Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Persze. De komolyan gondolja.
Ha nem dől ki közben a ház egyik oldala, ha nem szarik be 100-150 ért minden évben valami háztartási gép, ha nem vinne el a fogorvos 3 kilót és lehetne sorolni
Azé' ugye csak trollkodsz itt velünk?
Ez azért nem igy van. Amit papiron leir a gyártó attól távolabb van.a valóság a mindennapi használatban.
de fáj neked ez a dízel, kb. fele a károsanyag kibocsájtása mint egy kortárs benzinesnek
5 év múlva az is 15 lesz és jó esetben itt fog még szolgálatot teljesíteni akkor nem mindegy
mint álltalában mindenkit az érdekel a legkevesbé és mégis milyen felkapott és divatos téma lett
mondjuk épp a merci akármeddig 1,5 milláért állít elő egy autót 200 ezer az idei terv. Nem hiszem,hogy különösebben egy mercit megterhel az ilyesmi válság ide vagy oda
Lehet
De minek? Azt pont tudja a mostani rendszer is
A sziget üzem meg nem kivitelezhető háztatrtásban.
most írogatja befelé a telefon számokat a papírról
csak annyira kell hogy ha "elmegy a nap" legen idő lekapcsolni az adott eszközt
kb mint a szünetmentes táp a számítógépen
Baszki, az annyira alaptelefon hogy alig lehet illetve kell valamit is konfigurálni mi a faszt csinálsz két napja?
Mondjuk a saját magadhoz az elég nagy kihivás egy bekapcsoló gombbal.ellátott készülék.esetén is
őszintén szólva 10 rugó volt postával. Ennyit nem nagyon költöttem telefonra az utóbbi 10 évben Elég fájdalmas volt De még a fólia rajta van Sosem volt használva + kaptam, hozzá akksit is Csak már 2 napja kofigurálom saját magamhoz
de ez is úgy, hogy 3 részletbe
Te pont nem mész 25km nel messzebb dolgozni mert hosszú,egy megosztoval megmacerasabb.
Nem megvalositható gazdaságosan. Ráadásul a kis puffer akku se kicsi meg nem is sokat ér.
Nem.szép látvány az akasztott ember
kell egy kis puffer akku a rendszerben és amikor süt a nap akkor végeztetni a nagyobb energiafogyasztású tevékenységet
pl nyáron akkor-addig tolni a légkondit amikor süt a nap télen a mosást-szárítást megpróbálni a napfényes időre hagyni
Sokba kerül,kötél olcsóbb.
igaz nekem is mondjuk heti 168 órára
Én simán lelőnélek
Én úgy tudtam te vagy a cél
Hát igen velem bajba lennétek, mert azt sem bírnátok megállapítani, hogy májnagyobbodás vagy májzsugor állapotában járok-e. Az alkohol ami átjárja és tartósítja az egész szervezetemet annak szintén van felhajtó ereje, mert az alkohol könnyebb a víznél. Aztán, hogy mi lehet a zsírtartalmam az megint nehéz számolni, met a látszat csal alapon az alkohol eleve zsíroldó Itt nektek több ismeretlenes egyenlettel kellene számolnotok, ahhoz meg mondjuk nyíltan na hülyék vagytok {
os13} szerintem jobban jártok, ha simán futni engedtek
Energiaárban nrm.lehet eltérés, mert nem adom el nem veszi meg, és amit betermeltem nem.adhatja pénzért.
Egyenlőre nincs szó róla, legalábbis nem megahtározott, rendszerhasználati.dijröl van szó az is pár forint. Idén még nem.lesz változás.
Még igen.