Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a motulnak van imidzse, a többi meg olyan futottak még..
Szerintem csak elbaszta, nem maradt hely a negyediik hengernek.
Nem, az egy sima soros, csak a legjobbat tettek vele, lehagytak egy fölös hengert.
Ez a Stuart Wood egy mágus na.
Mondjuk én elcserélem vele, még nem öntöttem fel a varát a vett olajjal - motul az is
van abban az árkategóriában sornégy pörgős motorba is olaj, ha csak a péz számit
A triumf má majdnem V motor, gondoltam abba:)
Most ha van pénze rá és ettől alszik jó, akkor mért ne?
Há hovamáshova.
Igenis tessek megmondani.
Baja biztos, hogy nem lesz tőle, de én valami racsingosabb olajat tennék bele. De ő dolga.
Jaj istenem. Itt is?

Minap kitette egy kixeres honfitársunk hogy azt teszi a motorba. Írják neki hogy nem az kell bele utcára. Ő kérdi hogy meg tudod e magyarázni mi baja lesz tőle?
Na jó, de gixxerbe?
Ja, nem néztem. Egyébként tényleg elég jó a maga nemében a 300V.
Nem nekem kell, van fenn galeria, 2x vagy 3x,mert a sok ingyenelo kotozkodo okosjoska belekot a 300v be, pedig az a legjobb.
Biztos hogy nem, mert túlsúlyos lesz és kevés lesz az energia, másrészt lepukkant kinában már kihajigált cellákat vesz ami max a tengerpartig viszi el onnan tolhatja vissza.
Nem vetttem mert kurva drága, és ha nekem niincs rá szükségem akkor neked afagyizóig végképp
Fotelbol irok, csak pötyögök a gepen.
Legyn inkabb olajtema.
300v motul.
Nekem elárulta mit akar!
Azért kell neki nagy terű dobozos ,mert telebassza elemmel és elektromosra alakítja. Egy töltéssel megkerüli így a földet!
Úgyse vesz ez lófasztse, csak álmodozik itt mindig valami rozsdaboglyáról
Ebből a kereskedésből novemberben hoztam el ennekhttps://www.truckscout24.hu/se... az ikertesóját, csak annak a végén még volt egy emelőhátfal is. Érte a pénzét.
Magad nevében beszélj
Már felhívtam, honap foglalózom.
Azt hittem, hogy fenn maradjon a vizen tartósan.
Minden ilyen áru és körű iveconak épp elhagyni szándékozik a kaszni az alvazat.Kosz nem.
hát ja elég drága a kertész áru szerintem ott sem legális Abból biztos lehet jó pénzt termeszteni