Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te hülye..az a te feleséged volt. Úgy szopott hogy bökdöste a hasamat. Mondom neki te meg mit csinálsz Pipiné?
Jaaa...neked nem is kicsi..nem kell bökdösni csak bekapni. De nyugi csak vicc...
Mert elhajtottam a picsába a büdös szája miatt
mind 1 majd ő érteni fogja már készül a válasz
Bár egyébként nem azt mondta, hogy megszurkálkt sok muffot,hanemazt, hogy sok pinát látott
Lehet, hogy nőgyógyászati rendelőbe volt fertőtlenítő személyzet, onnan ez a maszk meg gumikesztyű fétis, meg már meg is van honnan az orvosí fertőtlenítő
Kincstári volt
Na jó de fonalat vesztettem és most akkor melyik vokt mindenkinek a társa huszpercre, attis vagy a nej az olyan helyből kiindukva ahol mindketten egyidőben jelen voltak?
Had ne avassalak be a magánéletembe ha nem probléma .
Valószínű te azért lennél kussba ,mert nincs semmid...itt ez nem így van. És mivel művelt és okos nőről beszélünk ,tudja mi a vicc.
mi kicsoda a feleségét ismerte meg olyan helyen
Kicsoda?
nem az én királyom pont ugyanúgy útálom mint az összes többit
zotya az embered
Igen..az Egri nők elbújhatnak
nem hiszem, hogy számítana Olyan helyen ismerte meg alfa ahol sok mindenkinek a társa volt 20 percekre
jóvana csak mindíg emlegeted Minden tiszteletem az övé nem lehetett könnyű az előző 45 éve
gondolom sejted miért
Most azon gondolkodom, hogy a jogász feleséged ezt a vagyonmegosztáskor milyen súllyal fogja figyelembevenni
Én ha olyan jómódban élnék és olyan jogász nejem lenne mint ahogy állítod, tuti kussba lennék vagy legalábbis halkan kiabálnék
mások szerint? Pödzögetted itt már a másságod
Nézd nekem nincs ezzel bajom csak ne kérkedj vele mert nem ez a normális
A prájd elmarad Az meg nem az én hibám légyszíves az ez irányú rosszallásodat ne irányomba intézd
Semmi...mi bajom lenne? Nem mondtam ilyet ne uszíts kis geci
mi bajod van már neked mindíg zoli anyjával??? Nincs szerinted neki elég baja?
nézd már meg a kersztjét
Igen, már vasárnap eldöntöttem hogy megint nem veszek lottót egy félévig
igen 19:19 kor leírtam Pedig igazán nem volt hosszú a hozzászólásom
"ingyen?
A mai világban
Már a lottó 6,5 mrd sem számíthatok valamelyik ner lovag kivette osztaléknak"
Mr Bean hozzá képest egy adonisz
Ne bántsd már a Pipit, ő jó vágású srác. Csak kár hogy az a vágás a seggén van....
Kussolj már te fasz! A te fejedre nincs maszk ,mert amorf!
Tokahontas...
Figyelj csak te köcsög...kurva jóképű vagyok mások szerint te nyomorék! Több pinát láttam életemben,mint te pontyot...szerencsétlen!
De neked viszont baszott egy fogyatékos fejed van....és ezt nem csak én látom így!
De már mondtam...aki nem hiszi el,nyugodtan küldje ide az asszonyát vagy a lányát egy éjszakára ,had döntse el ő. Küld hát te moslék...
Kivéve Zoli...ő az anyjával lakik!
A szájmaszkot arra találták ki, hogy az illető orvos , vagy asszisztens ne köpködje széjjel a bacilusait operáció közben!!
Valaki loje mar picsan gumipuskaval pipit, tul aktiv.
A királyod mást mondott: mindenki viseljen maszkot, de arra ne számítsunk hogy ők majd biztosítják
https://index.hu/belfold/2020/...
Azt láttátok, hogy elvitték az 5-öst, 6,4 milliárd? Erre a hétre már csak 170 milla lesz a telitalálat...
alapvetően a who ajánlása szerint a te hozzáállásod végzetesen halálos a társadalomra nézve
Az enyém meg ajánlott eljárás.
Szerintem azért hordod a maszkot, mert addig sem látják a buta p.fádat
Kifejezetten örülsz ennek a helyzetnek be tudsz úgy menni egy boltba, hogí nem érzed magadon a lesajnáló pillantásokat a kinézeted miatt https://index.hu/techtud/2020/...