Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ezek aszt mitől ilyen drágák
Nekem valami 50 kiló felé volt a só benne.
Könnyen voltam mert jött a vagonban pár ezer tonna. Ott úszott mindenhol

És szép hófehér só, haver valami 5 kilós sót vett neki szürke lett a víz tőle, egy napig szűrte mire letisztult
lehet jó megoldás
Üdv! Az előző melóhelyemen, disznóperzselővel égették le az ilyeneket! Füstöl,büdös, de hatékony.
De, viszont ha valaki eledcsapja a kp-t elmarod, foleg most.
Amugy 1,5-2% lejon a kereskedotol a kartyahasznalatert, semmi sincs ingyen, foleg a bankoktol.
Vagyis te fizeted csak a pr mast mond.
mér lenne macerás?
homokszórónak vinnie kell nem macerás. Majd vidd vissza 1 hónap múlva mikor már nem lesz miből enni, majd akkor nem lesz már macerás
Kibaszott szar az ilyet homok fújni
Próbáld valami savval lemaratni hátha sikerül
A hőlégfúvó se igen viszi a jó porestéket
azért tegyél bennünket próbára azt majd eldöntjük, hogy elhisszük-e
Nem tudod úgysem rendesen megcsinálni - sajnos egyszerűbb másikat venni.
Sziasztok,

A fem kerti szek festeset (ilyen muanyag hatasu bevonat) megkezdte az ido es a kutya vasfoga.

Gondoltam homok/szemcse szoras es szinter. A helyiek azt mondtak nem vallaljak, mert maceras a bevonat leszedese.

Valami tipp, hogyan tudom egyszeruen leszedni rola a bevonatot?
Nem mondod, hogy nálad nem lehet kártyával fizetni?!
akkor den.szesz csak most hiánycikk
mivel töltenénk a búvárpalackot tábori körülmények között amikor már áram sincs?
Kiszallitasok,kocsiba be-ki, berauto, boltban is jarok, sok a keszpenz amit fogdosok. Stb.
mi a francnak neked 2 liter fertőtlenítő
Nálunk at 10 évig elég lenne hát mire használnánk
Vagy 2 hete az asszony rakott a kocsimba ilyen pumpás fertőtlenítőt.
Haszna nincs csak foglalja a helyet a kacattrartóba
Szóra sem érdemes.
hát úgy vót jutubon fent van a film Vagy fél éve este elkezdtem nézni, aztán kb. felénél elaludtam
Reggel még eszembe volt, hogy este megnézem a másikfelét
De azt feledésbe merült
Most jutattátok eszembe
Jaj, ne má'...!
És? lemosod - nem mosod le, az már mindegy. Izopropil alkohol kell és kész.
Amúgy mi most tőgyfertőtlenítő tablettát használunk. Baktericid és virucid. Lemosom, és egy perc múlva lemosom szappannal is és kész. majdnem szó szerint filléres anyag.

Rakhatsz te sót, persze. Próbálkoztak már ezzel páran, működik is elméletileg. Van egy merevfalú 3,66-os medid, az kb 8 m3. Abba kellene a tengervíz só töménységhez közel negyed tonna só.
Egy kg só 120 pengő, tehát majdnem 30.000,- forintba kerül a só, azt oldjad fel ahogyan tudod, másrészt meg egy szezon egy ekkora medencénél közel sem kerül ennyibe, már ami vízkezelést illeti.

Más kérdés?
Az izopropil-alkoholt oldószerként alkalmazzák festékek, lakkok és szappanok gyártásakor.
A gépkocsik hűtővizének és ablakmosófolyadékának fagyállóvá tételéhez adalék.
A Meerwein-Ponndorf-Verley redukció redukálószere és oldószere egyben. A reakció során acetonná oxidálódik, amely alacsonyabb forráspontja miatt a jellemzően az izopropanol forráspontján zajló folyamatból kidesztillálódik, eltolva az egyébként reverzibilis folyamatot a redukciós végtermék irányába.
Ecetsavval észteresítve izopropil-acetát -egy másik oldószer- gyártására használják.
Élettani hatása Szerkesztés

Elfogyasztva, bőrön át felszívódva, belélegezve is mérgezést okozhat. Kevésbé mérgező, mint a metanol, vagy az etilénglikol. Átlagos testsúlyú embernél (kb. 70 kg) a toxikus hatása 15 g-nál jelentkezik. A májban acetonná alakul át. Mérgezési tünetek: fejfájás, kábaság, hányinger, hányás, acetonszagú lehelet, nagy mennyiségben eszméletvesztés, kóma.
A régi cégnél betiltották a használatát
Pedig a kondigép karokra a gumit avval tették fel
Utána kb 20x drágább speciális olajjal + 2 oldalas ragasztóval kellett felhúzni
Zsidó kutya.