Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mehetsz pecazni bot nélkül.
A HH cuccokat én is kedvelem, többek között egy HH Alpha 3 kabátom is van, de ezt félve írom le, mert itt már van alfa
Hello
Nekem decatlonos aláöltözőm van, alsó-felső kb. 7-8 ezer ft volt semmi gond nincs vele. Meleg ugyanakkor szellőzik is, egyáltalán nem büdös akár 2 nap után sem.
Ha jól emlékszem 1500 darabja
Én innen szörfös pólókat vettem. Uv vedos, full műszál. Kicsire összecsomagolható. Uugy kivezető az izzadtsagot nyáron, mint a motoros technikai és nem lesz büdös....nekem bevallt...
Anno vettem mondván olcsóbbn mint a motoros cuccok, hááááát sokkal roszabbak is voltak a futó holmik és a bűz volt a legkevesebb bajom, hidegebb és kényelmetlenebb volt nekem.
En inkabb viszketek benne, borzasztoan allergias vagyor ra, pedig van proba vagy 2-3.
De maradok HH rajongo. Abban 3-4 nap siman megvan barmifele szag nelkul. Sofoltok akadnak.
Ja utcai ruhában nem kell tarkabarka, meg a motoros ruhámban sem kellene annyira feltűnő, sok narancs már nem szép.

Na ha mar ruha, dechatlonos futó meg edző pólókba nem büdösödik bele az ember ? Full műszálasak
Motoron jo is, de a talalkozon van par egyed aki szerintem tultolja. Mint vattas is.
Egy Steve McQueen kapucnis pulcsira nagyon ramozdultam, de kifuto volt es a vilagon sehol nem talaltam csak S est igy bebuktam. Maig szihologushoz jarok miatta.
Pedig kurvajó ez a sok szín, a holdról is látnak
Ez a kek_narancs osszevissza eleg sok.
Amúgy ott vagyok ha jól látom
Majd kerek F2 tol alis tovabbkepzest.
De elvagyok, zipzar cseret tervezek ket helyen.
igyis ugyis szep vagyok mint a szamárharapás.
Legszebb szín a narancssárga!!

Mire gondolsz amúgy? Nekem fekete a ruhám piros betétekkel de jobban örülnék egy feltűnőbbnek. Nyári dzsekim neonsárga vagy zöld, olyankor érezhető hogy hamarabb és többen észrevesznek. Horvát határnál nagy kocsisor, haver ment előttem kb full feketében, őt majdnem elbaszták, engem meg engedtek előre, a szembejövő szépen lement a kavicsra hogy mehessek, lehet hogy rendőrnek hitt.
Monyuk én még csak melltartót meg ilyeneket láttam, de abba meg igen hülyén néznél ki ugyhogy meg is értelek
Szedd akkor össze magad valami egységes csájna kollekcióval hogy valahogy kinézz a fagyizó közelében.
Triumph ruha van, egyszer egy polot es egy pulovert vettem is, de nem keltett vagyat a triumphba burkolas.
Szedettvedett cuccaim vannak. Ami ram megy.
A csiribiri szinekre gondolok, normal egyszeru szin nincs?
Nem fullfekete csopperesre gondolok.
Nekem csizmám van ktm-es, alpi smx-6. 62volt, akkor olcsóbb volt mint az fc-n. Most meg 32-ert vettem egyet karacsonyi akcióban, beraktam az ágy alá, 32ezerért a hülyének is. Olyan 40ezer km van a mostaniban és hibátlan, kb 5-6évre előre megvan a csimma.

Van szóras amúgy de nagyjából ki lehet jelenteni hogy nagyon jó minőségű ruháik vannak, a bmw-nek és a ktm-nek is. Mondjuk én sajnálok 300ezret egy cordura ruhára. Most akciós a hq-adventure de nagyon hosszú a dereka és felnyomja amikor leülök ugyhogy nem lesz ktm-es ruhám még.
Irigykedsz amié nincs triumf ruha vagy mégis.....?
Aprpop, kotelezo ez a bohocruha a ktmhez?
Mint a Gs hez a bmw ruha?