közel menni, mert mindenkit kiszedett a nagyobb (és gyorsabb) lőtávjával. Egészen szürreális volt.
Egy átlag airsoftos pályára szerintem bőven elég 1,5-2 km hatótávolságú is. Ha nagyobb, az nem baj
Lehetnek nagyobb pályák, de ahogy én tapasztaltam, az kb. elég is volt.
A középsőt már átépítettem épületharcra.