Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De egy ilyet mire megcsinálsz (motor,kaszni,átalakítás) mennyibe van kb? Mennyire számolsz kb?
Az nálad nem nagy kunszt,a kutyaólban se vered be a fejed.
nem mértem még Az biztos, ha felugranék benne sem tudnám beverni a fejem
Az L4H3 az 230 magas 4 métes hosszú és 190 valahány széles,van ahol 2 métert adnak meg,de szerintem az külső méret.
Gondolom burkolja alul felül aztán elveszik pár centi
Konkrétan 193.
Minden nap mászkálok ilyenekben.
bármelyikben elférsz állva Ha nem felejtem el a kedvedért egyszer lemérem a belmagasságot de szerintem 2 méter felett van
Minimum!
az igaz Megérdemelnél 1 méteres talajfagyot
Ha 190 alatti vagy a jumperban állva elférsz, elég kocka is a teteje, épp ma láttam egyet
Nem. Attól fél!
Benne vagyok!
Csak várjunk még vele...nem volt tartós -15-20....az alatt nem kihívás
Te nem háj-észben utazol?
hát ha nem vagy ott nyitásra Mögöttem fox állni a sorba
A harcsa baszik a damilra,rögtön az alfák büszkeségére hajt.
maradt egy 6 hektár szántónk. Nincs kedved a f.szoddal felszántani fa menne majd bele Mélyszántás kéne
Lerágtam a körmöm hogy mit szólsz hozzájuk.
Már dédelgetem őket,de félek valaki lecsap rájuk helyettem. .
Végre megtaláltad El ne szalaszd Holnap ott kezdjél Kihagyhatatlan ajánlat Bár úgy látom a dukinak a motorhiba a legkisebb gondja
Leírtam hogy damil...20 méter...
Ezért nem lehetsz alfa “Elemér”!
Nem figyelsz......
Nem fájt amikor ráharapott a harcsa és letépte?
Nekem nem kell hajó!
Nyáron a Tiszában csapattam pillangóban ,a f@szomra kötöttem 20 méter damilt ,a végére pedig műhalat. Így rablóztam!
A partról integettek hogy kapásom van ,akkor vettem észre hogy egy 40 kilós harcsát húzok árral felfelé!
Mehettem kb harmincal.
Egy alfa így horgászik papa
Hamár ideértek a profik,vélemény erről a kettőről?

https://www.hasznaltauto.hu/kishaszonjarmu/fiat/ducato/fiat_ducato_2_3_mjet_lh3_3_5_t-15309196

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=287676017&category=HighAndLongBoxTypeDeliveryVan&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&fuels=DIESEL&grossPrice=false&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=5900&makeModelVariant1.modelDescription=jumper&makeModelVariant2.makeId=8800&makeModelVariant2.modelDescription=ducato&makeModelVariant3.makeId=19300&makeModelVariant3.modelDescription=boxer&maxFirstRegistrationDate=2015&maxPrice=7000&minFirstRegistrationDate=2006&pageNumber=3&scopeId=VUT75&fnai=next&searchId=8220b80e-9055-b95d-3560-949cd0211df2
Ez nem nagy kunszt ha mélynövésü vagy...
Vettél hajót IS?