Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ajjajaj, nem irigyellek. szerintem ha majd válni akar ásasd el inkább Ini-vel
Mióta vagy te kereskedő? Felénk előleg mindig van rendelésnél. Azért ez tök természetes szerintem.
Seráfütty, jön még kutyára teherautó! (Bútorboltosra fogyasztóvédelem....)
Ha az asszonyt ismernéd tényleg örülnél.
Fanatikus ...és a kapcsolatai is megvannak hozzá ,hogy érvényesítse az akaratát.
Ezért nevetek Pipi erőlködésén hogy felesleges...hát a sárkánynál nem az
Amúgy kezdek örülni hogy inkább rászabadultatok a helyiekre.
Ez fasza,mint egy gyerekgyilkos. .

Engedjétek már el srácok
Higgyétek el ,hogy meg lesz baszva a mocsodék
Ezt bízzátok ránk ,majd mi intézzük...
Amúgy szerintem ez a fogyivedelem egy fasza nyugger allas.
nem fog elhajtják
Mar az elozetes megbeszelesnel szolni kellett volna az ipsenek hogy rendeleskor mas az ar a parnak es fejtamlak miatt.
Itt baszta el.
De ezert eros a fogyasztovedelemnel felnyomni. Ez van.
Most atis jarhat a fogyasztovedelemhez mintha birosagra jarna.
Abban sem vagyok biztos, hogy jogos. Én is vásároltam ezévben sarokülőt, több boltot végigjártam, több helyen nem azt kaptam.amit kerestem vagy vártam, pedig szerintem a lehetőség adott lett volna, végül amit vettem az is jóval többe került mint amennyiért ki vokt rakva mert más szövettel más szinben kértem, más kiegészitővel.
Aha, akkor ugyan jogos a hiszti de felesleges, rendelesnel az ar az akkori kondicioknak felel meg, foleg hogy a penz se volt atadva.
Rendelte volna a szín miatt. Január közepe mire hozták volna.
Kirakva azt ertem, de rendeltel volna masikat vagy azt viszed?
Mer akkor szamlazni kell nem foglalozni. Es azt az arat ami rajta van.
Kiveve a nepszero es sunyi trukkot (csomo multi is csinalja) hogy rairjak xyz-tól van az ar kiviteltol fuggoen.
Ez kb a legolcsobb szovettel, felszereltseggel van az ar nagybetuvel. Kisbetuvel vagy sehogy az extra szovet es plusdz funkciok. Kerdezze eladonkat.
Ja, tolem is kertek mar bordo-rozsaszin kutyakanapet.
Mo dtam hogy rusnya lesz, ha nem tetszik akkoris vinnie kell.
Nem rendelte meg.
Amugy tipikusan hatulrol jonnek.
Amikor elkezd mondvacsinalt hibakkal jonni tudom hogy sunnyog.
Van hogy ra is kedezek.

A legutobbi ki is aksztott, szipirtyo.
Katalogus alapjan rendelte. Fekete-beige sarok. Motyogta hogy o biz aszitte barna. Magamban mondtam hogy hinye ez gebasz lesz.
Amugy mosoly, mondom ez helyes szinkod ezt rendelte.
Elvitte.
Ra 3-4 nap mulva jon hogy ennek ragaszto szaga van vegyem vissza. Fraszt, szelloztessen, picit a szivacsnak van ilyen szaga ha csomagolva de elmulik.
Ugy tudtam hogy ilyenekkel jonnek.
Na ekkora tető még nem volt
Ha jól emlékszem 700 volt a max kívül trapéz belül tűzálló vagy mi a szar gipszkarton
De lehet az oldalával volt 700 nem emlékszem már
Azóta van ütve csavarozó, ami 100x jobb mint a fúró
Nemrégiben építettem egy ásványvízüzemet a dunántúlon, aminek a tetejére a beruházó kék cserepes mintázatú szendvicspanelt kért. Ebből legyártatok 1200m2-t, majd meggondolom magam és mástól mást veszek, akkor a gyártó mi a szart csinál a kék paneljével? Leginkább a kutya nem vesz kéket, max ha odaadja félárba.
Zoli...ezzel kezdtem!
Ki volt rakva az ára!
340.000. Ft
Semmi olyan hogy +párna,meg + fejtámla. Már a papírt is megírta a majom,pénz a kezemben. Erre susmus és feljebb ment 100.000 ezerrel
A jogaikkal tisztában vagyunk,mint már említettem az asszony is ott volt. Jogász...
Full baleknak néztek minket ,ezen basztam fel magam teljesen. Na mindegy...ez van...lezártam.
Azóta van három bolt is ahol elérhető ez a cucc ,pénteken megyünk megnézni. Sőtt...ezen kívűl még talált a sárkány 4 típust ami hasonló és ugyan ezek gyártják.
elég sok helyen nem kérnek ilyet
Van vendég dögivel...
Akinek nem inge, az ne vegye magára!
Akinek meg az inge ,az VEGYE csak magára!!!
De konkrétan nem rád gondoltam...kivételesen
Ha a konkret kiallitott darabon volt arcetli, es ez alapjan azt akarod megvenni akkor azon az aron kell adnia, ha tobb ar van akkor jogszabaly szerint a legalacsonyabb aron kell adni.
Amugy ez nekem kb elvi kerdes ha egy arat kimondtam akkor annyi.
meg ha sajst hibsmbol bukom rajta akkor is.
Nem csinalok segget a szambol.
Nálunk a lavatiker sosem kér előleget a trapéz lemezért
Vásároltam ott sokszor keveset is és sokat is de sosem kérték semmit előre

A kanapénkra azért kértek előleget mert nem a szokványos kivitel volt, mértékben is eltérő, nincs ágynemű tartó meg a karfa rész keskenyebb mint a többinél
Így kérték előleg mert ezt az egyedi rendelést elég szar lett volna eladni másnak
nem a faszt egy munkából kettőt csinál. Ne mond nekem azt,hogy ez qrva élvezet amikor jobb dolga is van az embernek mint kétszer-háromszor dolgozni ugyanazért amikor meg megy a sorbanállás. Persze ha zsebedben marad a foglaló egy kicsit jobb a helyzet de akkor is bosszantó.
Nem..én csak az igaz mondó Juhász vagyok. A meg néha faj ...