Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

egyszer béreltem, nekem sem volt jó méretileg hiába volt nagy A targoncás is ugatott nem szerette tölteni De ha már az ember kénytelen a szar év fos közül válogatni az ivekó még a kisebbik gáz
bámulatosan bűvölöd a géped
Az általad tervezett ájvekó hátuljába beletennének egy rekesz sört az eleje felágaskodna
óóóóó, dehogynem.... nekem is van kint haver, kertésznek ment ki pár éve, ma saját vállalkozása van... hát mit mondjak, akkora háza van, hogy mindannyian, akik itt vagyunk bújócskázhatnánk benne... maradjunk annyiban, nincs probléma... a szakértelmet mindenhol megfizetik.... a nagyon jót, mondjuk nálunk is
Most pont az Írekhez nem nagyon érdemes kimenni.
Az a lányom már régen kicuccolt az írekhez. Ha beüt itt ismét a szarság, akkor megyünk mi is.
Állva aludhatnál benne hátul mint a lovak, és lapra szerelt bútorokhoz is tök jó!
A rövidítésen elgondolkodnál?

http://youtu.be/UtavBdtZk2o;t=3s
Igazából az iveco nem ideális.Keskeny és befelé dől a bódé.Ritkán kell,akkor 200x80x60-as szekrényből van mondjuk 4db,meg hozzá egy U ülőgarnitúra.Évente 2-3x
Viszont sok a simán egy ágy,egy kanapé meg mondjuk 3-4 kilóért konyha.Azok legtöbbje 60x80x85-ös kocka,amiből 3 magasan felfér vagy 15-20 egy sima félmagas hosszúba.
Extra hosszú túlnyúlással:
Nekem mint ahogy írtam a rövid túlnyúlású van. Épp az a méret ami az egyes képeden
Igaz jól az ivekók meg a sprinterek nyúlnak mondjuk a régi ivekó 17 köbös az új lehet a 20 is megvan
Rövid,hosszu tulnyulas.
Nem tudom mi történt, az agancsaik össze voltak bogozódva. Biztos nem 1-2napja mert a döglöttet félig megették már a rókák.
itt mi lenne a tényállás?
nekem nem sok a túlnyúlás ellenben megnézel egy ivecot vagy egy sprintert ott van bőven
Na srácok ilyenkor mi van ? Van itt vadőr, nem ?
Kibogoztam, elszaladt, a dög meg ott maradt.
Nem teljesen ez a terv.
Van alap,félmagas,és a toldott magasság.Van rövid tengelytáv,a tolóajtó és a kerék közt picsa sincs,van hosszú tengelytáv az már jó,ott elfér egy ágy a doblemez és a hátfal közt hosszában felállítva,és van kétféle túlnyúlás,rövid-hosszú.Neked valszeg a legtöbb eladott féle van,Félmagas-hosszú tengely,rövid túlnyúlás.És ezeket még kombinálják is a szemetek.
Nagy a katyvasz.
Jaaa...már azt hittem valami ilyet akarsz fabrikálni
majd ha akarok a tiszába süllőtartást telepíteni elgondolkozok rajta
Egy ilyet semennyire.Ezek szánalmas vackok,csak pipinek ajánlgatom.
hagy mondja Pont zotya aki szélesebb mint magasabb
furcsák ezek a long és high adatok is. Általában egy kereskedő aki kiírja azt sem tudja mit írt ki ezért van soxor a tök össze visszaság h1 az amelyik a szélvédő tetejénél végződik, h2 az tovább nyúlik rajta amelyiknek mindig a kopását figyelgeted.VanH3 a legmagasabb amin van még kb. egy 20 cm-s púp az már nem egy ívben megy a h2 magassággal kb. úgy néz ki, mintha utólag maszekolták volna rá. az a földtől 2,6 méteres. Nekem a h2 van az 2,4 méteres. Long 3.as 3,6 méter hosszú
Pipi basszál már oda ezeknek! Hagyod ezt?
Kb akkora mint a tacskó ülve