Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

No,a miui 11 ből eddig az tűnt fel hogy a billentyűzet és a youtube felület is black módba van.
Gondolom majd visszamennek.Remelem.Ennyi sioktatot nem tart el a Mátra.
Mi lesz azzal a 16 ezerrel? (ami jóval több kell hogy legyen).
Eddig itt sem lehetett kapni, de most jól bevásároltak, meg a helyi gyártást is felpörgették.
Mindenképp kell venni,de hogy lesz és nem kapkodjak el.
Elvileg nemsokára lesz a mol kutakon, én is veszek majd.
De a kijelzovedom a telefonra már itt van.
Rendeltem kezfertotlenitot,nem jön.
Tudom,Ausztria jobb.
" A sok hülye megveszi így is, mer óccó.... " Mint Én is! De nekem arra az évi 6-10 használathoz kiszabottul megfelel!!
Miért strapálnák magukat? A sok hülye megveszi így is, mer óccó....
Én csak azt nem értem: Rendben van, hogy ellopják a bármit, és elkezdik gyártani!! De miért nincs ott az egyik aki az elsőt, és minden pl.500-adikat kipróbálja vagy 400 X??!
Szegény édesanyád már nem tudott ott lenni, hogy ő tegye meg a szippantó helyett, de azért a nevelés így is megvolt!! Én pár szig-szalag rátekeréssel biztosítom, még a használatba vétel előtt! Gondolom ":kici kínai," de úgy is kell kezelni! A célnak megfelel!
Köszönöm! Megrendelést próbáltam és a jelszavamat nem fogadja el, de holnap 8 után még egyszer , és ha akkor sem megy akkor megpróbálom telefonon!
Én egy ilyennel egyszer úgy pofán baxtam magam, amikor a rugó hátrafelé szétlökte az egészet, hogy ihaj! Vadiúj volt, legelső használat.
Nem értek hozzá fogalmam sincs melyik jó, de gondolom az olcsók a gagyik mint mindenből.
A párszáz forintosból nyugodtan rendelhet 5-6 darabot is (guriga taknyot sem szokott érni, szétesik azonnal, stb.) úgy jobban jár, a postaköltség is megoszlik.
Most minden megjön hamar: https://www.argep.hu/main.aspx... .....vagy nem...
Megpróbálom. Köszönöm az ötletet! De ma már elfogyott a munkakedvem!
Fújd ki levegővel
Minden szr be van zrva, ma mentem, hogy 'ónszippantót" vegyek, mert egy hegesztőgépben a két El-Ko felfújta a pofáját, gondoltam kiforrasztom , de kétoldalt a hűtőbordaés csak egyenesen jönne ki. Kénytelen vagyok rendelni egyet, +2000 Huf-ért. Aztán meglepődik a kici kínai, hogy az édesanyját emlegetem?!!
Itt én voltam az utolsó. Csütörtökön akartam vinni ,de tegnap szóltak hogy ma vigyem mert 15 órától bezárnak. Senki nem volt...
Valamelyik nap szerintem én is bepróbálkozok a környéken, hátha nyitva találom még valamelyiket.
Úgy hogy Opel
Na ...autó leműszakiztatva sikeresen
Ez is,csak eltört a 3-4 rögzítő rugó,és erőltették szetszedes helyett,jó capafofas is lett a szinkron,csak ha már ott vagyunk mindet cseréljük,pár csapaggyal egyutt.
Bár van konstrukciós baj is,a cseredarab hott más működésű.